PSG.LGD, mida vaadata Dota 2 kihlveos

Uudised

2022-01-13

PSG.LGD on valmis olema paremuselt järgmine Dota 2 meeskond online e-spordi kihlvedusid pärast nende rünnakuid The Internationalis. Ehkki varem on stseeni domineerinud sellised tegelased nagu Team Spirit, Team Secret ja OG, raputab Hiinas asuv riietus tõepoolest pisut asju. Selle tulemusena on see ka parimate Dota 2 meeskondade nimekirja esikohal, kellele panustada.

PSG.LGD, mida vaadata Dota 2 kihlveos

Alustuseks on The International peamine e-spordi maailmameistrivõistlus Valve mitme mängijaga võrgulahinguareeni videomängu Dota 2 jaoks. Kuigi on mitmeid muid turniire ja võistlusi, on The International kõige prestiižsem turniir ja meelitab kohale maailma parimad Dota 2 eSpordi meeskonnad. 

Kui otsustate, milline on parim Dota 2 eSpordi meeskond, mängib The International otsustavat rolli. Maailma konkurentsitihedama turniirina on see tavaliselt keskpunktis eSpordi kihlveod saidid.

PSG.LGD on professionaalne e-spordi meeskond, mis on spetsialiseerunud Dota 2-le. Meeskond moodustati pärast algse varustuse LGD Gaming ja Paris Saint-Germain FC (PSG) ühinemist. Ametlikult 2018. aastal moodustatud meeskond saavutas kiiresti kuulsuse, võites hooajal 2017/18 Dota Pro Circuit ja teenis pääsu 2018. aasta rahvusvahelisele võistlusele. Sel ajal oli PSG.LGD Dota2 võrguennustuses uus, nii et paljud mängurid ei teinud seda. ei keskendu sellele palju.

PSG.LGD domineerimine rahvusvahelises konkurentsis

Tuntud ka kui TI8, oli The International 2018 esimene suursündmus, millel PSG.LGD osales. Hoolimata sellest, et PSG on uus tulija. LGD jõudlus oli erakordne. Meeskond alistas veerandfinaalis Dota 2 jõukoja Virtus.pro, võites 2:0 enne poolfinaali, kus kohtuti Team Liquidiga. 

Kui paljud panustajad panid oma raha Team Liquidile, siis PSG.LGD üllatas paljusid, võites veterane 2:0. Finaalis aga langes PSG.LGD fantastilises bo5 duellis OG-le, mis lõppes 3:2 OG kasuks.

2019. aasta rahvusvahelisel messil (TI9) raputas PSG.LGD ka Dota 2 eSportsi stseeni päris korraliku esitusega. Veerandajatel alistas meeskond Virtus.pro 2:0 ja poolfinaalis Vici Gamingu samuti 2:0. Kui paljud mängijad panustasid finaalis PSG.LGD-le, kaotas Hiina eSpordi meeskond taas OG-le 1:2.

2020. aastal The International tühistati, kuid PSG.LGD toonase vormi järgi otsustades oli tõenäoline, et nad olid endiselt parimate tiitlipretendendid. 

Aastal 2021 International kaotas PSG.LGD Team Spiritile ühes parimas Dota 2 bo5 finaalis, kus PSG.LGD kaotas turniiril kolmandat korda. 3:2 põnevusmängus lõpetas PSG.LGD aga peaaegu tagasituleku. See oli tähelepanuväärne sündmus Dota 2 reaalajas online-kihlveo stseenis, kus lauad aina pöördusid. Isegi tollased eSpordi kihlveo näpunäited olid väga ebatäpsed.

Kõigist praegustest näpunäidetest lähtudes jääb PSG.LGD Dota 2 eSportsis ja järelikult ka Dota 2 kihlveostes arvestatavaks jõuks. Vaatamata sellele, et see ei võitnud Dota 2 kõige mainekamat tiitlit, on see õigel teel. Praegune nimekiri näib paljulubav, nii et Dota 2 kihlveohuvilistel peaks olema PSG.LGD oma parimate meeskondade nimekirjas, kellele panustada, mitte ainult The Internationalil, vaid kõigil muudel üritustel, kus meeskond osaleb.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised