Uudised

February 14, 2024

Tulevased muudatused Smolderis paigas 14.4: tasakaal ja nauding ootamas

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Patch 14.2-s tutvustatud tšempion Smolder on saavutanud tohutu populaarsuse. Tema võidumäär on aga praegu ebarahuldav. Vastuseks Riot Games rakendab Smolderis paigas 14.4 mitmeid elukvaliteedi muudatusi.

Tulevased muudatused Smolderis paigas 14.4: tasakaal ja nauding ootamas

Paigutuse 14.4 eelvaade

14. veebruaril andis League of Legendsi mängujuht Matt "Phroxzon" Leung-Harrison ülevaate Smolderi eelseisvatest muudatustest. Plaaster sisaldab närve Smolderi W-võimele varases mängus ja muudatusi tema Q-võimele. Lisaks saab Smolder's ultimate buff’i, mille tulemuseks on tšempionile üldiselt tasakaalustatud plaaster.

Muutused Smolderi võimetes

Ülikõrvetav hingamine (Q)

Smolderi Q-võimet, mis on tema peamine kahjuallikas kogu mängu jooksul, muudetakse. 125 virna korral saadab võime välja vähem tulepalle, kuid need tekitavad rohkem kahju. Lisaks, kui sihtmärk sureb raketi lennu ajal, saab Smolder virna.

Achooo! (W)

W-võime, Achooo!, tehakse kõige olulisemad muudatused. Selle jahtumine on algtasemetel pikem, kuid maksimaalsel tasemel lühem. Samamoodi väheneb selle kahju mängu alguses, kuid suureneb mängu lõpus.

Ülim võime

Smolderi ülim võime on nüüd heidetud isegi siis, kui tšempion heietamise ajal sureb. See muudatus pakub märkimisväärset abi, eriti stsenaariumide puhul, mis hõlmavad mage ja palgamõrtsukaid.

Praegune võidumäär

Praeguse seisuga ei toimi Smolder hästi kui AD Carry, U.GG andmetel on võidumäär erinevatel auastmetel alla 50 protsendi. Kuid AP Spear of Shojini konstruktsioon on saavutanud võidumäärad üle 60 protsendi. Riot Games jälgib tähelepanelikult Smolderi jõudlust ja võib teha täiendavaid muudatusi.

Järeldus

Plaat 14.4 League of Legendsi jaoks peaks ilmuma neljapäeval, 22. veebruaril. Seoses Smolderi võimete eelseisvate muudatustega võivad mängijad oodata tasakaalustatumat ja nauditavamat mängukogemust.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised