Uudised

February 12, 2024

Valmistuge VCT meeskonnakapsliteks VALORANT 2024-s

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

VCT hooaeg on kohe ukse ees ja sellega kaasneb Team Capsules'i kasutuselevõtt VALORANTIS. Need kosmeetikatooted võimaldavad teil näidata toetust oma lemmikprofi meeskonnale rahvusvahelistes liigades. Kuigi ametlikku teadaannet pole veel tehtud, on lekked andnud ülevaate sellest, mida võime VCT 2024 kapslilt oodata.

Valmistuge VCT meeskonnakapsliteks VALORANT 2024-s

Väljalaske kuupäev

Riot Games ei ole avaldanud VCT Team Capsule'i ametlikku käivitamise kuupäeva sel aastal. Kuid kuna VCT Americas ja Pacific Kickoffs algavad 17. veebruaril, on tõenäoline, et kapslid on VALORANTis saadaval hooaja algusega samal päeval.

Sisu

Lekete kohaselt sisaldab 2024. aasta hooaja VCT Team Capsule meeskonnateemalist nahka Classic püstoli jaoks, relva semu, mängijakaarti ja pihustit. Kõigil neljast rahvusvahelisest liigast pärit 44 osaleval meeskonnal on oma Team Capsule, mis annab teile kokku 44 valikuvõimaluse.

Kuidas saada kapsleid

Mängijad saavad osta meeskonnakapsleid mängu vahekaardilt Esports. Väärib märkimist, et 50% iga meeskonnakapsli kasumist läheb otse meeskonnale, keda see esindab, pakkudes professionaalsetele meeskondadele täiendavat tuge.

Klassikalised nahadetailid

VCT Team Capsule'is sisalduval klassikalisel nahal on kolm taset ja kaks versiooniuuendust. Täpsemaid üksikasju nende uuenduste kohta pole aga veel avalikustatud.

Hind

VCT Team Kapslite hind pole kinnitatud. Eelmise VCT LOCK//IN 2023 kapsli põhjal, mille hind oli 5440 VP, eeldatakse, et iga meeskonnakapsli hind jääb vahemikku 3000–3500 VP.

Olge kursis, et saada rohkem lekkeid ja ametlikku teavet VCT meeskonna kapslite kohta, kui need kättesaadavaks muutuvad.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised