Uudised

February 14, 2024

Kuidas leida pealuust ja luudest brigantiinilaeva joonis

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Skull and Bones on mäng, mis on täis erinevaid kohti, mida uurida. Kui otsite Brigantine Ship Blueprinti, on oluline teada, kust Ruined Lighthouse leida.

Kuidas leida pealuust ja luudest brigantiinilaeva joonis

Laevade avamine

Skull and Bonesis pole kõik laevad kohe saadaval. Mõningaid laevu, sealhulgas Brigantine, saab lukust avada ainult nõutud kavandipreemiate ostmisel.

Hävitatud tuletorni leidmine

Mängus olevad vihjed suunavad teid hävitatud tuletorni poole, kust saate Brigantine Ship Blueprinti. Siiski ei anta konkreetseid juhiseid. Õnneks oleme siin, et aidata teil seda leida.

Hävitatud tuletorn

Varemed tuletorn on eelpost, mis asub Ida-Indias Nilami mere ja Cendono väina vahel. See asub otse lõuna pool Telok Penjarah'st, mis on piirkonna peamine piraatide keskus.

Jätka ettevaatlikult

Oluline on märkida, et varemetest tuletorni ümbritsev ala on täis ohte ja kõrgetasemelisi vaenlasi. Kui olete mängu algusjärgus, on soovitatav seda piirkonda vältida. Piirkonnas olevad laevad võivad muutuda teie suhtes kahtlustavaks, kui sõidate liiga lähedale ja võivad rünnata ilma hoiatuseta.

Brigantiini laevaplaani saamine

Varemetes tuletornis kohtate korrumpeerunud DMC ametnikku. Kui olete saavutanud Cutthroat Infamy auastme nõutava taseme, saate sellelt NPC-lt osta Brigantine Ship Blueprinti. Lisaks müüb korrumpeerunud DMC ohvitser Shalei I, Demi-canon IV ja The Termites I relvajooniseid.

Piiratud pakkumised

Peale korrumpeerunud DMC ametniku pole varemetel tuletornil palju muud pakkuda. Siiski toimib see kiire reisipunktina, kui olete seal esimest korda dokkinud.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et kui otsite pealuust ja luudest Brigantine Ship Blueprinti, suunduge Ida-Indias asuvasse Ruined Lighthouse'i. Olge selles piirkonnas esinevate ohtude suhtes ettevaatlik ja veenduge, et teil oleks korrumpeerunud DMC ametnikult kavandi ostmiseks vajalik Cutthroat Infamy auaste. Head purjetamist!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised