EGC talviste meistrivõistluste tulemus

Uudised

2022-02-20

Kui rääkida online-spordikihlvedudest, siis on mitmeid mänge, mis on saavutanud kõrge populaarsuse. Paljud neist on esimese isiku tulistamismängud, näiteks Call of Duty. Võistkonnapõhised lahinguareeni tiitlid on samuti esportkihlvedude saitidel tugevalt esile tõstetud. Age of Empires on seetõttu selles õitsvas kogukonnas üsna ainulaadne.

EGC talviste meistrivõistluste tulemus

AOE sari asetab mängijad tsivilisatsiooniehitaja rolli. Eesmärk on laieneda väikesest jahimeeste korilaste rühmast arenenuma ühiskonnani. Võidu võti on ressursside kogumine, et maksta uute struktuuride ja tehnoloogia eest. Kuigi mäng edeneb ja külad kasvavad linnadeks, muutuvad need ressursid piiratumaks. Seetõttu on strateegia professionaalsete mängijate jaoks oluline oskus.

AOE mõnevõrra aeglane tempo ja tserebraalne olemus muudab selle võrgukihlvedude kogukonnas üllatavaks valikuks. Paljud teised mängud saidilt leitud Esport Ranker kipuvad rohkem keskenduma kiirele tegevusele. AOE on aga põnevam, kui esmapilgul võib tunduda. Võistluskeskkonnas peab mängija tegema väga tahtlikke ja kaalutlevaid liigutusi.

EGC talvised meistrivõistlused

21. jaanuaril 2022 avati ühe suurima Age of Empiresi turniiri kvalifikatsioonishow. aasta talvised meistrivõistlused Impeeriumide ajastu IV mille auhinnafond oli 20 000 dollarit ja seda sponsoreeris Microsoft. Mängijad võistlesid omavahel 1v1 matšides.

Standardvormis mäng nõuab, et mängija läbiks ajaloos nelja erineva vanuse. See turniir keskendus aga ainult lõplikule vanusele. Talve jooksul toimus veel kolm sarja üritust. Meistrivõistluste kvalifikatsioonid määrati selle järgi, kui palju punkte nad kogu hooaja jooksul kogusid. Arvesse läks ka nende võidetud auhinnaraha suurus.

Inimesed, kes otsivad spordiennustusi, peaksid teadma, et konkurents on väga tihe. Meistrivõistlused toovad alati kaasa mitu potentsiaalset kandidaati. Eriti heade koefitsientidega märgiti välja mängijad MarineLorD ja The Viper. Kuid krooni võitis Kanada mängija Hera. Teiseks tuli prantslane MarineLorD. Age of Empiresi panustamine võib olla keeruline, kuna sellega võitlevad professionaalid. 32 kvalifitseerusid finaalis osalema.

Kuidas võisid mängurid võitja välja selgitada?

Oluline on uurida võimalikult palju osalejaid. See oleks aidanud panustajaid EGC talviste meistrivõistluste võitja ennustamisel. Nüüd, kui see on läbi, on mänguritel terve aasta aega, et otsustada, kes tuleb 2023. aastal esikohale.

AOE online-ennustuse võti on iga kandidaadi tugevate ja nõrkade külgede tundmine. Kui espordihuvilised suhtuvad sellesse hasartmänguvormi tõsiselt, võiksid nad järgmise aasta kulutada kõigi mängijatega tutvumisele.

Talvise sarja kvalifikatsioonimänge vaadatakse tavaliselt veebis otse üle. Nutikad mängurid saavad neid hoolikalt jälgida ja teha üksikasjalikku analüüsi. Seda tüüpi turniiridel võib aga kõike juhtuda. Age of Empires toetub suuresti tehisintellektile, mis on loodud mängijate oskuste testimiseks. Sageli antakse välja regulaarselt uusi värskendusi ja plaastreid. Need võivad dünaamikat oluliselt muuta. Seetõttu on oluline, et online-mängurid oleksid uute arengutega kursis.

Mis teeb hea AOE-mängijast?

EGC talvemeistrivõistlustele kutsuti osa võtma ainult parimad professionaalid. Neil inimestel oli mitmeid sarnaseid jooni. Nad teadsid, kuidas oma tsivilisatsiooni tugevust ära kasutada. Nad ostsid ainult vajalikke uuendusi. Üldiselt on neil turniiridel eelis mitmekesise armeega mängijal.

Järgmisel meistrivõistlustel võivad matšid lubada kandidaatidel reliikviaid avada. Kui jah, tähendab see, et võitja peab olema osav neid esemeid jahtima ja passiivset kullatulu õigetele versiooniuuendustele kulutama.

Üks suurimaid vigu, mida inimene võib teha, on maastiku tähelepanuta jätmine. Kuigi AOE rõhutab struktuuride ülesehitamist ja sõjaväe väljaõpet, mängib rolli ka kaardi topograafia. Need, kes kasutavad selle eeliseid, võivad potentsiaalselt võita matše kohutavate vastaste vastu.

Mikrojuhtimine ja prioriteetide seadmine on kaks kõige olulisemat oskust. 2022. aasta talvesarja kaks meistrit Hera ja MarineLorD teadsid mõlemad, millised mänguelemendid nõuavad kõige rohkem tähelepanu. Seetõttu peaksid mängurid eelistama mängijaid, kellel on sellised omadused.

Mida ootab ees EGC 2023. aasta talvine meistrivõistlus?

Modern Age of Empiresi turniirid keskenduvad tavaliselt viimastele väljaannetele. Uusim osa AOE IV tuli välja alles 2021. aasta oktoobris. Seetõttu tundub tõenäoline, et ka järgmine talvine seeria sisaldab selle mängu kaarte. Interneti-kihlvedude fännid saavad veeta aega AOE IV toimimise tundmaõppimiseks. Mida rohkem teadmisi ja teadmisi neil on, seda paremini suudavad nad ennustada 2023. aasta võitjat.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised