Populaarseimad Heroes of the Storm kihlvemissaidid 2024

Heroes of the Storm (HotS) on mitme mängijaga võrgulahinguareeni (MOBA) mäng. Tüüpilises matšis osalevad kaks viieliikmelist meeskonda, kes võitlevad välja juhuslikul lahinguväljal. Igal meeskonnal on sama eesmärk, hävitada oma vastase baas. Kaasatud meeskonnad kasutavad põhieesmärgi saavutamiseks taktikalisi ja arkaadelemente.

Kahtlemata trotsib Heroes of the Storm jätkuvalt enamikku oma ootustest. Selle ühenduskohas toimuvad kiire tempoga lahingud erinevate taustadega, millest igaüks täidab ainulaadset eesmärki. Nagu nimigi ütleb, on kangelastel oluline mõju mängu tulemusele. Erinevalt tavapärastest MOBA kogemustest ei pea mängijad muretsema juhuslike esemete ostmise või aeglase tempoga mängimise pärast, et oma otsustusvõimet kurnata.

Populaarseimad Heroes of the Storm kihlvemissaidid 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Unikaalsed atribuudid

Mängu ajal peavad mängijad kõvasti ja kiiresti võitlema. Ja mis kõige tähtsam, nad peaksid töötama meeskonnana, et tõrjuda vaenlase edusamme ja töötada välja oma strateegiad. Sellegipoolest on siin neli Tormi kangelaste atribuuti, mis seavad selle teistest astme võrra kõrgemale MOBA mängud.

Kangelase valik ja rollid

HoTS ühendab endas valiku mõningaid kangelaslikke tegelasi Blizzardi mänguuniversumitest. Need kangelased liigitatakse sõdalasteks, toetajateks, palgamõrvariteks või spetsialistideks. Mängijad peaksid end kõigi nende kangelastega kurssi viima, mis aitab mõista, kuidas nende ainulaadsed atribuudid kaardil sünergistuvad.

Meeskonna tasandamine

Meeskonnatöö on võtmetähtsusega, et iga meeskond saaks oma missiooni tõhusalt täita. Iga mängija annab oma panuse jagatud kogemuste kogumisse, nii et meeskonna tasandamine mängib olulist rolli tagamaks, et mängijad saavad oma jõupingutustest kasu.

Talendi süsteem

Igal selles MOBA mängus esineval kangelasel on ainulaadsed oskused, mis ilmnevad mängu edenedes. Ideaalis asendavad need anded konvektsioonimängudes sageli pakutavat "esemete poes".

Dünaamiline lahinguväli

Kõik Heroes of the Stormi lahinguväljad pakuvad ainulaadset mänguviisi ja eesmärke. Mängijad peavad olema ettevaatlikud huvipunktide ja konfliktide suhtes, et teenida lahinguväljal elavate palgasõdurite truudust.

Panustamine Heroes of the Tormile

Nagu teisedki MOBA mängud, naudib HotS e-spordimängudes suurt jälgijaskonda. Kuigi Heroes of the Storm ei kuulu enim mängitud e-spordimängude hulka, on mõned panustajad endiselt huvitatud selles mängus panuste tegemisest.

Nagu iga vormi puhul Interneti-spordiennustused, võib mängijaid rabada kihlveonõuannete meri, mis hõlmavad erinevaid HotS-i sündmusi. Kõige tähtsam on aga mõista erinevat tüüpi panuseid, mida saavad Heroes of the Storm kihlvedudest huvitatud panused teha.

Matši võitja

Klassikaline matši võitja panus on kahtlemata kõige levinum ennustus e-spordimängudes. See panus nõuab vaid panustajatelt võitluse võitja ennustamist. Ootuspäraselt on lemmikmeeskonnal madalam koefitsient kui allajääjatel.

Kaardi võitja

Kaardi võitja panus eeldab, et meeskond võidab konkreetse kaardi. Kogenud HotS-i panustajad peavad seda panust eriti ahvatlevaks live-panuste tegemisel. Ideaalis on valitud kangelasi vaadates lihtne ennustada antud kaardi tulemust.

Händikäpi panustamine

Mängijad, kes soovivad riske minimeerida, teevad väljamõeldud händikäppanused. Ideaalis sarnaneb see panus matši võitja panusega, ainult et meeskonnale, kellele panuse tegi, lisatakse meeskonna skoori juurde mõned võidud.

Esimesed verepanused

Nagu nimigi ütleb, viitab esimene veri esimesele tapmisele. See panus võib olla tabamus või möödalaskmine, kuna see nõuab, et mängijad ennustaksid võistkonda, kes teeb esimese skoori. Ideaalis soovitatakse esimese vere panuseid enamasti kogenumatele, kes mõistavad mängu dünaamikat.

Miks on Heroes of the Storm populaarne?

Heroes of the Storm on vaatamata esialgsele süngele väljavaatele pidevalt populaarseks muutumas. Selle pideva kasvu üks peamisi põhjuseid on see, et mänguarendajad on keskendunud panustajatele maksimaalse tasakaalu pakkumisele. Veelgi enam, HotS pakub elujõulisemaid blinde, lõbusaid talente ja, mis kõige tähtsam, fantastilisi kangelastega suhtlemist.

Kuigi sisu väljalasked on olnud suhteliselt aeglased, on HotS-i arendajad selle korvanud, pakkudes mängijaid regulaarsete saldovärskenduste, ümbertegemiste, mängu kohandamise ja mõne hooajalise sündmusega. Kuna mängijatele pakutakse laia valikut eepilisi hetki, on selles mängus kõike, mida armastada. Lisaks on tegevuserohked meeskonnavõitlused, armastatud tegelased ja suurepärane graafika piisavad põhjused, miks see esportmäng jätkuvalt õitseb.

Interneti-kogukond

HotS-i Interneti-kogukond on kutsuvam kui teised MOBA-d, eriti mängijad, kes on mängus uued. Siiski on teada tõsiasi, et võrgukogukond võib mõnikord muutuda vaenulikuks, kuna see on täis kõikvõimalikke mängijaid. See tähendab, et mängija ei saa kuidagi ennustada oma kogemusi kogukonnas. Kuid üldiselt on HoTS-i mängijad uute mängijate suhtes andestavamad ja leidlikumad.

Mängib Heroes of the Storm võrgus

Mängijad, kes soovivad HotS-i võrgus mängida, võivad seda numbrit vaadata. Kahtlemata kogunevad paljud MOBA mängijad seda mängu mängima võrgus, kuid täpne arv igal ajahetkel võib olla eksitav. Kui aga üldine statistika on midagi, on HotS-i globaalne arv hinnanguliselt umbes 7 miljonit.

Big Heroes of the Storm mängijad

Enamik parimaid HotS esporti mängijad on olnud juba mõnda aega ja olnud teistes Blizzardi pealkirjades. Kui mängu koguvõitudest on midagi arvata, võib järgmisi mängijaid pidada mängu kõige silmapaistvamateks mängijateks.

 • Jeong, Won Ho
 • Lee, Jung Hyeong
 • Lee, Jae Won
 • Mina, Jin Woo
 • Kang, Woon Sung

Miks mängijad armastavad HoTS-i?

Mis puutub MOBAsse, siis Heroes of the Storm on kahtlemata üks armastatumaid mänge. Ja siin on mõned põhjused, miks üha suurem arv e-spordimängijaid peab seda ahvatlevaks:

 • Nautimiseks on rohkem kaarte või lahinguvälju
 • See pakub meeskonnakeskset mängu
 • Sellel on objektiivne disain

Kuidas mängida HotS-i

HoTS on meeskonnamäng. Mängija alustab mängurežiimi valimisega. Seal on viis mängurežiimi: Versus AI, Quick Match, Un Ranked, Ranked ja Brawl. Enne teiste tasandite proovimist soovitatakse uutel mängijatel alustada Versus AI-ga, mis on madalaim tase. 50. taseme konto kvalifitseerub iga mängija mängima järjestatud matše.

Mis puutub mängu, siis eesmärk on suruda vastase baasi poole ja hävitada nende side.

Mängu suurimad mängijad ja meeskonnad

Pärast HotS ülemaailmseid meistrivõistlusi saadeti enamik frantsiisitud meeskondi, nagu Cloud9, Gen.G ja Team liquid, laiali. Teistel õnnestus aga vastu pidada ja selle tulemusel on nad mängus tohutult edu saavutanud. Sellegipoolest on siin nimekiri kukkedest, kes on Heroes of the Storm turniiridel suurt edu saavutanud:

 • Lihtsus
 • WildHeart Esports
 • CrowdControl
 • Oxygen Esports

Kas on olemas tormi kangelaste meistrivõistlused?

Tuntud ka kui esports World Convention (ESWC) on professionaalne meistrivõistlus, kus osalevad mõned parimad mängijad ja meeskonnad. Kvalifikatsioonivormingus struktureeritud meeskonnad, kes pääsevad kvalifikatsioonist edasi, teenivad koha esindada oma riike ESWC maailmameistrivõistlustel.

Mis on HotS-i maailmameistrivõistlused?

HotS World Cup, tuntud ka kui Heroes of the Storm World Championship, mängiti esmakordselt 2015. aastal. See turniir peeti esmakordselt BlizzConis 2015. aastal. Sellel turniiril võitlesid kaheksa meeskonda 500 000 dollari eest. 2016. aastal kahekordistus auhinnafond, millega algas Heroes of the Storm Global Championship Circuit. Kuid 2018. aasta lõpu poole teatas Blizzard oma kavatsusest HotS-i sündmust vähendada.

Heroes of the Storm maailmameistrivõistluste kihlveod

Mängijad, kes soovivad panustada ülemaailmsetele e-spordisündmustele, võivad olla huvitatud Storm World Cupi kangelaste panuste tegemisest. Esialgu peeti parimal espordikihlvedude saidil suureks asjaks, kuid tänapäeval jäävad HotS-i panustajatele ülemaailmsed sündmused alles pärast arvu vähendamise sammu.

HotS-i mängijad, kes on huvitatud MM-ist või mõnest muust ülemaailmsest meistrivõistlusest, peaksid olema väga huvitatud meeskondade või riikide vastu, kes on järjekindlalt suurel etapil toimetanud. Näiteks Põhja-Korea ja USA meeskonnad on ülemaailmsetes sündmustes tavaliselt teistest kõrgemal.

Panustamine Heroes of the Stormile pakkujate juures

Kuna Heroes of the Storm on muutumas üha populaarsemaks, tunnevad mõned parimad spordiennustuse saidid selle spordi vastu suurt huvi. Kuigi mõned spordikihlvedude rakendused ei pruugi seda spordiala kajastada, on enamik selle valdkonna "suurtest poistest" juba oma kavatsustest teada andnud. Sellegipoolest on siin mõned esport-kihlvedude saidid, mis pakuvad ammendavalt HotS-i esportkihlvedusid:

Vahemees

Vahemees on kiiresti avaldamas oma kohalolekut Heroes of the Storm espordiennustajate seas. See kihlveokontor hõlmab paljusid e-spordiüritusi üle maailma. Kõige tähtsam on see, et Betwinner pakub konkreetsetel sündmustel lisaturge.

22 Bet

22 Bet on veel üks hea valik HotS-ile panustamisel. See kihlveokontor on juba mõnda aega kajastanud espordisündmusi. Suurepäraste koefitsientide ja paljude kihlveoturgudega peaks 22Bet olema HotS-i panustajate jaoks parim valik.

1xBet

1xBet on üks populaarsemaid operaatoreid traditsioonilises spordiennustuses. See operaator paistab silma ka spordiennustustes tänu oma suurepärasele klienditeenindusele, heldele stiimulile, soodsatele koefitsientidele ja erinevatele kihlveoturgudele.

Jälgige Tormi parimate kangelaste meeskondi ja panustage täpselt

Iga spordisündmuse panustamine nõuab teatavat hoolsust. Selle tulemusena on maailma parimate tormikangelaste meeskondade jälgimise tähtsus sageli õigete ennustuste tegemisel võtmetähtsusega.

Kindral G

Lõuna-Korea Gen G on üks parimaid e-spordimeeskondi. See meeskond on võitnud kaheksa Heroes of the Storm turniiri, teenides tohutult 1 360 000 dollarit.

Meeskond Dignitas

Meeskond Dignitas on veel üks meeskond, mida iga HoTS-i mängija peaks innukalt järgima. See New Jerseys Newarkis asuv meeskond valmistab suurel laval harva pettumust. Selle meeskond Heroes of the Storm on kogunud kolmekümnelt võistluselt kumulatiivselt 1 178 555 dollarit.

MVP

MVP on järjekordne Lõuna-Korea meeskond meie parimate meeskondade nimekirjas. Kuigi on teateid, et selle meeskonnad ei osale enam Heroes of the Storm võistlustel, on see HoTS-i spordiüritustel alati parim valik.

Kui mängija mõistab võistluse olemust, muutub õigete ennustuste tegemine palju lihtsamaks. Lisaks peab iga mängija olema kursis spordiga seotud praeguste sündmuste ja dünaamikaga, võttes arvesse, et aja jooksul on erinevad muutused.

Plussid ja miinused

Pole vaja palju mõista, mida Heroes of the Storm pakub. Siin on nimekiri HotS-i tabamustest ja möödalaskmistest, mis võiksid mängijatele ja panustajatele mängu peale panustada.

Plussid

Mäng on tempokas, lühikeste ja põnevate võitlustega. Keskmine HoTS-i mäng on umbes 20 minutit, mis on piisav, et mängija investeerida, ilma et see kurnataks.

 • Kangelastel pole staatilisi omadusi
 • Sellel on mitmesuguseid kangelasi parimatest lumetormimängudest
 • Mängijatele pakutakse väärtuslikku mängukogemust ihaldatud kaardivalikuga.
 • Lihtne ja lahe visuaal
 • Mängijaid premeeritakse kõrgema asetusega
 • Mäng annab mängijatele 30 päeva aega, et oma varasemad mängud üle vaadata ja leida parem viis võistlemiseks
 • Uued mängijad saavad mängu testida, enne kui otsustavad mängule kulutada

Miinused

 • Kogemus võib olla aeglane, kui kangelased ja maniakid jäävad maha
 • Mängijatel pole võimalust oma lemmikkaarte mängida
 • Mängijad seisavad aeg-ajalt silmitsi edenemispõhiste takistustega, mis on väljaspool matši
 • Kasutaja interfaas ei ole kohandatav

Tormi kangelaste kihlveokoefitsientide mõistmine

Iga spordiennustaja peaks seda tegema mõista koefitsiente mis tahes konkreetse espordi kihlvedude rakendus. Alustuseks toovad kõige rohkem väärtust kõrged HotS-i panustamiskoefitsiendid. HotS-is kihlvedude tegemisest huvitatud panustajad peaksid mõistma erinevate kihlveokontorite pakutavaid koefitsiente. Siin on mõned levinumad tormikangelaste koefitsiendid.

 • Ameerika koefitsiendid: Nagu nimigi ütleb, kasutatakse Ameerikas tavaliselt Ameerika koefitsiente. Väljapaistva funktsiooniga on tavaliselt lisatud pluss (+) ja miinus (-). Ideaalis näitab miinusmärgiga number sageli summat, mis tuleb 100 dollari võitmiseks läbi mängida.
 • Kümnendkoefitsient: Enamasti kasutatakse Euroopa kihlveosaitidel, kümnendkoefitsientidega on kõige lihtsam töötada. Kõik, mida mängija peab tegema, on korrutada koefitsient panustatud summaga.
 • Murdkoefitsiendid: Enamik kihlvedude vahendajaid pakub murdosa koefitsiente. Sarnaselt kümnendkoefitsientidega on nende mõistmine üsna lihtne. Murru korrutamine panuse summaga annab kasumi või teenitud summa.

Kuidas kõige paremini vallutada kihlveod Heroes of the Stormile

Nüüd, kui kõike Heroes of the esport kohta on pikalt lahatud, on oluline vaadata ka viise või lähenemisviise, mis võiksid aidata mängijatel mängus edu maitsta. Siin on mõned väärtuslikud näpunäited HotS-i panustajatele.

 • Vaadake, kuidas kogenud panustajad oma panuseid teevad, et põhitõed kiiresti selgeks saada
 • Pöörake tähelepanu statistikale ja kaasake kogukonda
 • Keskenduge rohkem META suundumustele
 • Maksimaalse väärtuse saavutamiseks tehke panused kõrgeima võimaliku koefitsiendiga
 • Veenduge, et mängite vastutustundlikult
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSport
About

Jun-ho Kim, Lõuna-Korea dünaamiline Esportsi maestro, on EsportRankeris teadmiste majakas. Segades analüütilise võimekuse loomupärase mänguarmastusega, harutab Jun-ho lahti võrguvõistluste keeruka seinavaiba, tagades mängijatele kursis olemise ja inspiratsiooni.

Send email
More posts by Jun-ho Kim