Uudised

November 1, 2023

Honkai: Star Rail sponsoreerib Hiina meeskondi TI12-s, pakub Stellar Jade'i auhindu

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Honkai: HoYovere’i väljatöötatud kosmosefantaasia RPG Star Rail sponsoreeris mõlemat Hiina meeskonda The International 2023 (TI12) jaoks. Kampaania raames korraldasid nad kampaania, mis pakkus mängijatele "tasuta" Stellar Jade'i vastavalt sellele, kuidas meeskonnad üritusel asetsesid.

Honkai: Star Rail sponsoreerib Hiina meeskondi TI12-s, pakub Stellar Jade'i auhindu

Stellar Jade auhinnad

Kampaania põhjal saavad mängijad olenevalt Azure Ray või LGD Gamingu jõudlusest 100–1000 Stellar Jade. Ei täpsustatud, kas mõlema võistkonna punktide piires olevad väärtused liidetakse.

LGD Gaming ja Azure Ray saavutasid vastavalt 3. ja 5. koha, mis tähendab, et Honkai: Star Rail peab mängijatele välja maksma vähemalt 600 ja võib-olla 1100 Stellar Jade'i.

Sponsorluse üksikasjad

Mõlema meeskonna lepingute ulatus Honkai: Star Railiga jääb avaldamata, kuigi Honkai: Star Raili kaubamärk oli mõlema meeskonna särkidel silmapaistvalt esile tõstetud.

"LGD Gaming ja Honkai: Star Rail on ametlikult jõudnud koostööle! Honkai: Star Rail sponsoreerib LGD Dota 2 divisjoni, et võistelda TI 2023 võistlusel. Viigu see teekond meid tähe poole!" - loeti LGD postituse tõlge.

Preemiate jagamine

Auhindu jagatakse alates tänasest kuni 15. novembrini kell 6:00 ja need on saadaval mängusisese postisüsteemi kaudu.

Honkai: Star Raili ainulaadne lähenemine

Väärib märkimist, et selline mobiilimäng nagu Honkai: Star Rail on ebatavaline spordimeeskondade sponsoriks. Mäng ei paku isegi PvP-režiimi ja on puhtalt mittekonkureeriv PvE-lõbu. Kuid see sponsorlus ühtib HoYovere'i mainega Hiina ühe peamise mänguarendajana ja annab võimaluse mängu reklaamida mainekal espordiüritusel. Honkai: Star Raili e-spordi sponsorluse pikaajalised plaanid on endiselt ebaselged, kuid see paljastab kõvad Dota 2 fännid kindlasti mobiilimängude žanrile.

Uued koostööd Dota 2 stseenis

Seoses Dota Pro Circuit'i tegevuse lõpetamisega eeloleval aastal võivad kolmandate osapoolte turniirid Dota 2 esportspordi domeenis muutuda levinumaks. See avab võimaluse sellistele mängudele nagu Honkai: Star Rail ja Genshin Impact, teine ​​HoYoverse'i välja töötatud mäng, sponsoreerida mitte ainult meeskondi, vaid ka terveid Dota 2 turniire. Need sponsorlused võivad viidata juhuslike mängude ja spordisektori kasvavale kattumisele.

Seda mõju näitab veelgi entusiasm nende mobiilimängude vastu Dota 2 kogukonnas. Professionaalne mängija Wang "Ame" Chunyu esitles selle aasta alguses Genshin Impacti tegelaskuju Childe'i ja üks VALORANT-mängija kaotas isegi mängu, et eelistada Honkai: Star Raili mängimist.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised