Uudised

July 7, 2022

Tulevased CS: GO sündmused

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Miljonid fännid jälgivad e-sporti iga päev üle kogu maailma. Field Level Media annab välja mitmeid ülevaateid, et tutvustada fännidele kõige populaarsemaid tiitleid, meeskondi ja isiksusi. Mängud hõlmavad erinevaid formaate, võistlustüüpe ja ajakavasid.

Tulevased CS: GO sündmused

Counter-Strike: Global Offensive või lihtsalt CS: GO, on mitme mängijaga esimese isiku tulistamismäng, mille on välja andnud tarkvarapakkuja Valve. See ilmus 2012. aastal Counter-Strike mängusarja neljanda väljaandena. Valve muutis mängu tasuta mängitavaks alates 2018. aasta detsembrist. Iga võrgus mängitav mängurežiim toetab kosjasobitamist. Sel viisil rakendab see tarkvarapakkuja petmisvastast võitlust, et takistada petmist ja võrreldava oskustasemega mängumängijaid.

Eelseisvad Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) sündmused

Seal on kavas mitu turniiri selleks aastaks. Nendel tippturniiridel osalevad maailma parimad mängijad ja meeskonnad. Mõned sündmused on kinnitatud, toimumiskohad ja kuupäevad on juba kindlaks määratud.

Need on saadaval ka parimatel spordiennustussaitidel. Kuna online-spordikihlveod kasvavad, lisavad paljud online-kihlveofirmad oma kihlveoturgudele CS: GO sündmusi. Tulemas on ka saite, mis pakuvad spordiennustusi.

PGL Major Antwerpen 2022

The PGL major Antwerpen, 2022. aasta esimene CS: GO Major, toimus 9.–22. maini. Üritus on esimene kord, kui CS: GO Major peetakse Belgias. 24 meeskonda üle maailma võitlesid 1 miljoni dollari suuruse auhinnafondi ja suurte meistrite tiitli nimel.

CS: GO ringrada on täis kvaliteetseid võistlusi, kuid suurvõistlused paistavad jätkuvalt silma. PGL, sama firma, mis korraldas Stockholmi Majori 2021. aastal, korraldab Valve sponsoreeritud üritust 17. korda.

Šveitsi süsteemi kasutatakse Ameerika ja Euroopa RMR-võistlustel, kusjuures meeskonnad on paaris vastavalt nende turniiri rekordile. See Euroopa RMR on jagatud kaheks sündmuseks, A ja B. See jagunemine on tingitud paljudest kohalviibivatest meeskondadest ja liini peamiste teenindusaegade tähtsusest.

Edasipääsu- ja väljalangemismängud on kolmest parim, ülejäänud mängud on ühe kaardi mängud. Kui meeskond kaotab kolm matši järjest, langeb ta automaatselt välja.
Väljakutsujad, legendid ja meistrid on PGL Major Antwerpeni kolm etappi. Esimesed kaks toimuvad suletud uste taga stuudiokeskkonnas, kolmas aga Antwerp Sportpaleis publiku ees, mis mahutab 18 000 inimest.

IEM Intel Extreme Masters XVII

See väljaanne toimub 30. maist kuni 5. juunini, auhinnaks on 250 000 dollarit. Üritus on ülemaailmne espordivõistluste sari, mis toimub riikides üle kogu maailma. Alates 2022. aastast on need espordi meistrivõistlused Inteli sponsoreeritud sertifitseeritud võistlused. Turtle Entertainment on ettevõte, mis omab liigat. Liiga on 2022. aasta seisuga eksisteerinud 16 hooaega. Hooaja finaalmängud peetakse Poolas Katowices. Paljud linnad üle maailma korraldavad keskhooaja üritusi, sealhulgas Chicagos, Shanghais ja Sydneys.

BLAST Premier BLAST Premier: 2022. aasta kevadised finaalid

BLAST Premier Spring on üks BLAST ökosüsteemi kahest hooajalisest CS: GO võistlusest. 2 475 000 dollari suuruse auhinnafondiga kogu ringrada teenib auhinnarahasid. Ürituse formaat on väga sarnane eelmise aasta omaga. Festival toimub 15. juunist 19. juunini.

Mõned BLAST Premieri ürituse etapid mängitakse sel aastal veebis. Sellel võistlusetapil on piirkondlik jaotus. Üritus on üks olulisemaid CS: GO turniire. Võistkonnad võistlevad rahaliste auhindade ja võitja ülemaailmses finaalis pääsu nimel. Kõigil BLASTi üritustel antakse parimatele meeskondadele punkte ka BLASTi edetabeli suunas.

IEM Intel Extreme Masters XVII

Ajavahemikus 5.–17. juuli 2011 toimub IEM Intel Extreme Masters XVII Saksamaal Kölnis. Selle väljaande auhinnafond on 1 000 000 dollarit. Formaadis on kaks topelt kõrvaldamise gruppi. Kolm paremat meeskonda pääsevad väljalangemisse, igas grupis kaheksa osalejat. Alagrupi etapi võitjad pääsevad poolfinaali. Esinumbrina pääsevad alagrupi teiseks jäänud kohad veerandfinaali. Lõpuks pääsevad grupifaasis kolmanda koha saanud meeskonnad samuti veerandfinaali.

Muud juhud

Aasta hiljem toimub ka mitmeid võistlusi. Selle ürituse toimumiskohad pole aga veel kindlaks määratud. 19. augustist 28. augustini toimub BLAST Premier: Fall Groups 2022. Ürituse võitja saab auhinnaraha 177 498 dollarit.

The ESL Pro Liiga on konkurss, mis toimub igal aastal. ESL Pro League 16. hooaeg toimub 31. augustist 2. oktoobrini. Võitja saab 835 000 dollari suuruse auhinna. Selle sündmuse asukoht on aga veel kindlaks tegemata. 23.–27. novembrini toimub BLAST Premier: Fall Finals 2022. Sellel turniiril on auhinnafond 425 000 dollarit. BLAST Premier: World Final 2022 peetakse detsembris. Võitja saab 14. juulist 18. augustini toimuva turniiri eest miljon dollarit.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised