Parimate e-spordi kihlvedude edetabel Zimpler

Zimpler on mugav protsessor veebimaksete tegemiseks, mis võimaldab teil kiiresti raha saata ja vastu võtta. Kui otsite lihtsat sissemaksemeetodit e-spordi panustamiseks, oleks Zimpleri valimine mõistlik samm. Kuigi see on spordikihlvedude sektoris suhteliselt uus, on online-panijad sellele positiivselt reageerinud.

Pakkujal on õnnestunud kaotada lõhe Interneti-ennustuse ja mobiiltelefonimaksete vahel. Kuigi mobiilimaksed on tänapäeva mängurite seas lemmikud, pakub Zimpler probleemivaba võimalust oma e-spordi kihlveokonto rahastamiseks. Siin vaatame üle parimad kihlvemissaidid, mis võimaldavad teil selle e-rahakotiga tehinguid teha. Vaadake taustateavet Zimpleri kohta ning selle sissemaksmiseks ja väljamaksmiseks kasutamist.

Parimate e-spordi kihlvedude edetabel Zimpler
Kuidas Zimpleri kaudu sissemakset tehaKuidas Zimpleri abil raha välja võttaZimpleri plussid ja miinusedZimpleri konto avamise protsessZimpleri klienditoe võimalused
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Zimpler on Rootsi ettevõte, mis tegutseb ka Soomes, Eestis, Ühendkuningriigis ja Hollandis. 2012. aastal asutatud a rootsi keel tehnoloogiaettevõte, keskendub see sujuvalt ühendatud makselahenduste pakkumisele. Selle peakorter asub Göteborgis ja Stockholmis.

Zimpleriga saate tehinguid teha Briti naela, euro ja Rootsi krooniga. See ühendab Interneti-panganduse parimad omadused e-rahakoti võimalustega, võimaldades kasutajatel oma raha üle täielikult kontrollida.

Kas Zimpler on populaarne?

Kuna kümned hasartmängusaidid on e-spordi maksevõimalusena kasutusele võtnud, on selle populaarsus viimastel aastatel tohutult kasvanud. Tänaseks on Saksa spordiennustused võtnud kasutusele ka Zimpleri, sest seda kasutatakse laialdaselt ka Saksamaal. Selle kasutamiseks on erinevaid viise makseviis Interneti-spordi kihlvedude kaudu. See võimaldab teil võtta raha oma panga-, kaardi- või Zimpleri arvelt. See on nagu ühtne lahendus kõigi teie finantskontode jaoks.

Pangavõimalus hõlmab raha ülekandmist ühelt teie pangakontolt e-spordi kihlvedusidile, kuid teie pangaandmed jäävad varjatuks. Zimpleri kaardi puhul saate oma krediit- või deebetkaardi linkida Zimpleri kui vahendaja kaudu. Tehinguga ei kaasne oma kaardiandmete üleandmist. Lõpuks on Zimpleri arve nagu tavaline telefoniarve, kus saate arve, mille peate järgmise kahe nädala jooksul tasuma.

Kuidas Zimpleri kaudu sissemakset teha

Nagu eespool selgitatud, saate oma Zimpleri konto siduda panga või kaardiga. Erinevalt tavalistest kaardi- ja pangaülekannetest ei pea te sisestama kontonumbrit ega muid tundlikke üksikasju. Zimpleriga e-spordile panustamise teine eelis on see, et teilt ei võeta sissemakse eest tasu. Panuste tegemisega ei pea liiga kaua ootama, sest tehing toimub kohe. Samuti ei nõua enamik Zimpleri kihlveokontoritest sissemaksetasusid. Mis puudutab tehingulimiite, siis minimaalne sissemakse on 10 €. Maksimum sõltub konkreetsest kasutatavast platvormist.

Zimpleri kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites

Kui leiate spordiennustussaidi, mis aktsepteerib Zimplerit, peaks teie hasartmängukontole raha sissemaksmine olema lihtne. Siin on, kuidas.

 1. Logige sisse oma spordiennustuse kontole
 2. Valige panganduse jaotisest Zimpler
 3. Sisestage oma Zimpleri konto andmed, nagu telefoninumber, Interneti-pank või kaart
 4. Saate SMS-i ja kinnitage makse OTP-ga
 5. Sisestage sissemakse summa

Kui valite deposiidi telefoniarvega, pidage meeles arve õigeaegset tasumist; vastasel juhul peate maksma intressi.

Kuidas Zimpleri abil raha välja võtta

Parimad Zimpleri kihlveokontorid võimaldavad teil seda makseviisi kasutades raha välja võtta, kui olete seda juba sissemaksmiseks kasutanud. Kui teile meeldib mobiili kaudu panustada, on teil hea meel teada saada, et Zimpleriga mobiilist väljamaksed on väga tõhusad. Protsess on sama kiire ja sujuv kui ülalkirjeldatud sissemaksemeetod.

Zimpleri väljamaksed on aga võimalikud ainult pangakontole, seega ei pruugi telefoniarved ja kaardimaksed toimida. Nad on kiired ja minimaalse tüliga. Teilt ei võeta mingit tasu. Enne taotluse esitamist ärge unustage eSpordi kihlvedude veebisaidil kinnitada väljamakse limiiti.

Esporti kihlvedude võitude väljavõtmine Zimpleri abil

Jätkake oma taganemistaotlusega järgmiselt:

 1. Minge oma panustamiskontole ja minge väljamaksete jaotisesse
 2. Valige makseviisiks Zimpler
 3. Sisestage oma Zimpleri panga ID
 4. Kinnitage üksikasjad ja klõpsake nuppu Esita

Oodake, et raha jõuaks teie pangakontole 24 tunni jooksul. Veenduge, et kihlveokontor lubaks Zimpleri väljamakseid. Kui see valik pole saadaval, leiate alternatiive, nagu e-rahakotid, Skrill ja Neteller. Pange tähele ka väljamakse limiiti, mille on määranud e-spordi kihlvedude sait. Te ei saa taotleda rohkem kui maksimumlimiit.

Zimpleri plussid ja miinused

Esporti maksevõimalusena on Zimpleril plussid ja miinused. Kõige ilmsem eelis on see, et see toob raha erinevatelt kontodelt ühte kohta.

Plussid

 • Lihtne kasutada
 • Pole vaja monotoonseid KYC protseduure
 • Hõlbustab igakuist kulude jälgimist
 • Turvaline

Miinused

 • Piiratud geograafiline kättesaadavus
 • Mõnikord pole väljamaksmiseks saadaval

Zimpleri konto avamise protsess

Konto loomiseks vajate oma isiku kinnitamiseks BankID-d. See tähendab, et teil peab olema konto ühes toetatud pangas. Pidage meeles, et Rootsis pangakonto avamise minimaalne lubatud vanus on 18 aastat.

Kui teil on konto, võite lisada krediitkaardi ja alustada panuseid veebis. Iga kord, kui teete võrgutehinguid, pääsete oma pangateenusele juurde ilma kontoteavet sisestamata.

Kuidas kontot seadistada

Konto saate avada järgmiste lihtsate sammudega:

 1. Külastage Zimpleri veebisaiti ja otsige registreerumisnuppu
 2. Sisestage kehtiv telefoninumber
 3. Esitage oma telefonile saadetud kood
 4. Valige toetatud valikute hulgast pank
 5. Kinnitage oma panga ID
 6. Valige Zimpleri konto tüüp
 7. Aktiveerige konto

Nüüd saad hakata oma kontole raha lisama ja eSpordi panuseid teha. Saate täiendada kaardi, arve või otsepangaülekandega. Olenevalt summast, millega soovite oma kontot rahastada, maksate väikese tasu vahemikus 9 kuni 49 SEK või samaväärses valuutas. Jätkake ja määrake igakuine eelarve, et vältida hasartmängudele liigset kulutamist. Konkreetse kuueelarvega ei saa te liiale minna, kui te toega ühendust ei võta.

Zimpleri klienditoe võimalused

Zimpleri tugimeeskond on saadaval esmaspäevast reedeni 8.00–17.00 Kesk-Euroopa aja järgi. Ühendust saab võtta:

 • Telefon
 • Meil
 • Reaalajas vestlus
 • Veebivorm
 • KKK jaotis

Aadressil zimplersupport.zendesk.com leiate paremast alanurgast abinupu. See reaalajas vestlus võimaldab teil oma probleemi üksikasjalikult kirjeldada. Kohandatud lahenduse jaoks saate isegi lisada täiendavaid dokumente (kuni 5 faili). Nad ei pruugi kohe vastata, kuid saadavad teile 24 tunni jooksul vastuse meili teel. Kui teil on üldine küsimus, kasutage otsingunuppu ja KKK jaotist.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask