Uudised

February 16, 2024

Tulevased Twisted Fate Nerfid ja muud muudatused League of Legendsi paigas 14.4

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Riot Gamesi arendajad on teatanud täiendavatest muudatustest, mida rakendatakse paigas 14.4, mis on suunatud konkreetselt tšempionile Twisted Fate.

Tulevased Twisted Fate Nerfid ja muud muudatused League of Legendsi paigas 14.4

Väändunud saatusenärfid

League of Legendsi populaarne maag Twisted Fate on valmis saama märkimisväärseid närve. Muudatused, mille Spideraxe postitas 15. veebruaril, hõlmavad rünnakukiiruse kasvu vähendamist kolmelt protsendilt 2,5 protsendile. Twisted Fate's Blue kaardi AP suhtarvu vähendatakse samuti 115 protsendilt 100 protsendile. Lisaks vähendatakse tema E-võime AP suhet 50 protsendilt 40 protsendile.

Nerfi põhjus

Twisted Fate'i eesseisvad närvid ei ole liiga tavalistele mängijatele üllatusena. U.GG andmetel on Twisted Fate'i Emerald+ edetabelis keskmisel rajal praegu võidumäär 51,91 protsenti. Siiski ei ole ta selles rollis parim meister. Üllataval kombel domineerib Twisted Fate ülaosas ja AD kannab rolle, muutes temast praeguse plaastri vaieldamatult tugevaima valiku.

Muud muudatused paigas 14.4

Patch 14.4 toob League of Legendsisse mitmeid muudatusi. Lisaks Twisted Fate’i nerfidele saavad nii buffe kui ka närve ka teised meistrid, nagu Lulu, Aurelion Sol, Renekton ja Volibear. Erinevad üksused ja süsteemid, eriti tugiüksused, läbivad samuti väiksemaid muudatusi.

Mõju soolojärjekorrale

Eelseisvad muudatused paigas 14.4 avaldavad eeldatavasti märkimisväärset mõju soolo järjekorda. Mängijatel on võimalus neid muudatusi kogeda, kui värskendus avaldatakse neljapäeval, 22. veebruaril.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised