Uudised

April 19, 2024

VALORANT's Clove: uus kontroller VCT-s – plussid ja miinused

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Võtmed kaasavõtmiseks

  • Vaatamata sellele, et nelk on tugev individuaalne agent, võib piiratud suitsuulatuse ja kasulikkuse tõttu professionaalses mängus silmitsi seista kohanemisprobleemidega.
  • Professionaalsed mängijad rõhutavad Clove'i meeskonnale orienteeritud võimete puudumist kui potentsiaalset puudust konkurentsivõimeliste meeskonnakoosseisudesse integreerimisel.
  • Nendele muredele vaatamata kiidetakse Clove'i lõbusate ja potentsiaalsete uute strateegiate toomise eest VALORANTisse, mis viitab tasakaalustatud lisandumisele agentide kogumisse.

VALORANTi konkurentsiskeene kihab alati uute agentide tutvustamisest ning kindlasti on laineid löönud ka uusim täiendus Clove. Clove'i kui Valorant Champions Touri (VCT) agentuuriga liitunud uusima kontrollerina oodati Clove'i sisenemist väga. Kuid nüüd, kui professionaalsetel mängijatel on olnud võimalus seda agenti võistlustuhinas testida, on tekkinud põnevuse ja skeptitsismi segu.

VALORANT's Clove: uus kontroller VCT-s – plussid ja miinused

Nelgi potentsiaal professionaalses mängus

Clove'i ainulaadsed võimed on olnud kuum teema selliste profimängijate seas nagu TenZ ja aspas, kes on kõrgete panustega matšide kontekstis lahkanud agendi tugevusi ja nõrkusi. Kuigi ollakse üksmeelel, et Clove on tugev jõud individuaalselt, on tekitatud muret agendi sobivuse pärast meeskonna dünaamikasse.

KRÜ Melser tõi välja olulise piirangu: Nelgi suitsuvõimed. Erinevalt Omenist või Astrast, mis suudavad tõhusalt katta suuri alasid, võib Clove'i lühem suitsuulatus piirata agendi kasulikkust teatud kaartidel ja olukordades. See on viinud aruteludeni selle üle, kas Clove võiks praeguses metas olemasolevaid kontrollereid tõesti asendada.

Plusside poolt esile tõstetud puudused

Cloud9 IGL, vanity, mainis veel ühte kriitilist aspekti: Clove'i meeskonnale orienteeritud utiliidi puudumine. See meeskonnakaaslaste tugitööriistade puudumine võib takistada Clove'i elujõulisust professionaalses mängus, tõmmates paralleele "isekate" agentidega, nagu Reyna, kes vaatamata sellele, et ta on paremusjärjestuses mängudes populaarne, näeb VCT-s piiratud tegevust meeskonnatöö ja koordineerimise eelise tõttu.

Mängu uus mõõde

Vaatamata nendele puudustele on Clove'i positiivselt vastu võtnud mängijad, kes otsivad värskeid strateegiaid ja mängudünaamikat. Leviatáni aspas ja Sentinelsi TenZ on mõlemad väljendanud optimismi agendi potentsiaali suhtes meeskonna koosseise raputamiseks ja mängule uue lõbu kihi lisamiseks. Nende kommentaarid viitavad sellele, et kuigi Clove ei pruugi VCT metat revolutsiooniliselt muuta, toob agent piisavalt uudsust, et õigustada konkureerivates seadistustes uurimist ja katsetamist.

Järeldus: tasakaalustatud täiendus

NRG-st Ethan Arnold kapseldab seda tunnet hästi, viidates sellele, et kuigi Clove ei pruugi olla meta-defineeriv agent, on suur tõenäosus, et see uus kontroller leiab koha professionaalses mängus. Esialgne tagasiside rõhutab õrna tasakaalu ainulaadsete võimetega agendi tutvustamise ja selle vahel, et nad täiendavad olemasolevat meeskonna dünaamikat, mis on kõrgetasemelises VALORANT mängus ülioluline.

Kuna meeskonnad jätkavad katsetamist Clove'iga VCT-s, on põnev näha, kuidas arenevad professionaalsed strateegiad selle uue kontrolleri kaasamiseks. Kas Clove'ist saab võistlusmängus põhiosa või jääb see konkreetsete strateegiate nišiks, jääb veel näha, kuid agendi debüüt on kahtlemata lisanud põnevust ja innovatsioonipotentsiaali VALORANTi spordimaastikule.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised