Team Liquid – meeskond, keda Esports võita

Uudised

2022-05-05

Team Liquid kavatseb kindlasti lihaseid veelgi painutada, et kinnitada oma positsiooni edukaima e-spordimeeskonnana. Alates e-spordi online-kihlvedude tärkamisest on see üks parimaid e-spordi meeskondi, kellele panustada. Oma klassi parimad mugavused ja rikkalik talentide kogum teeb kõik endast oleneva, et teha kindlaks, et Team Liquid esport domineerib.

Team Liquid – meeskond, keda Esports võita

Kui e-spordi panustajana kõlab see ideena, siis siin on kõik, mida Team Liquidi kohta teada ja mida 2022. aasta tšempionitelt oodata. Kõigepealt aga veidi Team Liquidi ajalugu.

Alandlikust algusest hiilgusele

Team Liquidi asutasid 2000. aastal pensionil StarCraft: Brood Wari promängija Victor "Nazgul" Goossens, kes on praegune tegevjuht ja kaasomanik koos Steven "LiQuiD112" Arhanceti ja aXiomaticuga. See sai alguse StarCraft II: Wings of Liberty eSportsi meeskonnana, kuid levitas kiiresti oma tiivad teistele divisjonidele.

2020. aasta seisuga loetles Forbes Team Liquidi rikkuselt kolmandaks e-spordimeeskonnaks, mille väärtus oli 310 miljonit dollarit ja tulu hinnanguliselt 28 miljonit dollarit. Kuigi see on kõige väärtuslikumate rõivaste edetabelis kolmas, on Team Liquid oma meeskonna kõrgeima üldtulu rekord, olles domineerinud mitme divisjoni tipptasemel võistlustel.

Mängud ja turniirid

Üks Team Liquidi valges nimekirjas olevate e-spordi panustajate eelistest on asjaolu, et sellel on röstijaid mitmes divisjonis ja see osaleb mitmel üritusel. Selle artikli kirjutamise ajal on varustuses 60 meistrivõistluste profisportlast 14 maailma suurimas videomängus.

Millistes mängudes on Team Liquid'i lemmikud?

Kuid nagu iga teinegi meeskond, ei domineeri Team Liquid kõigis mängudes. Sellegipoolest peaksid mängijad, kes lisavad selle oma lemmikute loendisse, teadma, millistel pealkirjadel see riietus kõige parem on.

Panustajad ei saa Team Liquidi Dota 2 meeskonnaga kunagi valesti minna. Praegune nimekiri koondab viis parimat Dota 2 mängijat üle maailma, sünkroonides nad selle täiusliku masinaga. Dota 2 online-kihlvedude harrastajatele on need poisid, kes peavad raha panema, arvestades Team Liquidi domineerimist pärast 2017. aasta The Internationali võidukäiku. Mis puudutab Dota 2, siis Team Liquid ootab peaauhinda The International XI, kuid loomulikult. , on praegu palju muid üritusi, millega meeskond on seotud.

Teine areen, kus Team Liquid on domineeriv, on League of Legends. Meeskonnal on neli LCS-i tiitlit ja kuigi selle vorm oli hiljuti langenud, on Team Liquid talentide hankimise osas sammu võrra ees. Just hiljuti võeti tööle LoL-i raskekaallane Gabriël "Bwipo" Rau. Belglane toob kaasa rikkaliku veebilahinguareeni kogemuse. Team Liquid osaleb juba mitmel LoL-turniiril, kuid tipphetked on LCS-i meistrivõistluste ja lõpuks 2022. aasta LoL-i maailmameistrivõistluste ajal.

Pole kahtlust, et Valorantil on paljutõotav funktsioon, kuna FPS-videomäng jätkab tõusuteel. Team Liquid koostas kiiresti nimekirja, kui Valorant e-spordi areenile jõudis. Täna on see e-spordi areenil üks parimaid meeskondi, kellele Valoranti panustada. Team Liquid astub Valorant e-sporditurniiride raskekaaludele, sealhulgas kauaoodatud Valorant Champions 2022 vastu.

Teised mängud, kus Team Liquidil on tohutud nimekirjad, hõlmavad Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft, Apex legends ja Fortnite.

Kas panustada Team Liquidile? Siin on näpunäited

Nii nagu traditsiooniliste spordiennustuste puhul, on ka mõned strateegiad võiduvõimaluste suurendamiseks espordi kihlvedude saidid ja kihlveokontorid.

Kõige olulisem strateegia on jälgida meeskondi ning käimasolevaid ja eelseisvaid turniire. Sel juhul on ülioluline Team Liquid laagris toimuvaga kursis olla. Need võivad olla nimekirja uusimad täiendused, mängijate praegune vorm, head-to-head jne. Pöörake alati tähelepanu meeskonna praegusele vormile ja mitte varasematele rünnakutele. Õnneks on Team Liquidil aktiivne kogukond, nii et panustajad saavad alati olla kursis viimaste sündmustega, alates tulemustest kuni ülekanneteni.

Samuti on oluline valida targalt mäng, millele panustada. Paljud mängurid kipuvad langema ükskõik millisesse mängu. Eksperdid soovitavad panustajatel panustada e-spordile, mida nad tunnevad. Nad peaksid mõistma kõike selle mängu kohta, alates mängust ja reeglitest kuni kihlveoturgude ja koefitsientideni.

See on kõik, inimesed, kokkuvõte sellest, mida Team Liquidilt kui panustajalt oodata. Kõigi märkide järgi on Team Liquid üks meeskondadest, mida jälgida, kuigi mitte kõigis divisjonides. See kuulub Dota 2, CS: GO, Valorant, League of Legendsi ja Rainbow Six Siege parimate e-spordimeeskondade hulka. Kuid kuigi Team Liquid on tippkoer, on oluline uurida, mida eSpordi kihlveonõuanded selle kohta ütlevad.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised