TonyBet e-spordiennustuste ülevaade 2024 - Boonused

TonyBetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
BoonusBoonus $120 + 120 tasuta keerutust
Spordiennustuse kasiino
Lai valik tarkvara
Kõrged boonused
Lai valik panustamisvõimalusi
Usaldusväärne
Kinnitatud
Turvaline
Spordiennustuse kasiino
Lai valik tarkvara
Kõrged boonused
Lai valik panustamisvõimalusi
TonyBet is not available in your country. Please try:
Boonused

Boonused

Üks eeliseid, kui panustada an online kasiino on boonuspakkumised. Kasiinod pakuvad boonuseid ja tutvustusi, et meelitada uusi mängijaid. Lisaks julgustavad boonused olemasolevaid mängijaid mängimist jätkama.

Alustuseks peaksite mõistma, et stiimulitega kaasnevad mitmesugused piirangud ja tingimused. Võtke aega, et lugeda läbi Tonybeti ametlikul veebisaidil olevad tingimused ja veenduda, et saate aru, milleks olete pühendunud.

Esportsi esimese sissemakse tervituspakkumine

Jälgige minimaalseid sissemaksesummasid ja läbimängimistingimusi, kuna need võivad muuta teie boonuste kasutamist.

Esporti panustajad teevad oma esimese sissemakse TonyBet võib kasutada TonyBeti tervituspakkumist. See pakub 100% vastet teie esialgsele sissemaksele kuni 100 euroni.

Sellele kampaaniale kvalifitseerumiseks peavad panustajad tegema vähemalt 10€ esmase sissemakse, kasutades teist makseviisi kui Neteller või Skrill. Lisaks peavad nad sel hetkel sisestama ESPORT100 boonuskoodi.

Kui mängijad järgivad seda protseduuri edukalt, saavad nad automaatselt boonusennustusraha. Kuid enne, kui kiirustate TonyBeti klubiga liituma, peate täitma boonuse läbimängimise nõuded, mis nõuavad, et panustate boonuse summa kümme korda 30 päeva jooksul esportsi koefitsiendiga 1,70 või rohkem.

Ebameeldivate üllatuste vältimiseks lugege T&C-d alati põhjalikult läbi. Kahjuks ei pruugi see Esports Boonus kõigi riikide elanikele saadaval olla. Kuid kui see on teie jaoks nii, on TonyBet koostanud ka olulise tervituspakkumise, mis kehtib nii spordi kui ka e-spordi kohta! Kehtivad muud T&C-d.

Spordi VIP programm

TonyBet pakub VIP-programmi spordiennustajatele, kes teevad järjepidevalt oma teenuseid kasutades panuseid. Õnneks hõlmab see ka e-spordiennustusi.

Iga panustaja saab õiguse ja on selle liige Spordi VIP programm automaatselt, mis tähendab, et spordi VIP-programmist saadavate lojaalsusboonuste saamiseks ei ole vaja täiendavaid samme.

Iga mängija alustab 1. tasemelt, kokku on ronida 6 taset. Nad koguvad punkte – nimega Comp Points (CP) –, panustades pärisraha panustele.

Panuste KP-d antakse 1 KP-na 2 € kogupanuste kohta sündmustel, mille minimaalne kogukoefitsient on 1,3.

Allpool on tabel, mis illustreerib taseme tõstmiseks vajalikke punkte, samuti boonuspunkte, mida mängijad saavad uuele tasemele üleminekul.

VIP taseSelle taseme saavutamiseks on vaja CP-dBoonus CP selle taseme saavutamise eest
1 (madalaim)0 CP (automaatne registreerumisel)Ei kehti
2150 CP+200 KP
31500 CP+2000 CP
47500 CP+10 000 CP
550 000 CP+40 000 CP
6 (kõrgeim)200 000 CP+250 000 CP

Uue kuu alguses tasemed lähtestatakse ja eelmisel kuul teenitud KP-d kantakse boonussaldole. Seejärel saab need muuta tasuta panusteks hinnaga 1 € iga 100 KP kohta.

Prognoosi boonus

Prognoosiboonuse sündmus võimaldab tingimustele vastavatel panustajatel tulemusi ennustades võita kuni 1000 eurot.

Sellele sündmusele kvalifitseeruvad panustajad, kes on viimase 5 päeva jooksul deponeerinud kokku €20 või samaväärse summa valuutas. Prognoosiboonuses ennustavad panustajad kümne TonyBeti poolt eelvalitud spordisündmuse tulemusi.

Kui panustaja ennustab õigesti kümmet sündmust kümnest, saab ta 1000 €. Kui nad saavad 9 üritust õigesti, võidavad nad 100€. 8 õige sündmuse eest saavad nad €50. Oluline on märkida, et need väärtused on samaväärsed tasuta panusega.

Tasuta panuse saab panustada ühe- või mitmikpanusena mis tahes TonyBeti spordiennustuse sündmusele. Pidage meeles, et nende tasuta panuste võidud makstakse teie saldole väljavõetavate vahenditena, kuid tasuta panuse väärtust koos nende võitudega ei tagastata. Kehtivad muud T&C-d.