Kõik SK Gaming kihlveo kohta

SK Gaming on tunnustatud organisatsioon ja üks tuntumaid esportmeeskondi professionaalsete videomängude alal kogu maailmas. Schroet Kommando (SK), edukas e-spordiettevõte, mille kontorid asuvad Saksamaal Kölnis ja Berliinis, asutasid 1997. aastal pühendunud sõbrad. Viimase kahe ja poole aastakümne jooksul on SK Gaming saavutanud edu suurturniiridel. Samuti on nad võitnud erinevatel spordialadel miljoneid dollareid auhinnaraha. Ambitsioonika konkurendi ja kastist välja mõtleva ettevõttena on SK teinud ühed kuulsaimad inimesed espordiajaloos ja olnud teejuhiks mitmel rindel.

SK Gaming on alati rõhutanud rahvusvahelist õhkkonda oma liikmete seas, hoolimata võidukäikudest väljakul ja väljaspool. Alates grupi loomisest on see püüdnud luua sõprussuhteid erineva etnilise ja usulise taustaga mängijate ja töötajate vahel.

Kõik SK Gaming kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

SK Gamingu mängijad

Emil Moselund, alias Fruity, Thomas "Ekon" Chenel ja Kérian Candolfi, üldtuntud kui Kérian, esindavad SK Gamingut. Raketiliiga võistlused. Esimene on pärit Taanist, teised kaks aga Taanist.

Neli Saksamaa mängijat esindavad SK Gamingut Clash Royale'i võistlustel. Need on Justus von Eitzen, alias Flobby, ja Morten Mehmert, keda üldiselt tuntakse eesnime Morten järgi. Ülejäänud kaks on Samuel "xopxsam" Klotz ja Lucas Nageler, alias BigSpin.

SK Gaming loob meeskonna ka Brawl Starsis. See on üks populaarsemaid spordimeeskondi. Need on Pedro Guijarro, Bekri "Symantec" Tahiri ja Guillem González, alias GuilleVGX. Ruben 'Ikaoss' Exposito ja Sergio Iglesias alias Kiwii täidavad viieliikmelise nimekirja. Symantec on ainus sakslane spordi tippmeeskonnas; ülejäänud on hispaania keel.

SK Gamingu FIFA nimekiri koosneb ainult kahest Saksamaa mängijast. Need on Niklas Noerenberg, alias NiklasNeo ja Tim "TimLatka" Schartmann.

League of Legendsi mängijad

Mängus on kaks meeskonda legendide liiga. Need on 2010. aastal loodud esialgne SSK Gaming meeskond ja 2014. aastal asutatud SK Gaming Prime. Prime'i nimekiri osaleb peamiselt kohalikel turniiridel. Põhigruppi kuulub seitse mängijat, sealhulgas Erberk "Gilius" Demir ja Janik Bartels, alias Jenax, mõlemad Saksamaalt. Teised mängijad on Jean "Jezu" Massol (Prantsusmaa), Erik Wessén alias Treatz (Rootsi) ja Thomas "Tom" Diakun Ühendkuningriigist. Ülejäänud kaks on Daniyal Gamani, tuntud kui Sertuss, Saksamaalt ja Simon' Swiffer' Papamarkos Austraaliast.

Peameeskond koosneb samuti seitsmest mängijast. Kaks on Hollandi mängijad; Alois Nelissen, üldtuntud kui Alois, ja Max' Raqo' Temminck. Gruusia Paras alias TroubleInc (saksa), Edgaras' Eckas' Strazdauskas (Leedu) ja Sven Vidović alias Dehaste (Horvaatia) kuuluvad ka parimate e-spordimeeskonna liikmete hulka. Ülejäänud kaks on Ilya Makavchuk (Valgevene) alias Gadjet ja Patryk "Mystiq" Piórkowski Poolast.

SK Gamingu tugevaimad mängud

Kakluse tähed

See on SK Gamingu kõige jõulisem mäng. Brawl Starsi meeskond asutati 2022. aastal ja koosneb praegu 5-tärni mängijatest ning on üks kuulus SK Gamingu esportmeeskond. Meeskond on võitnud mitmel Brawl Starsi tippvõistlusel. Vaatamata erinevad turniirid võidab, on see meeskond tähelepanuväärne oma teekonna poolest Brawl Stars World Finals 2020.

Lõpetamine oli Supercelli aasta viimane üritus. Supercelli korraldatavate turniiride hulgas oli ka 2020. aasta võistlushooaja MM. Turniirile kvalifitseeruvad meeskonnad on aasta läbi ülemaailmse kvalifikatsioonikampaania kaudu parimad e-spordimeeskonnad. SK Gaming meeskond saavutas kolmanda koha, saades auhinnaks 125 000 dollarit.

Clash Royale

Rahvusvahelistel võistlustel esindavad meeskonda neli staari. SK Gaming asutas selle meeskonna 2018. aastal ja on võitnud üle $190 000 auhinnaraha. Nende viimane edu saavutati Clash Royale League 2020 maailmafinaalis. Meeskond saavutas võistluse teise koha, saades 70 000 dollari suuruse auhinna. Meeskond võitis Clash Royale League'i 2019. aasta lääne sügishooaja.

legendide liiga

Meeskonnal on SK Gamingu kõige ulatuslikum nimekiri. Põhimeeskonna ja SK Gaming Prime'i vahel on see meeskond olnud edukas erinevatel võistlustel. Osa kordaminekutest on olnud võidetud auhind, teised aga olnud sellel positsioonil, kus nad lõpetasid.

Miks on SK Gaming populaarne?

SK Gaming on legendaarne organisatsioon, millel on pikk ja hiilgav ajalugu. Team on end tõestanud silmapaistva spordibrändina. Nad on tegutsenud juba mõnda aega, asutati 1997. aastal! Vanemad mängijad ja spordifännid meenutavad neid aegu, kuid aastaid hiljem kasvas nende avalik maine ja lugupidamine.

Enamikus mängudes aja jooksul aeglaselt arenedes saavutas SK Gaming end lõpuks e-sporditööstuses pideva kohalolekuna. League of Legends, CSGO, Quake ja muud mängud kannavad organisatsiooni jälge.

Organisatsioon on kasvanud ja osaleb nüüd erinevatel mängudel ja spordivõistlustel. Seda austavad ja toetavad toetajad kogu maailmas, isegi kui sellel pole sama atraktiivsust kui varem. Nende mängijaid ootab ees helge tulevik ja kes teab, mida tulevik toob?

Miks on selle meeskonna peale populaarne panustada?

Brawl Stars on panustajate kõige eelistatum valik. Uskumatu võiduga on SK Gaming professionaalide areenil domineerinud. Neil on teiste tugevate meeskondade ees tugev saavutus ja nad esinevad pidevalt hästi. Sest Brawl Stars pole nii kuulus kui mõned muud spordimängud, mõned kihlveokontorid ei lisa seda oma "nimekirja".

SK Gamingu auhinnad ja tulemused

SK Gaming oli 2000. aastatel kõrgelt hinnatud meeskond, 2010. aastatel kasvas fännibaas. Siiski pole meeskonnas enam globaalselt domineerivaid jõude. SK-ga on asjad juba pikka aega lõuna poole liikunud, kuid tundub, et nad on lõpuks asjadega hakkama saanud.

Isegi kui nende tulemused pole parimad, tunnustatakse SK Gaming Esportsi kohalolekut pidevalt. Aastate jooksul on meeskond saavutanud märkimisväärseid tulemusi. Nad on konkurentsitult väiksemate e-spordimängude osas, nagu Brawl Stars või Clash Royale.

Kakluse tähed

Meeskond on viimastel aastatel võitnud kuus järjestikust võistlust. Nad võitsid Brawl Starsi meistrivõistlused 2022: märtsis Euroopas Internetis peetud EMEA finaalid. SK Gaming võitis Gamestars League Season 2: International Finals, mis peeti 2021. aastal veebis üle Euroopa. Meeskond võitis samal aastal veel neli üritust, sealhulgas ESL Mobile Challenge 2022 sügis: EU-MENA.

Interneti-turniiril osalesid Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika meeskonnad. Brawl Stars Championship 2021: oktoobri EMEA finaalid, Brawl Stars Championship 2021: septembri EMEA finaalid ja ESL Mobile Challenger 2021 kevad: EU-MENA on teiste võidetud turniiride hulgas. 2020. aastal saavutas meeskond Brawl Stars Worldi finaalis kolmanda koha. Nad võitsid märkimisväärse 125 000 dollari suuruse auhinna.

Clash Royale

Seejärel tuli meeskond 2020. aastal kahel korral teiseks. SK Gaming kaotas Clash Royal League 2020 finaali, kuid sai teise koha eest auhinnaks 70 000 dollarit. Samamoodi said nad Clash Royale League 2020 lääne sügishooajal teise koha eest 54 000 dollarit.

2019. aastal võitis meeskond kahel korral; Clash Royale League 2019 West Fall Season ja QLASH League 2. Eelmisel turniiril võitsid nad 60 000 dollarit. SK Gaming meeskond saavutas Clash Royale League 2019 West Spring hooajal teise koha, kus teenis 40 000 dollarit. Meeskond teenis Clash Royale League 2018 Euroopa sügishooajal sarnase 2. koha eest sama palju, 40 000 dollarit.

Muud tulemused

SK Gaming võitis FUT 19 Champions Cupi jaanuari finaali. Võit FIFA turniiril tõi neile 50 000 dollarit. Teise astme turniir hõlmas FIFA 19 mänguväljaannet.

Viimasel ajal pole meeskonnal Rocket League'is märkimisväärset edu saavutatud. Nad saavutasid kolmanda koha võistlusel RLSC Season X-Spring: EU Major, kus võideti 10 000 dollarit.

Ka League of Legendsi meeskonnal pole viimasel ajal märkimisväärset edu olnud. LEC Spring 2021 turniiril saavutasid nad kuuenda koha.

SK Gamingu parimad ja populaarseimad mängijad

SK Gamingut esindavad mitmel võistlusel mitu mängijat. Kuid mitte kõik neist pole nii populaarsed. Need on kuulsad mängijad meeskonnas:

BIGSPIN

Ametlikult Lucas Nägelerina tuntud mängija on alates 2019. aasta oktoobrist SK Gaming Clash Royale'i meeskonna liige. Mängijal on sotsiaalmeedia lehtedel tohutu jälgijaskond. BigSpinil on üle 400 000 jälgija. Enamik neist on pärit voogedastusteenusest Twitch.

MORTEN

Morten Mehmert liitus Clash Royale'i meeskonnaga juunis 2018. Mängija on esportseeni fännide seas populaarne. Tal on sotsiaalmeedia profiili kaudu üle 400 000 jälgija. Enamik jälgijaid on Twitchi esporti voogedastusteenuses, kus tal on üle 269 000 jälgija.

IKAOSS

SK Gaming omandas Ruben Exposito 2022. aasta jaanuaris. Brawl Starsi pro-l on sotsiaalmeedias üle 140 000 jälgija. Enamik jälgijaid on Instagramis ja voogedastusteenuses Twitch.

PEDROGUIJARRO

Pedro Guijarro liitus SK Gaming Brawl Starsi meeskonnaga juunis 2020. Tal on voogedastusteenuses Twitch üle 10 000 jälgija. Teised jälgijad levivad Instagrami, Twitteri ja YouTube'i kaudu.

Kus ja kuidas SK Gamingule panustada

See on üks neist veidratest spordimeeskondadest, kes paistavad silma väikestes mängudes, kuid võitlevad suuremates mängudes. See ei olnud alati nii; SK on varem teinud uskumatuid esitusi, isegi mängudes, kus nad enam ei mängi. Lootbet, Pinnacle, bet365, Thunderpick ja Dafabet on ühed populaarseimad SK Gaming espordi kihlvedude saidid.

Mängijad peavad siiski olema valmis võtma teatud riske, kui nad plaanivad panustada SK-le. Seda seetõttu, et SK Gamingu nimekirjad on altid kehvematele tulemustele, kui nad seda endale lubada ei saa. Siiski võivad nad edestada isegi kõige tõhusamaid meeskondi ja anda väljalööke. Lõpuks peavad mängijad uurima SK ajaloolisi tulemusi kõigis oma mängudes.

Milline on parim strateegia selle meeskonna peale panustamiseks?

Panustajad võivad SK Gamingule teha laias valikus panuseid kõikides mängudes, kus see võistleb. Otsevõidud on siiski kõige turvalisemad SK Gamingu panused üldiselt. Kui rääkida nende nutikast kokkupanemisest, ei saa nendega valesti minna. SK Gamingus parimatel espordikihlvedude saitidel panustamine on riskantne, kuid see võib end kuhjaga ära tasuda. Brawl Stars on ainus mäng, kus enamik panuseid võidab. Kõik muud mängud nõuavad põhjalikku planeerimist ja uurimist, et panused ära tasuks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask