Uudised

February 14, 2024

Maksimeerige Palworldis puhta kvartsi kasvatamise efektiivsus

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Palworldis on Pure Quartz väärtuslik loodusvara, mida võib leida ainult Astraalmäena tuntud pakaselisest talvisest elustikust. See materjal on hädavajalik vooluringide loomiseks, mida kasutatakse elektriga töötavate konstruktsioonide ehitamiseks. Kui soovite oma põllumajanduse efektiivsust maksimeerida ja koguda palju puhast kvartsi, on siin mõned põhipunktid, mida meeles pidada:

Maksimeerige Palworldis puhta kvartsi kasvatamise efektiivsus

Ringkondade meisterdamine

Vooluahelate valmistamiseks vajate puhast kvartsi ja polümeeri. Alustage elektrigeneraatori ja tootmisliini ehitamisest, mis avanevad tehnoloogia tasemel 28. Kui olete need struktuurid paigas, võite alustada polümeeri meisterdamist kvaliteetse Pal Oili abil. Circuit'i retsept nõuab nelja puhast kvartsi ja kahte polümeeri.

Puhta kvartsi leidmine

Puhast kvartsi võib leida ainult Astraalmäe talvisest elustikust, mis asub kaardi loodeosas. Selles piirkonnas ellujäämiseks on oluline omada külmakindlat varustust. Otsige puhta kvartsi sadestusi, millel on iseloomulikud hõbedased servad. Kasutage Pickaxe'i, et kasvatada nendest ladestustest puhast kvartsi. Põllumajanduse tõhususe suurendamiseks kaaluge rafineeritud metallikorkide valmistamist, kuna need on vastupidavamad. Lisaks investeerige mõned punktid oma kaalustatistikasse, et suurendada oma kandevõimet.

Passiivne põllumajandus

Loodusvaramaardlate lähedale baaside ehitamine on suurepärane viis haruldaste ressursside, nagu puhas kvarts, passiivseks kasvatamiseks. Leidke sobiv koht puhta kvartsi maardlate läheduses ja ehitage alus. Määrake kaevandustööde sobivusega Pals, et kasvatada looduslikest maardlatest pärit materjali. Koristatud Pure Quartz kogumiseks ja hoiukastides hoidmiseks kasutage transpordiks sobivat sõpra. Mitme baasi ehitamine strateegilistesse kohtadesse kaardi ümber suurendab veelgi teie passiivse põllumajanduse võimalusi.

Palsi alistamine

Seal on kolm väljakutset pakkuvat sõpra, kes kukuvad Pure Quartzi kui võidetud. Need on Frostallion Noct, Astegon ja Jetragon. Olge valmis raskeks lahinguks, kui soovite nendelt sõpradelt puhast kvartsi hankida.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Pure Quartz on Palworldis väärtuslik ressurss, mida kasutatakse vooluringide valmistamiseks. Järgides ülalnimetatud näpunäiteid, saate Pure Quartzi tõhusalt leida ja kasvatada, et see vastaks teie meisterdamisvajadustele. Edu!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised