Bettors Guide: 2022. aasta eelseisvad Rocket League'i sündmused

Uudised

2022-08-04

E-spordi mängutööstus on juba aastaid olnud silmapaistev atraktsioon. Ja kuigi tulistamistiitleid on igasuguseid, on enamik e-spordimängijaid üldiste pealkirjade ja ennustatavate mängurežiimide osas pisut vaoshoitud. Raketiliiga mängijatel on palju õnne. See e-spordi tiitel paistab oma žanris silma selle poolest, et pakub tänu oma põnevale kontseptsioonile kindlat atraktsiooni. Kiirelt edasi, Rocket League'il on muljetavaldav võistlusürituste loend.

Bettors Guide: 2022. aasta eelseisvad Rocket League'i sündmused

Kuidas Rocket League sai spordimaailmas jõuliseks

Enamik inimesi on mõnevõrra huvitatud sellest, mis muudab Rocket League'i e-spordimaailmas arvestatavaks jõuks. Lihtne, selle lihtsus nii mängijatele, fännidele kui ka e-spordi panustajatele.

Alustuseks annavad Rocket League mängud mängijatele paindlikkuse hüpata ja mängida neile sobival ajal. Mängijatel, kellel on õnn kasutada mängu tööriistu ja taktikat teistest paremini, ei tohiks kõrgematel tasemetel mängimisel olla raskusi.

Teisest küljest saavad Rocket League'i fännid alati end häälestada ja tegevust jälgida, ilma keeruliste reeglite pärast muretsemata. Mängu põhieeldus on lihtne – autod löövad jalgpalli vastase väravaalasse. Seda on kahtlemata lihtne mõista ja iga meeskonna jaoks juurduma hakata.

Samuti ei jäeta kõrvale need, kes soovivad Rocket League üritustel ja turniiridel panuseid teha. Selleks, et Rocket League’i kihlveoturgudel e-spordi panuseid teha, piisab vaid mõnest pilgust.

2022. aasta Rocket League'i sündmuste vaatamine

Enamik Rocket League e-spordi turniire on veebipõhised. See tähendab sisuliselt seda, et pole spetsiaalseid kohti ega elavat publikut. Enamikul juhtudel voogesitatakse tegevust populaarsetel voogesitusplatvormidel, nagu Twitch ja Youtube.

2021-2022 Rocket League Championship Series (RLCS) on olnud ainulaadne. Alustuseks võistlevad mängijad suurema auhinnafondi, rohkemate piirkondade ja uue formaadi pärast. Sügis-, talve- ja kevadiste vaheaegadega on Rocket League'i mängijad ja fännid võtnud sihikule maailmameistrivõistlused.
Siin on 2022. aastal toimuvate RLCS-i eelseisvate sündmuste kuupäevad:

 • Metamärk: 4.–7. august
 • Põhisündmus: 4.-14. august

pidage meeles, et turniiride kuupäevad võivad sageli muutuda

Metamärk

Wildcard on esimene kahest maailmameistrivõistluste etapist. Uue formaadi kohaselt on 16 meeskonnal võimalus kvalifitseeruda MM-i Wildcardile. Sellel üritusel võistlevad Põhja-Ameerika, Euroopa, Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika, Okeaania (OCE), Lõuna-Ameerika, Sub-Sharani Aafrika, Aasia ja Vaikse ookeani põhjaosa ning Aasia ja Vaikse ookeani lõunaosa meeskonnad suure finaali nimel
Kvalifikatsioonietapid on veel käimas, kuid järgmistel meeskondadel on õnnestunud broneerida koht WildCardi:

 • Kindral NRG
 • Spacestationi mängud
 • Versioon 1 / OpTic Gaming
 • Dignitas
 • Lõpp-punkt CeX
 • FURIA Esports
 • Gaimin Gladiaatorid
 • Tam Falcons
 • Veloce Esports
 • Tokyo Verdy Esports
 • Orlando Pirates Exdee
 • Meeskonna saladus
 • Bravado mängimine
 • Karmine Corp
 • Pioneerid
 • Renegaadid

Wildcard kasutab Šveitsi vormingut. Selle formaadi puhul on kõik võistlused viiest parim (BO5), kus järgmisse ringi pääseb esimene meeskond, kes võidab kolm mängu. Ainult MM-i Wildcardi kaheksa paremat meeskonda on tagatud põhiturniiri grupifaasis. See tähendab, et grupifaasis ootavad Wildcardi võitjaid juba kaheksa teist parimat meeskonda.

Suured finaalid

Suured finaalid on parim seitsmest sarjast. Seda küll klambri lähtestamisega. Ideaaljuhul rakendatakse klambritugesid, kui meeskond kaotab esimest korda. Ideaaljuhul lähtestatakse sulg tavaliselt siis, kui ülemise suude võitja suures finaalis kaotab.

Muud kaalumist väärt raketiliigad

Kuigi RLCS väidab uhkust oma suurima Rocket League'i turniiri üle, on tavaline, et eSpordi fännid, eriti panustajad, otsivad alternatiivseid Rocket League'i üritusi, mida tasub kaaluda. Kahjuks on RLCS sisuliselt kõik Rocket League'i fännid. Lisaks mängitakse mitmeid A-taseme turniire piirkondlikul alusel (piirkondlikud turniirid), mis on seotud RLCS-iga.

Kuigi võib olla ka madalama tasemega turniire, siis enamikku neist eSpordi kihlveosaitidel tavaliselt ei kajastata. Seega peaksid kõik, kes soovivad Rocket League e-spordi turniiridel panuseid teha, keskenduma RLCS-ile.

Rocket League Esport Betting Tips

Alustuseks on Rocket League'i turud kaetud enamiku e-spordi kihlveosaitidega. Nii et parim viis alustamiseks on need valikud läbi sõeluda ja valida parim e-spordi kihlvedu.

Tavaliselt pole mängijal mõistlik hüpata ja kohe panuseid tegema hakata. Esiteks peaksid panustajad hetkeks tagaplaanile jääma ja pöörama tähelepanu eSpordi panustamise näpunäidetele. Nii on ülekaaluga meeskondi lihtsam tuvastada.

Veel üks kasulik veebipõhine e-spordi ennustusnõuanne peaks olema mängu mehaanika mõistmine. Mängureeglite läbimine võib olla suurepärane viis alustamiseks. Enim võitnud meeskonnale panustamine tundub sageli suurepärane, kuid see ei ole tavaliselt piisav tagatis õige valiku tegemiseks.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised