Kõik Astralis kihlveo kohta

Astralis, tuntud ka kui AST, on kahtlemata üks parimaid e-spordi meeskondi maailmas. Taani varustus on saavutanud kõrgused, et saada domineerivaks jõuks e-spordi tippturniiridel ja võistlustel. Selles kokkuvõttes saate teada iga Astralise üksikasja, alates selle loomisest kuni erinevate mängudeni, kus sellel on nimekirjad. Samuti saate teada meeskonna saavutuste ja saavutuste kohta ülemaailmsel e-spordi areenil ning, mis kõige tähtsam, kuidas Astralisele panustada.

Astralis on kuulus eSpordi meeskond, mis asutati 2019. aastal pärast seda, kui selle asutajad ostsid Nikolaj Nyholmi ja Jakob Lund Kristenseni 2016. aastal loodud e-spordiettevõtte RFRSH Entertainment. RFRSH Entertainmentil oli meeskonnad kahes divisjonis: Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) ja League of Legends. Pärast RFRSH Entertainmenti omandamist hakkasid kaks meeskonda mängima Astralise kaubamärgi all. Selle tulemusel kolisid Astralisesse ka vastavate meeskondade mängijad ja võtmepersonal.

Kõik Astralis kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Astralise kohta

Astralis Group Management ApS-ile kuuluv Astralise rekord on esimene e-spordi frantsiis, mis on pärast selle noteerimist Nasdaq First North Growth Marketis 2019. aasta detsembris avalikult noteeritud. Ettevõtte viimaste finantsaruannete kohaselt on Astralise 2021. aasta netotulu. eelarveaasta oli ligikaudu 10 miljonit dollarit, mis on 45% rohkem kui eelmisel aastal.

Tänapäeval on Astralis üks populaarsemaid e-spordi meeskondi. See teeb koostööd mõne maailma juhtiva kaubamärgiga, sealhulgas GARMIN, POWER, Aim Lab, Logitech, UNIBET, Turtle Beach, OMEN by HP, Hummel, Secretlab, Next Level Trading ja Bang & Olufsen, kui nimetada vaid mõnda.

Astralise meeskonnad

Kui Astralis alustas CS: GO tippspordimeeskonnana, on see laienenud ka teistele divisjonidele. Alates 2022. aastast on e-spordi varustuses nimekirjad mängudes Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends (LoL), Fortnite, FIFA ja Rainbow Six: Siege.

Nagu varem mainitud, osalesid CS-is kaks pioneerimeeskonda: GO ja League of Legends. Kohe pärast kahe RFRSH Entertainmenti meeskonna omandamist asus Astralis edasi ja asutas FIFA meeskonna, mida varem tunti Future FC nime all, ning käivitas hiljem Rainbow Six: Siege nimekirja, mida varem tunti kui Disrupt Gaming. Teisest küljest moodustati Astralis Fortnite'i meeskond 2021. aastal pärast 'Th0masHD' allkirjastamist, mis on üks parimaid promängijaid maailmas. Battle Royale mäng sellel ajal.

Täna mängivad kõik viis meeskonda Astralise vihmavarju all meeskonna ametlikes värvides, mustas ja punases, Astralise logoga.

Astralise tugevaimad mängud

Kui Astralisel on meeskonnad viies e-spordi divisjonis, siis domineerib Counter-Strike: Global Offensive. Meeskonna edu CS: GO-s võib seostada RFRSH Entertainmenti nimekirja omandamisega, mis sisaldas mõningaid esimese isiku tulistamismängijaid, sealhulgas René "cajunb" Borg, Andreas "Xyp9x" Højsleth, Finn "karrigan" Andersen, Nicolai "dev1ce". " Reedtz ja Peter "dupreeh" Rasmussen. Rikkaliku nimekirja kõrval ei saa mainimata jätta ka meeskonna treeneri Danny "zonic" Sørenseni rolli. Endine CS: GO profimängija on olnud Astralis CS: GO meeskonna edus võtmetähtsusega. Ta võitis The Games Award 2020 parima sporditreeneri tiitli.

Nelja CS: GO Majorsiga oma trofeekapis ja üle 20 muu meistritiitliga on Astralis vaieldamatult parim CS: GO meeskond. Sellegipoolest on Valve ja Hidden Path Entertainmenti mitme mängijaga esimese isiku tulistamismäng CS: GO Astralise tugevaim mäng.

Teised Astralise tippmeeskonnad

Üks teistest, mida vaadata, on Astralise FIFA meeskond. Just hiljuti sai Stephanie "Teca" Luanast esimene naine, kes kvalifitseerus ihaldatud FIFA Challenger Mode'i. See on märk, et Astralise FIFA meeskond on ülevuse poole valmis. Andrei "Xerxe" Dragomiri naasmine Astralis League of Legends nimekirja ja Kiss "Vizicsacsi" Tamási lepingu sõlmimine tähendab ka seda, et Astralist saab LoL-i turniiridel jälgida.

Miks on Astralis populaarne?

Astralis on üks populaarseimad eSpordi meeskonnad millele panustajad panustavad. Sellel meeskonnal on e-spordi kihlveomaastikul kuulus mitu põhjust.

Esiteks on meeskonna domineerimine Counter-Strike: Global Offensive turniiridel. Meeskond on silma paistnud neljas CS: GO Majorsis, edestades tuntud nimesid, sealhulgas FaZe Clan, Fnatic, Team Liquid ja Natus Vincere. Astralis on olnud jõud, kellega arvestada ka mitmel teisel CS: GO tippturniiril. Kindlasti muudab see domineerimine meeskonna kihlveomaastikul populaarseks, kuna panustajad panustavad alati kõige viljakamatele võitjatele ja mängijatele.

Teine Astralise populaarsuse põhjus on sotsiaalmeedia tohutu haare. Meeskonnal on oma sotsiaalmeediakanalites miljoneid jälgijaid: Twitter, Facebook, Twitch, YouTube ja Instagram. Lai publik teeb sellest kihlveomaastikul populaarse e-spordi meeskonna.

Viimaseks on tema partnerlus UNIBETiga, mis on üks parimaid e-spordi kihlvedusid. Meeskond sõlmis koostöö UNIBETiga, mis seab selle panuste osas esirinnas. See tähendab, et enamik UNIBETI panustajaid panustab tõenäolisemalt Astralisele kui ühelegi teisele e-spordi varustusele.

Astralise auhinnad ja tulemused

Astralis on üks enim autasustatud e-spordi meeskondi, eriti mängus Counter-Strike: Global Offensive. Meeskond on reigis 127 pealt kokku $9 347 284,71 turniirid. Allpool on mõned Taani rõivaste suurimad võidud.

  • ELEAGUE Major: Atlanta 2017: Astralis lahkus 10. Counter-Strike: Global Offensive Major Championshipi turniiril ELEAGUE Major: Atlanta 2017 karikaga, edestades ülejäänud 15 meeskonda, kes said 500 000 dollari suuruse auhinnaraha. Astralis oli oma esimeses finaalis, mis pani vastamisi kogu Taani meeskonna ja Virtus.proga. Pärast tulist võitlust alistas AST Virtus.pro kolmandas mängus kolmest parimast finaalist, et võita oma esimene Major.

  • FACEIT Major: London 2018: Astralise teine Major tuli 13. Counter-Strike: Global Offensive Major meistrivõistlustel, kuhu osales 24 meeskonda. Pärast FaZe Clanist ja Team Liquidist möödumist kohtus Astralis Natus Vincere'iga, kes oli veerandajal võitnud BIG-i ja poolfinaalis MIBR-i. Kuigi eeldati, et tegemist oli adrenaliinirohke matšiga, suutis Astralis Natus Vincere'i seljataga ületada Ukraina meeskonna, saavutades oma teise suurmeistritiitli ja 500 000 dollari suuruse auhinnaraha.

  • Intel Extreme Mastersi XIII hooaeg: Katowice Major 2019: Kolmas Astralis Major tuli 14. Counter-Strike: Global Offensive Major Championshipil, kus oli samuti 24 meeskonda. Astralis tõestas taas oma domineerimist CS: GO mängus, alistades playoffis Ninjasid pidžaamas ja MIBRi, et kohtuda ENCE-ga, mis üllatas maailma, alistades finaali Team Liquidi ja Natus Vincere'i. Kuid nagu kõik eeldasid, ei vastanud ENCE Astralisele. Taanlased läksid koju oma kolmanda suurmeistritiitli ja 500 000 dollariga, saades kolmandaks järjestikuste Major-turniiride võitnud meeskonnaks.

  • StarLadder Major: Berliin 2019: 15. Counter-Strike: Global Offensive Major Championshipil läks Astralis maailmale tõestama, et ta on parim CS: GO meeskond, edestades ülejäänud 23 meeskonda, et säilitada maailmameistri tiitel. Pärast mitmeid kõndimisi alistas Astralis veenvalt Kasahstani e-spordimeeskonna AVANGAR, võitis oma neljanda majori. Võit Saksamaal oli tohutu, sest Astralisest sai ainus meeskond, kes võitis neli majorit, tehes sellest lõpuks ajaloo parima Counter-Strike: Global Offensive meeskonna.

Ülaltoodud on Astralise kõige olulisemad saavutused. Meeskond on võitnud üle 20 meistritiitli, sealhulgas IEM Global Challenge 2020, DreamHack Masters Winter 2020 Europe, BLAST Pro Series: Global Final 2019, ECS hooaja 8 finaalid ja BLAST Pro Series: São Paulo 2019, kui mainida vaid mõnda.

Parimad ja populaarseimad Astralise mängijad

Üks Astralise edu peamisi tõukejõude on selle talent. Meeskond on oluliselt investeerinud talentide hankimisse, tuues erinevatesse divisjonidesse maailma parimad mängijad. Allpool on mõned parimad Astralise mängijad.

  • Peter "dupreeh" Rasmussen (CS: GO): Dupreeh on olnud Astralise CS: GO nimekirja edus võtmetähtsusega, aidates Taani meeskonnal võita neli peamist ja paljud teised meistrivõistlused. Pärast edukat tööd Astralises liitus Dupreeh 2022. aastal Team Vitalityga.
  • Andreas "Xyp9x" Højsleth (CS: GO): Veel üks hotshot on ''Xyp9x'', kes kuulus samuti meeskonda, mis võitis Astralise neli Majori. Endine Team Solomid ja Team Dignitas mängija valiti 2018. aasta üheks parimaks CS: GO mängijaks ja jätkab Astralisega vastaseid.
  • Lukas "gla1ve" Rossander (CS: GO): Rossander on ka üks parimaid ja populaarsemaid Astralise mängijaid. Ta võitis ka neli majorit ja jätkab Astralisega kauplemist.
  • Andrei "Xerxe" Dragomir (LoL): Astralis sõlmis hiljuti lepingu "Xerxega", et tugevdada oma LoL-i nimekirja. Jungler toob kaasa hulgaliselt kogemusi ja on kindlasti oluline 2022. aasta LEC Summer Splitis.
  • Stephanie "Teca" Luana (FIFA): Pärast esimese naismängija saamist, kes on kvalifitseerunud FIFA Challengers Mode'i, muutub "Teca" fännide lemmikuks.

Kus ja kuidas Astralisele panustada

Neile, kes tegelevad e-spordi kihlvedudega, on Astralis üks parimaid meeskondi, kellele panustada. Kuid on mõned asjad, mida panustajad peavad teadma.

Esiteks, milline on parim Astralise meeskond, kellele loota. Nagu varem mainitud, on Counter-Strike: Global Offensive divisjon, milles Astralis domineerib. See tähendab, et panustajatel, kes soovivad Astralise peale panustada, on paremad võimalused, kui nad panustavad Astralis CS: GO meeskonnale. Astralise nimekirjas on mõned parimad CS: GO mängijad. Kuid see ei tähenda, et teistele Astralise meeskondadele panustamine poleks hea mõte. Seda seni, kuni panustajad arvestavad vastasega ja, mis kõige tähtsam, koefitsientidega. Rusikareegel on, et mida suurem on koefitsient, seda väiksem on võiduvõimalus ja vastupidi.

Järgmine aspekt on selle leidmine parimad e-spordi kihlvedude saidid. Mängige kihlvemissaidil ilma sissemakseta ja sissemakseboonustega, et suurendada raha. Mainekas kihlvedusid reguleeriv asutus peaks samuti saidile litsentsi andma. Lõpuks kontrollige kasutatavuse funktsioone; näiteks erinevate eSpordi matšide ja turniiride otseülekanded. See fantastiline funktsioon võimaldab panustajatel jälgida tegevust otse kihlveosaidilt.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask