Uudised

February 13, 2024

PGL Copenhagen Major American RMR: kvalifikatsioonid, vorming ja ajakava

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

PGL Copenhagen Major on kohe nurga taga ja Ameerika kvalifikatsiooniturniirid toovad kuumust. Kuna avatud kvalifikatsioonist pääseb edasi vaid viis meeskonda sadadest, on panused kõrged. Siin on kõik, mida pead teadma PGL Copenhagen Major American RMR-i kohta.

PGL Copenhagen Major American RMR: kvalifikatsioonid, vorming ja ajakava

Vorming

Ameerika RMR-il osaleb kuusteist meeskonda Põhja- ja Lõuna-Ameerikast, kes võistlevad Šveitsi bracket formaadis. Meeskonnad valitakse nende praeguste rekordite põhjal Ameerika RMR-is ja nad mängivad vastamisi matše. Meeskond peab võitma kolm kohtumist, et kindlustada koht PGL Copenhagen Majoris, samas kui kaks kaotust toob kaasa väljalangemise. Konkurents on tihe, suured nimed nagu Complexity, Team Liquid ja FURIA võitlevad võimaluse eest esindada piirkonda esimesel CS2 Majoril.

Külvamine

Kui meeskonnad on kvalifitseerunud Major'ile, suunatakse nad Valve piirkondliku edetabeli alusel elimineerimis- ja avaetappi. Parima asetusega meeskond pääseb otse väljalangemisetappi, ülejäänud neli meeskonda peavad pääsema edasi avaetapile.

Ajakava ja tulemused

PGL Copenhagen Major American RMR algab laupäeval, 17. veebruaril. RMR-i viis paremat meeskonda kvalifitseeruvad Majorile, ülejäänud aga langevad välja. Ameerika RMR-i ajakava pole veel kindlaks määratud, nii et oodake värskendusi.

Kuidas vaadata

Kõiki Ameerika RMR-i tegevusi saate vaadata otse Twitchis. PGL edastab matše kahel kanalil: esmane ja teisene. Lisaks edastavad kogukonna ringhäälinguorganisatsioonid kvalifikatsioone ka oma üksikutel kanalitel. Häälestage kindlasti oma lemmikmeeskondi ja toetage neid!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised