Valoranti jaoks on välja antud uus koolitustööriist

Uudised

2022-03-17

Spordiennustussaitide fännid mängivad sageli mänge, mille peale nad panustavad. See võimaldab neil paremini mõista, mida potentsiaalselt meistrilt otsida. Hea näide selle kohta on tasuta mängitav esimese isiku tulistamismäng Valorant. sait, EsportRanker, sisaldab selle pealkirja ja ka teiste spordialade kohta palju teavet. Alates sellest, kui Riot Games 2019. aastal selle välja andis, on online-spordikihlvedude kogukond Valorant omaks võtnud.

Valoranti jaoks on välja antud uus koolitustööriist

Kontseptsioon jaoks Valorantne oli inspireeritud CS: GO-st. Seetõttu on kahel taktikalisel laskuril palju sarnasusi. See hõlmab professionaalsete meeskondade tüüpe, mis osalevad kõrge panusega turniiridel. Valorant Champions Tour (VCT) on suhteliselt uus võistlus. Plaan on, et see toimuks igal aastal ja koosneb kolmest erinevast tasemest. Piirkonnad otsustavad, kes pääseb Mastersile. Mastersile on mitu etappi ja ainult parimad mängijad kvalifitseeruvad meistrite tasemele.

2021. aastal võõrustas finaali 12. detsembril Berliin. Võistkond Gambit Esports alistas napilt Acendi. See tegi neist maailma esimesed Valorant esport meistrid. Kuna VCT on nii uus, võib Valoranti kihlveofännidel tunduda raske potentsiaalseid võitjaid ennustada. Kui aga panustajad võtavad aega parimate meeskondade uurimiseks, on see ülesanne palju lihtsam.

Ikooniliste hetkede uuesti läbielamine

Parim viis professionaalsete mängijate analüüsimiseks on vaadata nende kõige meeldejäävamaid matše. Selle on VCT ametlik koolituspartner Aim Lab teinud lihtsamaks. See on Steamist allalaadimiseks saadaval. Aim Labiga saavad mängijad harjutada oma Valoranti oskusi ja vaadata oma mängustatistikat.

Hiljuti on välja antud seitse uut ülesannet. Need põhinevad ikoonilistel hetkedel viimasest 2021. aasta Valorant Champions Tourist. Amatöörmängijad saavad näha, kui hästi nad professionaalidega võrreldes seisavad. Need ülesanded aitavad inimesi ka Valoranti võrgus panustamisel. Need näitavad, millistel meistritel on võimalus järgmise aasta turniiril hästi minna. Järelikult võivad Aim Labi kasutajad paremini ennustada, kellele panustada.

Uus Perspektiiv

Espordiennustus ja pealtvaatajate arv erinevad tegelikust osalemisest väga palju. Pro-mängijate tohutut survet on lihtne alahinnata. Aim Labi uus väljalase annab üldsusele uue vaatenurga, asetades nad meistrite kingadesse. Valitud on seitse eriti pulssi löövat momenti. Saadaval on ka eksklusiivne rütmipõhine ülesanne. See kasutab VCT ametlikku hümni Grabbitzi "Die For You".

Uue väljaande peamine atraktiivsus espordikihlvedude fännidele on asjaolu, et see tutvustab neile mõnda kõige tugevamat kandidaati. Nad võivad Ascentil 1v2 siduri ajal astuda mängija Lakai kingadesse. Iceboxi kaardil õnnestub Hikol edukalt vastu võtta kolm vaenlast. See kaart on ka koht, kus TenZ demonstreeris oma veatut tehnikat vaenlaste tõrjumisel. Järgmisel Aim Labi hetkel saadab Asuna kiiresti Bindi kaardil viis rivaali. Seal on ka eepiline 1v4 hetk Derke'ist kogemiseni. Professionaalsed mängijad Heat ja Deffo teevad ässamatšide ajal julgeid tegusid.

Kõik need hetked koos õpetavad online-kihlveo fännidele, mida tšempioni puhul otsida. Valoranti puhul pole oluline ainult üldskoor. Oluline on ka ootamatuste kiire ja põneva saavutamine.

Uut tüüpi mängur

Esporti tekkimine on kihlveotööstust mitmel viisil muutnud. Loodud on uus põlvkond mängureid. Need inimesed on olnud piisavalt noored, et juba varases eas videomänge mängida. Seetõttu on neil väärtuslik teadmiste tase, mis aitab neil võidupanuseid teha. Mõnikord võivad spordiennustuse näpunäited kogemusest välja lugeda.

Tavapärane on see, et traditsioonilised sportlased vaatavad matše lihtsalt pealt. See annab neile aimu, millistele mängijatele tähelepanu pöörata. Videomängude meedium on aga ainulaadsem. Valorani saab mängida praktiliselt igaüks. Isegi kui nad ei ole väga osavad, annab kogemus neile siiski ülevaate promängijatest. Loodetavasti annab see neile panuse tegemisel eelise.

Kui kasulik on uus väljalase?

Kui mängurid püüavad analüüsida konkreetsele mängijale panustamise plusse ja miinuseid, on Aim Labi uuel väljalasel piiratud kasu. See on tingitud asjaolust, et see näitab ainult nende oskusi. Selle asemel on parem, kui mängijad vaatavad tervet matši. See aitab neil saada igast individuaalsest meistrist palju üksikasjalikuma ülevaate.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised