Evil Geniuses

November 23, 2023

Kurjad geeniused on kuulujutud, et lahkuvad sporditööstusest: võimalik mõju ja rahalised väljakutsed

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Hiljuti on olnud väiteid, mis viitavad sellele, et silmapaistev spordiorganisatsioon Evil Geniuses valmistub tööstusest lahkuma. Need tööstuse insaideride väited avaldati ajakirjas Sports Business Journal. Spekulatsioonid tekkisid pärast seda, kui kurjad geeniused otsustasid LCS-st (League of Legends Championship Series) taanduda. On väidetud, et organisatsioon on aktiivselt üritanud oma esportdivisjoni maha müüa, kuid seni pole ükski ostja huvi tundnud.

Kurjad geeniused on kuulujutud, et lahkuvad sporditööstusest: võimalik mõju ja rahalised väljakutsed

Võimalik mõju

Kuigi on oluline märkida, et need väited on praegu kontrollimata, võivad need e-sporditööstusele märkimisväärselt mõjutada, kui need on tõesed. Kurjad geeniused on e-spordis olnud pikaajaliselt esindatud alates 2000. aastate algusest ning osalenud erinevatel espordialadel.

Mure kurjade geeniuste pärast

Evil Geniuses saavutasid hiljuti edu, võites VALORANT Champsi turniiri ja nõudes esikohta koos 1 miljoni dollari suuruse auhinnaga. Siiski on muret organisatsiooni tuleviku pärast. Ta on lõpetanud oma Lõuna-Ameerikas asunud Dota 2 nimekirja ning Counter-Strike 2 ja VALORANT meeskondadega on seotud ebakindlus.

Ajakirja Sports Business Journal artikkel ei toonud konkreetseid üksikasju, kuid tõi esile Evil Geniuses'i ilmse kavatsuse müüa oma esportdivisjon kas tervikuna või osade kaupa.

Rahalised väljakutsed

Kurjade geeniuste potentsiaalne lahkumine e-spordist võib olla tingitud tööstuse väljakutseid esitavast majandusmaastikust. Sel aastal on ilmunud teateid, mis viitavad sellele, et organisatsioonil on olnud rahalisi raskusi ja see on tegutsenud piiratud personaliga.

Mõju tööstusele

Kui kurjad geeniused tõepoolest e-spordi areenilt lahkuvad, oleks see tööstusele märkimisväärne löök. Sel aastal on juba toimunud arvukalt koondamisi, organisatsioonide sulgemisi ja ebaõnnestunud partnerlussuhteid. Sellise silmapaistva organisatsiooni nagu Evil Geniuses lahkumine rõhutaks veelgi e-spordiga seotud võitlusi.

Lisateabe saamiseks esporditööstuse kohta külastage veebilehte Esports.net.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised