Uudised

February 15, 2024

Peo optimeerimine rakenduses Granblue Fantasy: Relink – edu saavutamiseks parimate tegelaste valimine

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Mängus Granblue Fantasy: Relink on teie peo optimeerimine edu saavutamiseks ülioluline. Enam kui tosina lukustatava tegelasega nõuab õige sobivuse leidmine hoolikat kaalumist. Enne kui otsustate, keda tõsta, on oluline hinnata iga tegelase kasulikkust.

Peo optimeerimine rakenduses Granblue Fantasy: Relink – edu saavutamiseks parimate tegelaste valimine

Oma peo valimine

Kui valite oma peo rakenduses Granblue Fantasy: Relink, tuleb arvestada mitme teguriga. Saate oma otsuse aluseks võtta tegelaskuju või teiste frantsiisi mängude eelistused. Sõltumata teie eesmärgist tuleks alati keskenduda sellele, kuidas tegelased teie neljaliikmelises koosseisus koos töötavad.

Parimad tegelased

Kuigi Granblue Fantasy: Relinki iga tegelane võib olla elujõuline, kui see on õigesti ehitatud või kui naudite nende mängu, paistavad mõned tegelased silma oma tugevate külgede ja mitmekülgsuse poolest. Siin on mängu parimad tegelased:

1. Charlotta

Charlotta on iseseisev tegelane, kes suudab toime tulla suurte kahjudega, säilitades samal ajal tugeva kaitse. Võitmatu oskus muudab ta märkimisväärselt kaua haavamatuks, võimaldades tal taluda bosside rünnakuid. Lumieli mõõgaga teeb ta muljetavaldavaid kahjustusi ilma liigutamata ja suudab Shining Onslaughti abil vaenlaste kaitset alandada. Königsschild vähendab vaenlastelt saadavat kahju, suurendades sellega tema ellujäämist lahingutes.

2. Cagliostro

Cagliostrot peetakse mängu parimaks toetajaks. Tema fantasmagooriaoskus pakub kogu meeskonda rünnaku-, kaitse- ja kriitilise taseme fänni, olenemata parteiliikmete positsioonidest. Lisaks saab ta vähendada vaenlaste rünnakut, eemaldada nende buffid ning tervendada ja elustada liitlasi. Tema ainulaadsed võimed teevad temast Grani ja Djeeta täiustatud versiooni.

3. Percival

Percival on tormiline DPS-i tegelane, kes paistab silma peole toe pakkumisega. Tema debuff-oskus X-Seele tekitab vaenlastele Petrify ja vähendab nende kaitsevõimet, muutes nad kahjustuste suhtes haavatavamaks. Tema puhvisoskus Flammenmarsch suurendab kogu seltskonna rünnakut ja kaitset, suurendades üldist kahjutulemust ja kaitset. Õige ehituse ja oskusliku kombineeritud teostusega võib Percival tekitada tohutut kahju, muutes ta lõppmängu sisu jaoks väärtuslikuks.

4. Gran ja Djeeta

Gran ja Djeeta pakuvad uskumatut mitmekülgsust. Neid saab kujundada suurepärasteks ravitsejateks ja tugitegelasteks või võimsaks tuuleelemendi kahjustusega DPS-iks. Nende lai valik oskusi võimaldab neil täita erakonnas mitut rolli.

5. Vane

Vane on tuntud kui tüütu DPS-i tegelane ja on selles rollis üks parimaid. Tema puhvisvõime Rampart loob ajutise võitmatuse mulli, mis kaitseb kõiki selles olevaid liitlasi vaenlase kahjustuste ja mõjude eest. See ainulaadne võime võimaldab meeskonnal keerulistes bossietappides mehaanikast mööda minna.

6. Lancelot

Lancelot on tegelane, kes suudab suurepäraselt vältida vaenlase rünnakuid ja juhtida lahingu kulgu. Tema oskused, nagu Blade Impulse ja Southern Cross, kombineerivad hõlpsalt, võimaldades kiireid ja võimsaid rünnakuid. Tema enesepuhastaja Blauer Dolch suurendab tema kahjude teket.

7. Io

Io on varane tegelane, kellel on mitmekülgsed oskused, mida saab kasutada nii ründamiseks kui ka toetamiseks. Kasutades madalaid jahtumisloitsusi, nagu Freeze või Fire, võib Io tekitada kahju ja levitada debuffs, ehitades samal ajal võimsaid valguslaineid.

Järeldus

Rakenduses Granblue Fantasy: Relink on teie peo optimeerimine edu saavutamiseks hädavajalik. Mõelge iga tegelase tugevustele ja võimetele ning sellele, kuidas nad teie koosseisus koos töötavad. Katsetage erinevate kombinatsioonidega ja leidke oma mängustiilile parim sobivus. Pidage meeles, et kuigi need tegelased paistavad silma oma tugevuste poolest, on oluline mängida oma tugevuste ja eelistuste järgi.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised