Uudised

February 16, 2024

Wingmani digitaalne ohusihik on eemaldatud ja laskemoonakass on nerfeditud: Apex Legendsi 20. hooaja muudatused

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Apex Legendsi mängijad on 20. hooajal väljendanud oma rahulolematust Wingmani digitaalse ohu sihiku ja selle laskemoonavaruga. Arendajad on nende kaebustele aga kiiresti reageerinud.

Wingmani digitaalne ohusihik on eemaldatud ja laskemoonakass on nerfeditud: Apex Legendsi 20. hooaja muudatused

Wingmani digitaalne ohusihik on eemaldatud

Põhja-Ameerika ALGS-i seansi ajal märkasid fännid, et Wingmani digitaalse ohu sihik, mis võimaldab kasutajatel näha vaenlasi läbi suitsuekraanide, asendati 1x HCOG-sihikuga. See muudatus leidis professionaalsete mängijate ja teiste fännide heakskiidu. Digital Threati sihiku eemaldamine oli tahtlik, nagu kinnitas Apexi relvadisainer Eric Canavese Twitteris/X-is.

Ammo Pool Nerfed

Lisaks Digital Threat sihiku eemaldamisele vähendasid arendajad ka Wingmani laskemoonavaru 110 kuulilt 90-le. Selle kohanduse eesmärk on tasakaalustada relv ja vältida selle ülejõudmist.

Muudatuste mõju

Nende muudatuste kiire rakendamine 20. hooajal üllatas paljusid mängijaid, kes ei olnud kindlad, kas tegu oli tahtliku närvi või tahtmatu veaga. Ajalooliselt on Apexi arendajad olnud muudatuste tegemisel passiivsemad, salvestades need tavaliselt hooajaliste värskenduste või hooaja keskmiste sündmuste jaoks. Siiski esitas Wingman 20. hooajal mitmeid probleeme, kuna see oli juba võimas relv, millel oli suur kahjupotentsiaal ja võime kiiresti mitu vaenlast lüüa. Digitaalse ohu sihikute eemaldamine SMG-delt puhastas Wingmani kaudselt, muutes selle ainsaks relvaks, mis suudab läbi suitsu näha hea ulatuse ja suurte kahjustustega.

Wingmani populaarsus

Wingmani populaarsust 20. hooajal suurendas veelgi legendaarse uuendussüsteemi kasutuselevõtt. See süsteem hõlmas Lifeline'i kolmanda taseme versiooniuuendust, mis muutis tema parimaks hoolduspaketiks, mis sisaldas punast müütilise taseme relva. Selle tulemusel oli Lifeline'i meeskondadel suurem võimalus saada Wingman tänu tema ülimatele võimetele.

Positiivne vastuvõtt

Professionaalsed mängijad ja kogukond on Wingmani muudatused hästi vastu võtnud. Relva domineerimist paremusjärjestuses ja pro-mängus peeti rõhuvaks ning nerfid on toonud leevendust paljudele mängijatele.

Järeldus

Wingmani digitaalse ohu sihik on jäädavalt eemaldatud ja selle laskemoonavaru on Apex Legendsi 20. hooajal vähendatud. Nende muudatuste eesmärk on tasakaalustada relv ja lahendada mängijate mured. Professionaalsete mängijate ja kogukonna vastukaja on olnud valdavalt positiivne. Mängijaid julgustatakse nende muutustega kohanema ja jätkama enesekindlalt mängu nautimist.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised