League of Legends 2022. aasta maailmameistrivõistlused

Uudised

2022-01-06

League of Legends World Championship on kõrge konkurentsiga League of Legends kõige prestiižseim ja suurim iga-aastane turniir. Kuna spordiennustuste populaarsus on kasvanud, on kasvanud ka huvi selle sündmuse vastu.

League of Legends 2022. aasta maailmameistrivõistlused

Juhtivad online kihlvemissaidid pakuvad turge kõikides maailmameistrivõistluste suuremates piirkondades ja etappides, sealhulgas grupifaasis, veerandfinaalides, poolfinaalides ja finaalides.

Mis on League of Legendsi maailmameistrivõistlused?

League of Legends World Championship on iga-aastane üritus, kus iga piirkonna parimad mängijad tulevad kokku, et võistelda üle 2 miljoni dollari suuruse auhinnafondi pärast. Üritus kestab rohkem kui kolm nädalat ja kulmineerub finaalmatšiga, kus meeskonnad võitlevad Summoner's Riftil domineerimise ja praalimise nimel.

See on väga populaarne online-ennustusüritus, mida eSpordi kihlveohuvilised ootavad. Ütlematagi selge, et huvi selle vastu on suur espordi kihlvedude saidid, kust saad ka ohtralt eSpordi panustamise näpunäiteid.

LoL World Championship 2022 toob kokku maailma parimad League of Legendsi mängijad. Sellega kaasnevad head online-kihlveovõimalused espordikihlvedude entusiastidele.

Kus toimub LoL 2022. aasta maailmameistrivõistlused?

Üritus toimub neljas erinevas linnas üle Põhja-Ameerika. 2022. aasta League of Legends World Championship korraldajalinnad on avalikustatud Riot Gamesi ametlikul veebisaidil.

Algselt oli plaanis League of Legends World Championship sel aastal pidada Põhja-Ameerikas, kuid turniir muudeti Hiinaks. Seda tehti selleks, et pakkuda Hiina fännidele autentsemat maailmakogemust pärast seda, kui riik korraldas 2020. aastal väikese turniiri.

2021. aasta maailmameistrivõistlused peeti Islandil Reykjavikis pärast seda, kui need olid algselt kavas Hiinas Shenzenis. Pandeemiast tingitud asjaolude tõttu viidi see Islandile. Praegu pole teada, kas Hiina võõrustab tulevikus veel üht LoL-i MM-võistlust või millal.

Nagu Riot märgib, on see esimene kord, kui iga-aastane konkurss korraldatakse rohkem kui ühes riigis. Samuti on see esimene kord alates 2016. aastast, kui seda võõrustatakse Põhja-Ameerikas.

Üritus algab esimese etapiga, mis peetakse Mexico Citys ja toimumiskohaks on Liga Latinoamerica võistlusareen.

Võistluse rühmaetapp ja veerandfinaalid peetakse New Yorgis ning toimumiskohaks on New Yorgis Madison Gardenis asuv Hulu teater.

Finaalid järgnevad poolfinaalidele Toronto Scotiabank Arenal San Fransisco Levi staadionil.

Kui maailm alles taastub pandeemia tagajärgedest, siis Riot Games vaatab juba 2022. aastasse, mil maailmad toimuvad Põhja-Ameerikas. Kuna tegemist on LoL-i veebipõhiste kihlvedude ühe peamise spordisündmusega, äratab see kindlasti suurt huvi.

Pole veel teada, kas Worlds 2022 vaatajaskonda tuleb või mitte. Lisateavet turniiri kohta oodatakse järgmise aasta alguses, kuna käimasoleva COVID-19 pandeemia ohutusjuhised arenevad.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised