Uudised

October 30, 2023

Guild Esports kindlustab 1 miljoni naela suuruse investeeringu, et laieneda MENA piirkonnas

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Rahvusvaheline espordiorganisatsioon Guild Esports teatas, et on allkirjastanud liitumislepingu, et koguda kuni miljon naela. Investeering pärineb silmapaistvalt spordi-, sisuloome- ja meediabrändilt.

Guild Esports kindlustab 1 miljoni naela suuruse investeeringu, et laieneda MENA piirkonnas

Äritegevuse laiendamine

Guild Esports plaanib vahendeid kasutada oma äritegevuse laiendamiseks, keskendudes eelkõige Lähis-Ida Põhja-Aafrika (MENA) piirkonnale. Prognooside kohaselt on selles piirkonnas 2026. aastaks 88 miljonit mängijat, mis teeb sellest paljutõotava spordituru.

Investeerimise üksikasjad

Miljoni dollari suurune investeering hõlmab kahte 250 000 naela suurust tingimusteta makset. Lisaks on tellimuse kolmas osa 500 000 naela, mis sõltub läbirääkimistest ja laiema kaubanduslepingu sõlmimisest kaubamärgi ja Guildi vahel.

Võimaluse ärakasutamine

Guild Esports tunnustab kasvavat rahvusvahelist isu esporti järele, eriti MENA piirkonnas. Tegevjuht Jasmine Skee rõhutab, et see investeering on ülioluline, et edendada nende visiooni saada juhtivaks rahvusvaheliseks e-spordi- ja mängudepõhiseks meediabrändiks.

Sidemete süvendamine

Guild Esports ootab huviga sidemete süvendamist investeerimisbrändiga, kuna nende arvates on see üksteist täiendav äri. See partnerlus aitab Guild Esportsil tugevdada oma positsiooni selles valdkonnas ja tugevdada oma kohalolekut MENA piirkonnas.

Registreeruge ajalehe GI Daily kasutajaks, et saada viimaseid uudiseid ja värskendusi otse oma postkasti.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised