Populaarseimad Battlefield kihlvemissaidid 2024

See Battlefieldi eSportsi kihlveojuhend sukeldub kogu selle ploki panuste dünaamikasse. Uurige videomängu tausta, sarja erinevaid mänge, mängimist, Battlefieldi kohta e-spordis, kihlvedude turge ja koefitsiente, e-spordi turniire, millele panustada, parimaid Battlefieldi eSpordi meeskondi jne.

Statistika kohaselt on e-sporditööstuse väärtus 2021. aastal ilmatu 1,08 miljardit USA dollarit ja 2024. aastaks peaks see ulatuma 1,62 miljardi USA dollarini. Konkurentsivõime e-spordi valdkonnas on e-spordi kihlvedusid soodustanud, eriti pärast pandeemia puhkemist. Kuna enamik live-üritusi tühistati, uurisid kihlveokontorid e-sporti, et pakkuda mängijatele midagi panustada.

Populaarseimad Battlefield kihlvemissaidid 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Battlefieldi sarja kohta

Tänapäeval on e-spordi kihlveod online-hasartmängude areenil üks kiiremini kasvavaid turge. Statistika näitab, et 2020. aastal oli eSpordi panuste koguväärtus enam kui 12,9 miljardit USA dollarit.

Üks e-spordialasid, millele täna panustada, on Battlefield. Kuigi see pole nii silmapaistev kui teised e-spordi mängud, on uus osa Battlefield 2042 järgmine suur asi. Selle eesmärk on parandada kõik selle kahe eelkäija, Battlefield 4 ja Battlefield 5, vead.

Lahinguväli on a esimese isiku laskur (FPS) videomäng millel on mitmeid individuaalseid mänge ja laienduspakette. Peamised mängud on Battlefield 1942 (2002), Battlefield Vietnam (2004), Battlefield 2 (2005), Battlefield 2142 (2006), Battlefield 3 (2011), Battlefield 4 (2013), Battlefield 1 (2016), Battlefield V (2018). ) ja uusim osa Battlefield 2042 (2021).

Battlefield 4

Battlefield IV on kõige domineerivam osa. See on seeria ainus mäng, mis on e-spordi areenil frantsiisi hästi esindanud. Süžee tegevus toimub kuus aastat pärast fiktiivset 2020. aasta sõda. Battlefield 4 ilmus 2013. aastal ja seda kiideti suurepärase graafika, mängu ja mitme mängijaga režiimi eest.

Kuigi see on endiselt seeria parim e-spordimäng, pälvisid üksikmängija režiim ja mitme mängija režiimis esinevad tõrked selle pisut kriitikat.

Lahinguväli V

Battlefield V oli Battlefield 4 järg, kuid kahjuks jääb see flopiks. See ei vastanud ootustele turundusvigade tõttu. Samuti keskendutakse ühe mängijaga kampaaniale, mitte battle royale kampaaniale, mis on sünonüüm e-spordile, mis hävitas mängu potentsiaali. Kuid mängijatele Battlefield 5 puhul meeldivad mõned asjad.

Sellel oli mitu täiendust, näiteks uudsed mitme mängijaga mängurežiimid, sealhulgas "pidev" kampaaniarežiim "Firestorm" ja "Grand Operations". Battlefield V-s on tänu Frostbite 3 mängumootorile täiustatud realism ning battle royale režiim on kõverdunud ümber frantsiisi hävitamise sammaste, sõidukite ja, mis kõige tähtsam, meeskonnamängu.

Battlefield 2042

19. novembril 2021 ilmus kauaoodatud Battlefield 2042. Sellel on seitse uhiuut kaarti ja intrigeeriv portaalirežiim. Üks asi, mis teeb selle osamakse omapäraseks, on see, et see on ainult mitme mängijaga režiimis mäng, mis tähendab, et see on keskendunud e-spordile.

Kuigi käivitamisel pole järjestatud ega e-spordi režiime, on vähemalt mängul loojatööriistad, mis võimaldavad mängijatel mängurežiime kohandada. Ranked ja eSports režiimid ei ole praegu saadaval, et mängijad saaksid õppida mängu dünaamikat, mis on pisut keerukad. Need funktsioonid lisatakse hiljem, kui mängijad mänguga tutvuvad. Battlefield 2042 pole veel e-spordi areenile jõudnud, kuid kui see jõuab, saab sellest kassahitt. Selle tegevus toimub lähitulevikus ja sellel on futuristlikud relvad.

Panustamine lahinguväljal

Kuigi kihlveod Battlefieldis pole nii populaarsed kui muud eSpordi mängud, saab see kindlasti veojõu. Alustuseks on Battlefieldile panustamine täiesti seaduslik seni, kuni panustajad on jõudnud hasartmängude seaduslikuks vanuseks. Selle videomängu panustamine ei erine kuidagi teiste FPS-mängude panustamisest, räägime CS: GO-st, Valorantist, Rainbow Six Siege'ist ja muust.

Kuidas registreeruda Battlefieldi kihlvedusaitidel

Battlefieldile panustamiseks peavad mängijad esmalt otsima kihlveosaiti Battlefieldi turgudega. Järgmisena peaksid nad klõpsama registreerumisvalikul ja lõpetama registreerimisprotsessi, kinnitades oma e-posti aadressi. Kinnitamata kihlveosaitide puhul, mida tuntakse ka Trustly kihlveosaitidena, pääsevad nad mängu ilma registreerimis- või kontrollimisprobleemideta, tehes lihtsalt raha kihlveokontorile sissemakse.

Päris raha Battlefieldi panused

Kuigi mõned e-spordi kihlvedusid pakuvad tasuta raha panustamine, enamik on pärisrahaga panustamise saidid, nii et mängijatel peab mängus osalemiseks olema päris raha. Pärisraha Battlefieldi kihlveosaitide eeliseks on see, et mängijad võidavad pärisraha, kui nende panused läbi saavad. Pärisraha kihlveokontorites saavad e-spordi kihlvedude entusiastid mängida fiat-raha valuutade või krüptotega, nagu bitcoin ja ethereum.

Kui populaarne on Battlefield?

Battlefield on võrgumängude kogukonnas üks populaarsemaid EA mänge. Kuid e-spordi areenil pole see nii populaarne. Selles osas uuritakse Battlefieldi populaarsust ja põhjuseid, miks väidetakse, et see sureb.

Lahinguväli numbrites

2021. aasta septembris teatas Gamerant Battlefield 5 populaarsuse tõusust Steamis. Videomängus osales 2021. aasta augusti viimasel nädalal ilmatu 76 456 samaaegset mängijat, mis on kõigi aegade rekord alates selle ilmumisest. See oli mängu arendajatele üsna hea uudis, kuna mängu populaarsus oli varem vähenenud.

1. septembri seisuga oli BF samaaegsete mängijate edetabelis 9. kohal, jäädes alla sellistele nagu Rocket League, Dead By Daylight ja Rainbow Six Siege. Vaatamata mängu suurematele vigadele on Battlefield 5 endiselt populaarne mäng.

Steam Charts teatas ka, et 2021. aasta mais saavutas mäng 3408 samaaegse mängijaga. Mängu populaarsus kasvas veelgi juunis, tippnumbrid jõudsid 11 714-ni, samas kui septembris tõusis mängijate arv 12 284-ni.

Kahjuks ei tundu Battlefield 2042 puhul asjad nii roosilised olevat. Kuigi see on uusim osa, pole mängu ümber palju e-spordi hüpet. Kuigi EA ja DICE väidavad, et mängul läheb palju paremini kui see, kuidas Battlefield 5 samal hetkel toimis, on veel palju maad katta. Võib-olla hakkab mäng populaarsust koguma, kui puuduvad eSpordi režiimid lisatakse ja meeskonnad hakkavad looma Battlefield 2042 nimekirju.

Miks on Battlefield populaarne?

Kõik öeldud ja tehtud, on Battlefieldi seeria endiselt üks populaarsemaid AAA FPS-i tiitleid. Seda selgitavad paar põhjust.

Battlefieldi mängukogukond

Esiteks on mäng siin olnud pikka aega ja sellel on lai kogukond sellistel sotsiaalsetel platvormidel nagu Reddit. Esimene mäng, Battlefield 1942, ilmus 2002. aastal ja sellest ajast alates on seda värskendatud põnevamate ja uute mängudega.

Mis veel? Igale pealkirjale on lisatud tohutult palju allalaaditavat sisu (DLC). Mängu väljaandjad on samuti püüdnud parandada vigu ja tõrkeid, kui neid märgatakse.

Värsked süžeed, süžeed ja sõjaajastud

Teine Battlefieldi populaarsuse põhjus on dünaamilisus. Erinevalt enamikust FPS-i mängudest, mis keskenduvad peaaegu sarnastele süžeeliinidele ja seadetele, on Battlefieldi seeria mitmekesine.

Näiteks uusim osa Battlefield 2042 toimub lähitulevikus ja sellel on kolm mängurežiimi. Teisest küljest toimub Battlefield V II maailmasõda, järgides Esimese maailmasõja ajastul aset leidva Battlefield 1 samme. Seega on Battlefieldi sarjas kõik olemas, olenemata sellest, kas mängijad soovivad pääseda lahinguväljale vanade maailmasõjaaegsete relvade või futuristlike relvade ja suurtükiväega.

Saab mängida võrgus (tasuta)

Internetis tasuta mängimine (kasutades Xbox Game Passi või Battlefield Online'i) on ka Battlefieldi populaarsuse kasvu põhjuseks. See seletab Battlefield 5 samaaegsete mängijate arvu hiljutist tõusu. Lisaks on mängu populaarsust suurendanud ka oluliselt allahinnatud hinnad.

Suurepärane mängumehaanika

Battlefieldi mängumehaanika realistlikkus on ka põhjus, miks FPS-mängude fännid Battlefieldi armastavad. Viimased väljaanded põhinevad Frostbite 3 mängumootoril. Sellel on hävitatav keskkond, selektiivne heli prioritiseerimine, reaalajas valgustus, pikamaa vaatamine ja kõrge eraldusvõimega graafika.

Battlefieldi populaarsuse kahanemine

Nagu varem mainitud, on Battlefieldil olnud ka päris palju vihkajaid. Mängu populaarsus langes mingil hetkel mitmel põhjusel, nagu allpool kirjeldatud.

Battlefield V puhul on keskendumine ühe mängijaga kampaaniale Battle Royale režiimi asemel põhjus, miks mängu populaarsus langeb. See on ka peamine põhjus, miks mäng e-spordimaastikul ebaõnnestus.

Teine BF-i, eriti uusima väljaande, Battlefield 2042, allakäigu põhjus on kriitiliste konkurentsivõimeliste funktsioonide puudumine, mida pole veel avaldatud. Kuigi on olemas kohandatud režiimide loomise funktsioon, pole Battlefield 2042 pingerida ja sellel pole e-spordi režiimi, seega pole see palju mängijaid meelitanud.

Parimad Battlefieldi eSpordi kihlveosaidid

Seoses kasvava nõudlusega e-spordi kihlvedude turgude järele, sadu e-spordi kihlvedusid on tärganud. Noh, see on mängijatele nii hea, kuid siis võib olla raske leida parimaid saite, millega liituda. Neile, kes pole kindlad, milline on parim Battlefieldi kihlveosait, on allpool toodud mõned olulised aspektid, mida kaaluda.

Usaldusväärsus

Esimene asi, mida mängijad peavad tegema, on liituda kihlvemissaidiga, mis on litsentsinud mis tahes tuntud hasartmänge reguleeriv asutus. Sellistel saitidel võivad mängijad olla kindlad, et nende raha on kindlates kätes ja kokkuleppimise juhtumid ei tekita muret.

Turud ja koefitsiendid

Järgmisena peaksid nad veenduma, et saidil on erinevad Battlefieldi kihlveoturud ja palju Battlefieldi sündmusi, millele panustada. Oluline on see, et koefitsiendid peaksid olema suured.

Panganduse võimalused

Teine oluline kaalutlus parima Battlefieldi kihlveosaidi valimisel on eSpordi maksevõimalused. Liitumiseks mõeldud eSpordi kihlveorakendus peaks pakkuma paindlikke, kiireid ja turvalisi pangandusvõimalusi. Kõik populaarsed veebimakseviisid peaksid olema toetatud. Kiired peaksid olema ka eSpordi sissemaksemeetodid ja väljamaksed.

Espordi kihlvedude boonused

Neile, kes soovivad oma rahasummat suurendada, kampaaniad nagu ja deposiidiboonused puuduvad ja sissemakseboonused lähevad samuti arvesse. Mõned parimad kihlvemissaidid, kust boonuseid leida, on BetWay, 22Bet, Bet365 ja Betsson.

Battlefieldi eSpordi turniirid ja võistlused

Battlefield ei ole nii aktiivne kui teised e-spordi areenil olevad FPS-mängud. Regulaarseid turniire ja võistlusi pole nagu Valorant, Counter-Strike: Global Offensive, Tom Clancy's Rainbow Six Siege ja Call of Duty. Seda seetõttu, et viimased osamaksed ei ole keskendunud peamiselt e-spordile. Varasemad FPS-mängude väljaanded olid aga aktiivsed ka varem ning meelitasid kohale mitmeid tippturniire ja -võistlusi.

Kas Battlefieldi meistrivõistlused on olemas?

Maailmameistrivõistlused on e-spordis crème de la crème. See turniir kannab olenevalt e-spordist erinevaid nimesid. Kahjuks pole Battlefieldi jaoks maailmameistrivõistlusi ega suurt turniiri, kuna videomäng pole e-sporditööstuses nii populaarne. Kuid kui uusim osa BF2042 saab hoo sisse, toimub kindlasti esmaturniir, kus kroonitakse parim osalev meeskond.

Kuigi praegu pole ühtegi peamist turniiri, taaselustatakse lähitulevikus mitu varasemat turniiri, kui Battlefield saab e-spordis aluse. Allpool on mõned suured Battlefieldi turniirid, mis võiksid olla plaanis.

Kokkupanek Talv

Toetatud Assembly Organizing Oy, Assembly Winter on Soome e-spordi üritus, mis on olnud aktiivne alates 90ndatest. Näiteks 2007. aastal toimus turniiril mitu Battlefield 2142 matši, kus jagati kokku 13 644,88 dollari suurune auhinnaraha. Kahjuks ei olnud Assembly Winter 2021 turniiril Battlefieldi üritusi, kuid Battlefieldi saab kindlasti näha, kui uusim osa eSportsi režiimi käivitab ja meeskonnad hakkavad koostama oma BF-nimekirju.

ESL Üks

Elektrooniline spordiliiga üks, tuntud ka kui ESL One, on järjekordne Battlefieldi turniir, mis mõned aastad tagasi üritas Battlefieldi e-spordi areenile tõsta. Turniir meelitas Saksamaal Kölnis peetud 2015. aasta talve hooaja finaalturniirile kaasa mitu tippmeeskonda.

Au nimel võitlesid kaheksa võistkonda, kes olid jagatud kahte gruppi. Pärast jubedaid lahinguid võitis lõviosa 35 000-eurosest auhinnafondist Epsilon eSports pärast INTZ e-Sportsi seljatamist. Kui Battlefield 2042 oma e-spordi režiimid aktualiseerib, on ESL One'il see kindlasti oma turniiridel ja võistlustel kaasas.

ESB liiga

Kuigi see ei meelita ligi tohutuid auhinnafonde, mida me teistel võistlustel näeme, on ESB liiga Battlefield V-le vaatamata videomängu vigadele õigluse mõistnud. ESB on korraldanud mitmeid turniire, mis on toonud välja mõned kõige konkurentsivõimelisemad meeskonnad Battlefield 5 nimekirjadega. Kui Battlefield 2042 saab passiivse eSpordi, on see üks turniiridest, mis tuleb tagasi.

Zürichi kutse

Zürich Invitational on veel üks turniir, mis tõi Battlefieldi e-spordi kaardile. ESB korraldab turniiri koos GameTurnieri, eStudiose ja g4g.ch-ga. Hooajal 2019/2020 meelitas sündmus kohale neli Battlefield 1 meeskonda PS4-l topelt elimineerimisega, 5v5 Dominationi matšis, kus on ainult kutsed Battlefield 1 LAN.

Auhinnafond polnud nii suur, kuid vähemalt oli Battlefieldi fännidel võimalus mängule kaasa elada võistluslaval. Kui Battlefield 2042 realiseerib eSpordi režiimid, elatakse see turniir tõenäoliselt uuesti läbi.

Ülaltoodud on mõned Battlefieldi turniirid ja võistlused. Kahjuks pole praegu, kui mäng eSpordi areenil kukkus, nii palju võistlusi, millele panustada.

Kuid kuna DICE ootab e-spordi jaoks Battlefield 2042 seadistamist, avaldades veel avaldamata järjestatud ja eSpordi režiimid, teeb ettevõte tõenäoliselt koostööd eSpordi turniiride korraldajatega, et korraldada mitmeid e-spordiüritusi, tõenäoliselt Battlefieldi maailmameistrivõistlusi.

Parimad Battlefieldi eSpordi meeskonnad

Nüüd, kui Battlefield pole e-spordi areenil populaarne, pole neid nii palju eSports pro meeskonnad. E-spordis kipuvad meeskonnad koostama nimekirju populaarsete e-spordialade kohta, mis meelitavad ligi suuri auhinnafonde, näiteks DOTA 2, CS: GO, FIFA ja Valorant.

Kuid nüüd, kui Battlefield on e-spordi tagasitulekuks, tulevad varem domineerinud meeskonnad kindlasti tagasi.

Mõned meeskonnad, keda oodata on, on;

PENTA Sport

2013. aastal asutatud PENTA Sports on Saksamaa e-spordi meeskond, mis jättis Battlefieldi võistlusele jälje. See osales ESL One Battlefield 4 Winter 2015 hooajal. Meeskonnal läks hästi, kuid kahjuks jäi ta kolmandaks. Võib-olla, kui Battlefield 2042 avaldab oma eSpordi režiimid, koostab meeskond nimekirja ja naaseb aktiivsesse konkurentsi. Aastal 2021 on meeskond olnud aktiivne CS: GO areenil.

Epsilon eSports

Teine tippmeeskond, kes peaks Battlefield eSportsis osalema, on 2008. aastal asutatud e-spordi organisatsioon Epsilon eSports. Meeskond võitis ESL One Battlefield 4 Winter 2015 hooaja, edestades INTZ e-Sportsi. Hetkel on Epsilon eSportsil nimekirjad mängudes Call of Duty, Counter-Strike: Global Offensive, FIFA, Gears of War ja H1Z1. Arvestades meeskonna varasemaid tegevusi Battlefield 4-s, võib juhtkond kaaluda BF2042 nimekirja loomist.

Ülaltoodud on mõned populaarsed Battlefieldi eSpordi meeskonnad. Tõenäoliselt, kui Battlefield 2042 debüteerib e-spordis, kui eSports režiim on aktiivne, loovad teised FPS-mängudega tegelevad e-spordi meeskonnad, näiteks Astralis, Entropiq, Extra Salt, Team Vitality ja Movistar Riders, Battlefieldi nimekirjad.

Battlefieldi kihlveo plussid ja miinused

Nii nagu ühe mündi kahel küljel, on ka Battlefieldi panustamisel nii eeliseid kui ka puudusi.

Plussid

  • Battlefieldi kättesaadavus kihlveosaitidel – Tänapäeval on paljudel e-spordi kihlvedude saitidel e-spordi kihlvedude turg. Mängijad ei pea Battlefieldi kihlveoturgudelt kihlveokontori leidmiseks läbi kammima paljusid kihlveosaite.
  • Võida päris raha – Lahinguvälja panuste teine eelis on see, et mängijatel on võimalus võita. Kuid teadmiseks, mängijad saavad pärisraha võita ainult siis, kui nad mängivad pärisraha Battlefieldi kihlveosaitidel.
  • Tulusid boonuseid ja tutvustusi– Nüüd, mil e-spordi kihlveosaitide vahel valitseb tihe konkurents, on nii uutele kui ka olemasolevatele mängijatele palju fantastilisi Battlefieldi panustamisboonuseid.

Miinused

  • Andmete puudumine – Erinevalt tavalistest spordiennustustest ei ole eSportsil, sealhulgas Battlefieldil, algandmeid, millele panustajad saaksid panuste tegemisel tugineda.
  • Sõltuvuse oht – Samamoodi võib Battlefieldi mängimine tekitada sõltuvust, mängule panustamine võib samuti kaasa tuua sõltuvuse ja sellest tulenevalt probleeme hasartmängudega.

Lahinguvälja panustamise koefitsiendid selgitatud

Enne mängu alustamist peavad mängijad mõistma Battlefieldi panustamiskoefitsiente. Alustuseks näitab panustamiskoefitsient sündmuse toimumist või mitte toimumist. Rusikareegel kehtib alati, mida suurem on koefitsient, seda väiksem on võiduvõimalus ja vastupidi.

Battlefieldi koefitsientide vormingud

Standardseid koefitsientide vorminguid on kolm. Mõned kihlvemissaidid toetavad ainult ühte koefitsiendi vormingut, teised aga kõiki kolme vormingut.

  • Briti koefitsiendid: Neid koefitsiente nimetatakse ka murdosadeks või Ühendkuningriigi koefitsientideks, need on esitatud murdosades, näiteks 5/2. Vasakpoolne number näitab summat, mille mängija võidab parempoolse panuse eest, millele lisandub nende algpanus.
  • Ameerika koefitsiendid: Need koefitsiendid on tähistatud pluss- või miinussümboliga. Esimene tähistab allajääjat, teine aga lemmikuid. Ameerika plussmärgiga koefitsiendid näitavad kasumit, mida mängijad teenivad iga panustatud 100 dollari pealt, samas kui miinusmärk näitab summat, mille mängija peab panustama 100 dollari kasumi teenimiseks.
  • Euroopa koefitsiendid: Tuntud ka kui kümnendkoefitsiendid, on need koefitsiendid esitatud kümnendkohtadena. Võidetava summa teadasaamiseks peaksid mängijad korrutama oma panuse kümnendkoefitsientide täpsusega.

Kihlveo näpunäited

Nagu traditsiooniline spordiennustus, Battlefield e-spordiennustus nõuab teatud strateegiaid suurendada mängijate võiduvõimalusi. See segment jagab mitmeid Battlefieldi panustamisnõuandeid.

Esimese asjana tuleb tutvuda Battlefieldi mängureeglite ja reeglitega. Paljud panustajad hakkavad panustama pimesi, mõistmata mängu dünaamikat. Saate aru, kuidas mängu mängitakse, ja mis kõige tähtsam, kihlveoturge ja koefitsiente. Mängu dünaamikat õppimata riskivad mängijad panustada väga võimatutele tulemustele.

Järgmine asi on Battlefieldi eSpordi stseeni mõistmine. Panustajad peavad olema teadlikud iga matši või turniiri tippvõistlustest ja favoriitidest. Tutvuge võistkondade hiljutise vormiga ja usaldage alati koefitsiente. Pidage meeles, et mida suurem on koefitsient, seda väiksem on selle panuse tõenäosus. Samamoodi, mida madalam on koefitsient, seda suurem on võiduvõimalus.

Lõpuks järgige ekspertide sõnu. Battlefield eSportsi kihlveo puhul jälgivad mõned eksperdid mängu tähelepanelikult ja ennustavad võitjaid. Kuigi Battlefieldi kihlveoennustuste täitmine ei ole garanteeritud, on neil üsna suur täpsus.

Kuigi mäng pole e-spordi ja kihlveomaastikul nii populaarne, muudab uus osamakse asju paremuse poole. Oodake, et see hakkab pihta siis, kui kauaoodatud funktsioonid, järjestatud ja e-spordirežiimid, vabastatakse.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
eSport
About

Zhang Wei, Esportsi areenil rohkem tuntud kui "DragonMaster", on veebikasiinode ja Esportsi ristteel mõtteliidrina loonud niši. Tal on eksimatu trendide instinkt, mis on kombineeritud üksikasjaliku tähelepanuga detailidele, nii et ta on oma ala strateeg ja visionäär.

Send email
More posts by Zhang Wei