Juhendid

March 23, 2023

Rainbow 6 kihlveod: ülim juhend

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Rainbow Six Siege'i võimalik spordiedu tundus vältimatu. Esimese isiku tulistajana meelitas see kindlasti kohale kõige osavamad mängijad üle kogu maailma. R6S, nagu inimesed seda kutsuvad, lähenes FPS-i žanrile taktikalisemalt kui teised esimese isiku tulistamismängud.

Rainbow 6 kihlveod: ülim juhend

Kuigi sellised mängud nagu Call of Duty keskenduvad tugevalt vägivaldsele jooksma ja relvaga mängimisele, oli R6S ainulaadne metsaline. Taktika, strateegilised käigud ja hästi koordineeritud meeskonnatöö olid võidu saavutamiseks hädavajalikud. Enamikul juhtudel kaotaksite iga vooru koheselt, kui sukelduksite meeletult keskkonda.

Selle mänguvälja enneolematu aspekti tõttu on konkurents suur ja sellega kaasneb võimalus võita märkimisväärset rahalist kasu.

Mis on Rainbow Six?

Tom Clancy's Rainbow Six on a videomängude sari avaldas Ubisoft, kusjuures Rainbow Six on esimene osa. Alates debüüdist 2015. aastal on Rainbow Six Siege olnud espordivõistluste valikmäng ning Rainbow Six: Siege'i panused on plahvatuslikult populaarsed. Viieliikmelised meeskonnad võistlevad üksteisega Ründaja ja Kaitsja matšides, kusjuures strateegiline meeskonnatöö mängib tulemustes üliolulist rolli. Mängijad läbivad võitluses mitu ala ja igal tasandil saavad nad taktikaliste valikute suurendamiseks teatud struktuure lammutada. See on esimese isiku tulistamismäng, mis keskendub strateegiale.

Rainbow Six Siege'il on lai valik mängurežiime, millest igaühel on oma erinev mängustiil:

  • Aastal Pantvangi Võistlusrežiimis on ründajate eesmärk pantvang vabastada, kaitsjate eesmärk on neid peatada. Ringi kaitsmiseks võitmiseks peate kas tapma kõik ründajad või hoidma pantvangi kogu mängu vältel turvaliselt. Ründajad peavad olema ettevaatlikud, et päästa vang ilma teda ohustamata, vastasel juhul võivad nad stsenaariumi kaotada.
  • Aastal Pomm mängurežiimis peavad mängijad otsima ja kahjutuks tegema ühe kahest peidetud lõhkeainest. Kui kaitsjad suudavad ründajad minema pühkida ja hävitaja hävitada, võidavad nad raundid. Kui kaitsjad hävitavad ründajad pärast seda, kui defuser on paigaldatud, kuid ei suuda seda õigel ajal kahjutuks teha, saavad kaitsjad lüüa.
  • Aastal Turvaline ala režiimis valvavad kaitsjad kambrit, mis sisaldab bioloogilise ohu anumat, samal ajal kui ründajad püüavad seda kaitsta. Mängu lõppemiseks tuleb mõlemad mängijad kõrvaldada või ründav meeskond peab kindlustama bioloogilise ohu konteineri, kuni kaitsjat pole võimalik tuvastada.

Rainbow Six eSports Betting Options

Need Rainbow Six Siege'i kihlveoturud koguvad sageli parimatel Rainbow Six kihlveosaitidel suurimaid panuseid, kuna enamik panustajaid koondab oma raha just sinna.

Finalist/turniiri võitja

Mängu võitja panused, mille puhul valite ühe mängu võitja või seeria võitja ilma täiendavate piiranguteta, on kõige elementaarsem esporti panustamine. Panustajad peaksid ootama lai valik ettearvamatust ja koefitsiente nendel turgudel. Kuigi väljakujunenud müügivihjete tulemuslikkus on tavaliselt etteaimatav, on mõnel allajääjal alati võimalus võita.

Kaardi võitja

Üks "otse võitja" turge, see panus põhineb sellel, kes saab turniiril antud kaardil esikoha. Panustajad peaksid vältima turniiritabeli praeguse liidri valimist võimalikuks kaardivõitjaks. Pole harvad juhud, kui kaardil olev matš sõltub ühe või kahe mängija esitusest konkreetses meeskonnas.

Õige skoor

See on paljuski sama, mis eelmine osa, välja arvatud see, et Rainbow Sixi panuste skoori ennustamine peab olema võimalikult täpne. See on kõrgete panustega hasartmäng, mis hõlmab kõigi meeskondade ja mängude põhjalikku uurimist, kuid võidu korral on potentsiaalne väljamakse märkimisväärne. See panusetüüp nõuab parim Rainbow Six ennustusstrateegia õigesti ennustada.

Üle/alla

Panustaja ennustab, et R6 esportturniiril või sarja pikkuses kogutud punktid jäävad teatud vahemikku. Mängur kaotab oma panuse, kui ta ületab seatud numbrid. Kõrgeim võimalik skoor toob kaasa suurima võimaliku riski ja harvadel juhtudel ka kõige tõelise raha, mida Rainbow Six panustamine võib anda.

Enamik tapmisi

Panustaja ülesanne on ennustada, kes kogub matšil või turniiril kõige rohkem tapmisi. See on kõige levinum Rainbow Sixi kihlvedude tüüp, kuna see on nii lihtne: paljud meeskonnad määravad oma parimad mängijad e-spordimaastikul "erilisteks hävitajateks" ja varustavad neid mängu kõige surmavamate rünnakutega.

Eripanused

Erinevad kihlveokontorid võivad pakkuda ka mitmesuguseid muid spetsiaalseid panuseid. Üks selline kihlvedu hõlmab ennustamist, kas meeskond võtab defuseri edukalt kasutusele või mitte, kas pantvang saab vigastada või mitte jne.

Kuus parimat vikerkaareturniiri, millele panustada

Kui otsite professionaalsed Rainbow Six Siege turniirid, Ubisoft, mängu väljaandja, võõrustab neist kolme ja need kõik on omavahel seotud – Six Invitational, Six Major ja Pro League. 

Mängukonventsioonide nagu Gamers8 e-spordimaastikul on sageli R6 Siege. Viimaseks, kuid mitte vähemtähtsaks, võivad kogukonna liikmed oodata käputäis iga-aastaseid spordivõistlusi, mida korraldavad mänguarendajad ja mida rahastavad tööstuse sponsorid. Mõned neist muutuvad tugevateks fikseeritud üheaastasteks, enamik neist on aga ühekordsed.

Kuus kutset

Six Invitational on Ubisofti esmane Rainbow Six Siege sporditurniir. Igal aastal võistlevad 20 parimat meeskonda rahvusvahelistel espordiüritustel. Need meeskonnad on piirkondlike matšide meistrid ja espordi vaieldamatud liidrid. Rainbow Six Siege Invitationali peaauhind on 1 000 000 dollarit ja üldine auhinnafond on 3 000 000 dollarit. Kümned saatejuhid ja striimijad, keda toetas suur analüütiline personal, edastasid läbimängimised rahvusvahelisele publikule.

Võitlus on jõhker, meelelahutus põnev ja kihlvedude tulemused ootamatud. Õnnelikud panustajad võivad hoolimata madalatest panustamiskoefitsientidest võita elumuutvaid summasid nooremad meeskonnad mängivad ootamatult otsest meistrit üle, ja ebaselgetest mängijatest saavad ühe päevaga staarid.

Kuus majorit

Rainbow Six: Siege's Six Major turniirid on veidi väiksem, kuid tuntud üritus, mis toimub kaks korda aastas, mais ja novembris ning mille pealkirjaks on korraldajalinn, näiteks Six Major Paris. Seda korraldab ka Ubisoft ja selle 16 meeskonda on jagatud nelja gruppi: kaheksa Pro League'i piirkonna meistrit, kuus meeskonda, kes pääsesid edasi suurte ja väiksemate kvalifikatsioonide kaudu, eelmise aasta turniiri meister ja võõrustaja lemmik. Kõrgeimal tasemel mängijaid tõmmatakse jätkuvalt turniiri 500 000 dollari suurusesse auhinnafondi.

Ülemaailmne liiga ja karm kvalifikatsioonivoor avavad suure ennustusruumi. Rainbow Six Siege'i matši iga tulemust pole lihtne ette näha, näiteks seda, kas piirkonna meistrid on üksteise väärilised või kas kirjastaja valik pääseb poolfinaali või mitte. Selle ärakasutamiseks pakuvad kihlveokontorid laias valikus suhteliselt täpseid alternatiive, millest igaühel on palju suuremad panustamiskoefitsiendid ja -riskid.

Pro liiga

Kui otsite e-spordis järgmist suurt nime, ärge minge Pro League'ist kaugemale. Kaks korda aastas, enne iga Six Majors'i sarja, on Pro liiga hooaeg. Pro League'is on neli erinevat piirkondlikku meistrivõistlust: Euroopa, Ladina-Ameerika, Põhja-Ameerika ning Aasia ja Vaikse ookeani piirkond. Võitjad pääsevad finaali ja valitakse võistlema suurmeistrivõistlustel. Kuna Pro League'i mänguseeriad kestavad tavaliselt paar kuud, on mängijal piisavalt aega võita ja eelistatud meeskondi analüüsida.

Pro League’i panustamine on selles valdkonnas ühtaegu kõige keerulisem ja arusaadavam. See on kohtumispaik vähestele kogenud meeskondadele, kellel on ulatuslik võitude nimekiri, ja paljudele tulevatele meeskondadele, kellel on vähe selliseid saavutusi, kui üldse. Lõplik võit on tavaliselt kindel, kuid imesid juhtub. Kuid allajäänud klubid võivad erinevatel mängudel ja hooaegadel panustajatele suuri võitu.

Rainbow Six kihlveo näpunäiteid

Olete peaaegu valmis alustama Rainbow Six Siege kihlvedusid nüüd, kui mõistate erinevaid turge ja koefitsientide vorminguid. Suurendage oma võimalusi Rainbow Six Siege'is panuseid võita, järgides allpool toodud nõuandeid.

1. Tuvastage võimalused lemmiku või allajääja toetamiseks

Panuste tegemisel aitab teadmine, kumb pool on lemmik ja allajääja igas R6 esportsis kohtumises. R6 kihlveo puhul võib ilmsete lemmikute liiga sage toetamine kahjustada teie võiduvõimalusi.

2. Tea mängureegleid

Rainbow Six Siege'i läbi ja lõhki tundmine alates operaatoritest (kasutatavatest tegelastest) ja nende oskustest kuni standardmeetodite ja mänguviisini on panuste võitmiseks ülioluline. Mängijad peavad valdama oma eelistatud operaatori ainulaadseid ründe-, kaitse- ja tugivõimeid. Võtmemängijate tundmine ja nende suhtlemine teie lemmikmeeskondadega annab teile eelise ja võimaldab teil uurida nüansirikkamaid kihlveoturge.

3. Osalege suuremas R6 kogukonnas ja tehke oma kodutööd

Paljud inimesed mängivad Rainbow Six Siege'i ja neile kõigile meeldib omavahel rääkida ja oma mõtteid jagada. Enamikku professionaalseid R6 mängijaid, eriti Twitteris ja Twitchis, võib leida sotsiaalmeediast. Saate muuta R6 õppimise lõbusamaks, luues tugeva sideme meeskondadega, keda soovite toetada, vaadates nende otseülekandeid ja olles kursis nende sotsiaalmeediaga. Otseülekannet jälgivate mängijate operaatorid ja üldine mängustiil võivad teile mängu ja meeskonna kohta palju öelda.

Viimased mõtted

Rainbow Six Siege'i turniirid ja muud üritused toimuvad sageli aastaringselt. Rainbow Sixis ootab teid tohutu hasartmängude maastik. Vaadake mõnda e-spordiraamatut oleme hinnanud eSportRankeris ja hakake panuseid tegema, kui soovite tegevusse astuda.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised