Uudised

November 9, 2023

Jonesy tagasitulek: Fortnite OG tulevik

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Fortnite Jonesy on mängu kõige ikoonilisem tegelane, keda tunnustavad mängijad kogu maailmas. Fortnite'i keskse tegelasena on paljud mängijad uudishimulikud, kas Jonesy naaseb Fortnite OG-i.

Jonesy tagasitulek: Fortnite OG tulevik

Jonesy teekond

Jonesy esines esmakordselt mängu 1. peatükis vaiketegelasena. Algselt oli ta vaid üks paljudest tegelastest, kelle hulgast mängijad said valida, kui neil nahka polnud. Aja jooksul saavutas Jonesy aga populaarsuse ja temast sai Fortnite’i pärimuse lahutamatu osa. Ta sai täiendavaid nahku ja variatsioone, lummades fännide südameid.

Jonesy tulevik

2. peatükis võttis Jonesy peamise rolli agent Jonesina. Ta ilmus mitmes versioonis ja hõivas isegi ühe HP. 3. peatükis ei ole ta aga mänguloos olulist rolli mänginud, jättes fännid mõtlema, kas ta naaseb taaselustamishooajal.

Jonesy kohalolek

Kuigi Jonesy ei pruugi NPC-na kaardil ilmuda, on väga tõenäoline, et hooaja jooksul tuuakse mängusiseses poes Jonesy uus versioon. Need tegelase variatsioonid on mängijate seas alati populaarsed ja 1. peatüki tagasipöördumine tundub tõenäoline.

Taastamise üritus

4. peatüki OG Fortnite'i hooaeg peaks lõppema põneva mängusisese sündmusega. Võimalik, et selles sündmuses mängib võtmerolli agent Jonesy või mõni muu tegelase variant, kes viib mängijad tagasi Musta auku ja juhatab sisse uue Fortnite'i peatüki.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kuigi Jonesy naasmine Fortnite OG-i on ebakindel, ei saa eitada tema mõju mängu ajaloole ja populaarsusele. Fännid ootavad huviga kõiki uudiseid või värskendusi seoses tema võimaliku tagasitulekuga.

Viimased uudised

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega
2023-11-26

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega

Uudised