Uudised

November 9, 2023

Jonesy tagasitulek: Fortnite OG tulevik

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Fortnite Jonesy on mängu kõige ikoonilisem tegelane, keda tunnustavad mängijad kogu maailmas. Fortnite'i keskse tegelasena on paljud mängijad uudishimulikud, kas Jonesy naaseb Fortnite OG-i.

Jonesy tagasitulek: Fortnite OG tulevik

Jonesy teekond

Jonesy esines esmakordselt mängu 1. peatükis vaiketegelasena. Algselt oli ta vaid üks paljudest tegelastest, kelle hulgast mängijad said valida, kui neil nahka polnud. Aja jooksul saavutas Jonesy aga populaarsuse ja temast sai Fortnite’i pärimuse lahutamatu osa. Ta sai täiendavaid nahku ja variatsioone, lummades fännide südameid.

Jonesy tulevik

2. peatükis võttis Jonesy peamise rolli agent Jonesina. Ta ilmus mitmes versioonis ja hõivas isegi ühe HP. 3. peatükis ei ole ta aga mänguloos olulist rolli mänginud, jättes fännid mõtlema, kas ta naaseb taaselustamishooajal.

Jonesy kohalolek

Kuigi Jonesy ei pruugi NPC-na kaardil ilmuda, on väga tõenäoline, et hooaja jooksul tuuakse mängusiseses poes Jonesy uus versioon. Need tegelase variatsioonid on mängijate seas alati populaarsed ja 1. peatüki tagasipöördumine tundub tõenäoline.

Taastamise üritus

4. peatüki OG Fortnite'i hooaeg peaks lõppema põneva mängusisese sündmusega. Võimalik, et selles sündmuses mängib võtmerolli agent Jonesy või mõni muu tegelase variant, kes viib mängijad tagasi Musta auku ja juhatab sisse uue Fortnite'i peatüki.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kuigi Jonesy naasmine Fortnite OG-i on ebakindel, ei saa eitada tema mõju mängu ajaloole ja populaarsusele. Fännid ootavad huviga kõiki uudiseid või värskendusi seoses tema võimaliku tagasitulekuga.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised