Miks jääb Unibet e-spordiennustustes domineerivaks?

Uudised

2022-01-27

Tuntud e-spordi kihlvedude vahendaja Unibet ei aeglusta oma püüdlusi saada suurimaks e-spordi kihlvedude saidiks. Bränd näib olevat täielikult laetud, et võtta e-spordi kihlveotööstus lõplikult üle.

Miks jääb Unibet e-spordiennustustes domineerivaks?

Pole kahtlust, et e-spordi kihlveod on online-hasartmängutööstuses järgmine suur asi. Statistika näitab, et e-spordis panustab üle 6,5 miljoni panustaja. Huvitaval kombel on e-spordi kihlveotööstuse väärtus 2021. aastal 66 miljardit dollarit.

Kuigi tänapäeval on sadu e-spordi kihlveosaite, paistab Unibet silma mitmel põhjusel ja kihlveokontorite reitingusaitide, näiteks nt. eSportsRanker teiste hulgas.

Intuitiivne liides ja suurepärane kasutatavus

Üks Unibeti edu põhjusi on intuitiivne liides, mis võimaldab mängijatel ilma suurema vaevata panuseid teha. Seal on töölauasait, mis kuvab kõik mängud ja võistlused kenasti. Mis veel? Unibet on mobiilile keskendunud kihlveosait liikvel olevatele e-spordi panustajatele. Kihlvedude vahendaja on ka sujuvamaks muutnud klienditeenindust ja tal on mitmekeelne veebisait.

Unibet on kiirete ja turvaliste pangandusvõimaluste tõttu populaarne ka e-spordi kihlveohuviliste seas. Mängijad saavad raha kiiresti ja turvaliselt sisse- ja väljamakse teha.

Kõik e-spordid on kaetud

Võib-olla suurim põhjus, miks Unibet on e-spordi kihlvedusid domineerinud, on see, et see hõlmab kogu e-sporti, alates esimese isiku tulistamismängudest kuni spordisimulatsioonimängudeni.

Selle artikli kirjutamise ajal on Unibetil turud kõikidele tipptasemel e-spordile, sealhulgas Valorant, Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, FIFA, PES, League of Legends, Tom Clancy's Rainbow Six Siege ja nii edasi. See erineb paljudest e-spordi kihlveosaitidest, mille portfellis on vaid üks või kaks e-sporti.

Lisaks kogu e-spordile hõlmab Unibet kõiki võistlusturniire, nii et mängijatel on aastaringselt midagi panustada. Mõned Unibeti radari parimad e-spordi turniirid on CBCS Finals, Elisa Invitational, ESEA Advanced EU, Fragleague, Intel Extreme Masters, Malta Vibes, Blast Premier, Dota Pro Circuit ja Blast Rising. Neile, kes soovivad panustada parimas CS: GO eSportsi meeskonnas, nagu Natus Vincere ja Team Liquid, on Unibet õige koht.

Veel üks Unibeti tugevus e-spordi kihlvedude areenil on tohutud e-spordi kihlvedude turud. Erinevalt paljudest kihlveokontoritest pakub Unibet mängijatele palju võimalusi panustada. Mängijad saavad panustada tulevastele sündmustele enne nende algust ja isegi mängu ajal. 

Pealegi on Unibeti eSpordi koefitsiendid võrreldes võistluse pakutavaga kõrgemad. Sait toetab ka kõiki e-spordi koefitsiente, alates kümnendkohtadest ja murdosa koefitsientidest kuni Ameerika koefitsientideni.

Unibet, e-spordile keskendunud kihlvedude vahendaja

Pole kahtlust, et Unibet on e-spordi ökosüsteemi lahutamatu ettevõte. Näiteks 2018. aastal sõlmis täna üks suurimaid eSpordi meeskondi Astralis Unibetiga kaheaastase mitmemiljonilise sponsorlepingu. See näitab ettevõtte pühendumust e-spordi ja e-spordi kihlveo veelgi suuremaks muutmisele.

2019. aastal tegi ettevõte koostööd ka Abiosega. See uuenduslik e-spordi platvorm võimaldab Unibetil täielikult kaasata oma publikut tänu üksikasjalikele e-spordi turniiride andmetele, põhjalikule mängijate ja meeskondade statistikale, mängukavadele ja muule. Huvitaval kombel saavad mängijad jälgida kõiki Unibeti tegevusi tänu otseülekande funktsioonile.

Unibet on kahtlemata jõud, millega tuleb arvestada. Üks toodetest, millele ettevõte palju keskendub, on eSport. E-spordi laiaulatuslik kajastus konkurentsimaastikul näitab selgelt, et see on siin, et jääda.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised