Mida peaks teadma Dota kevadvärskenduse kohta

Uudised

2022-03-24

Alates selle ilmumisest 2013. aastal on Dota 2 muutunud populaarseks mänguks online-spordikihlvedude kogukonnas. Veebileht EsportRanker sisaldab selle pealkirja kohta palju teavet hasartmängude kohta. Multiplayer online battle arena (MOBA) mängu on kasutatud paljudes profiliigades ja turniiridel. See hõlmab ikoonilist Dota Internationali, mis toimub igal aastal suure meedia tähelepanu all.

Mida peaks teadma Dota kevadvärskenduse kohta

Mängu arendaja Valve haldab regulaarselt Dota Pro Circuiti. Toimub rida matšturniire, kus mängijad üritavad teenida piisavalt kvalifikatsioonipunkte, et pääseda rahvusvahelisse turniiri. Miljoneid dollareid koguv ühisrahastatud auhinnafond antakse välja neile, kes rahvusvahelisel võistlusel silma paistavad. 

Selle tulemusel on espordi kihlvedusid Dota 2 vastu väga huvi tundnud. See on hakanud saama samaväärset meediakajastust kui traditsioonilisemad spordiüritused. Interneti-kihlvedude fännid saavad vaadata rahvusvahelist otseülekannet televisioonis või veebis voogesitusrakendustes.

Uus teadaanne

On oluline, et mängur saaks enne panuse tegemist piisavalt teadmisi. Eelkõige peavad nad ise mängu mängima. Kui jah, saavad nad paremini aru, kuidas uued värskendused mõjutavad esport-mänge. Näiteks võivad uued hüved, relvad või kaardid mängu konkreetse mängija kasuks kallutada.

Valve teatas järjekordsest uuendusest Dota 2 2022. aasta kevadeks. Gildi liikmetel on uhiuusi ülesandeid, aardeid ja auhindu. Kui kihlveofännid soovivad selle pealkirjaga kursis olla, on mõistlik värskendust hoolikalt uurida. Nii saavad nad oma värskeid teadmisi oma spordiennustustes rakendada.

Värskenduse üksikasjad

Tegelase isikupärastamine on Dota 2 suur osa. Värskendus sisaldab mitmeid uusi emotikone, pihusid ja vestlusrattaid. Valitud mängijate avamiseks peab mängija olema hõbe-, kuld- või plaatina gildi tasemel.

Need, kellel on lahingupass, saavad nautida abilise funktsioone. See sisaldab käepärast ruunide kudemise indikaatorit ja neutraalseid esemete uuendamise soovitusi, et muuta mängu mängimine lihtsamaks. Viimane eelis tähendab, et mängijad saavad leida esemeid, mis sobivad kõige paremini nende tegelase tüübiga. Seetõttu saab nende võimalusi matš võita suurendada.

Kui mängijad on huvitatud 2022. aasta kevadise hooaja aarde saavutamisest, saavad nad selle osta kildudega. Aare on saadaval ainult Dota Plusi kasutajatele. See sisaldab mitmesuguseid esemeid järgmiste jaoks:

  • Omniknight
  • Anti-Mage
  • Lõvi
  • Ax
  • Surma prohvet
  • Talvine Wyvern
  • Kunkka
  • Grimstroke

Lisaks on võimalus avada Seadragoni kuller Leafy. Need on kasulikud mängijatele, kes kasutavad regulaarselt kineetilisi ja prismalisi kalliskive.

Kui sellest ei piisanud, saate nautida ka Dota Plusi ülesandeid. See aitab mängijatel oma killuvaru koguda. Tegelikult on kogu kevadhooajal saadaval kuni 115 200 kildu. See on eriti ahvatlev kõigile, kes otsivad uusi säilmeid.

Mida värskendus Dota 2 kihlveo puhul tähendab?

Kevadhooaja väljakuulutamine on midagi enamat kui lihtsalt viis hoida mängijaid mängu vastu huvi. Samuti võib see anda mänguritele erinevaid spordiennustusi. Näiteks saavad nad näha, millised gildid on teeninud plaatinahüvesid. See annab neile aimu, millistel meeskondadel on kõrgeim auaste. Kui nad lõpuks mängivad professionaalsel Dota ringrajal, saab mängur kasutada oma uut teadmisi.

Lisaks, kui ruunide kudemise indikaator on lisatud kutsevõistlused see võib tikkude olemust oluliselt muuta. Täiendussoovituste soodustus aitaks säästa mängijate aega, automatiseerides nende valikuid. Selle tulemusena peaksid mängurid neid muutujaid enne panuse tegemist arvesse võtma. Võitnud meeskond või mängija võib lõpuks olla see, kes eelistab taktikale kiireid reflekse.

Mida rohkem mängijaid mäng köidab, seda rohkem tähelepanu saab see ka esport kihlveokontoritelt. Dota 2 on juba väga populaarne tiitel ja see on esindatud paljudel kihlvedude saitidel. Kui kevadine värskendus on väga edukas, võib see populaarsust veelgi suurendada. Selle tulemusena saavad mängurid leida suurema hulga Dotale keskendunud turge.

Kas inimesed peaksid selle hooaja vahele jätma?

Kihlveofännidel võib olla kiusatus kevadist värskendust ignoreerida ja keskenduda muudele kõrgetasemelistele spordialadele. Dota International toimub ju alles suvel/sügisel. Mida rohkem mängur Dotast mõistab, seda tõenäolisem on, et ta teeb võidupanuse.

Seetõttu on mõistlik analüüsida, kuidas kevadine värskendus mängu olemust muudab. Isegi väikestel muudatustel võib olla pikas perspektiivis suur mõju. Need võivad panna spetsialistid oma taktikat muutma või kaotama olulise eelise.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised