Uudised

October 30, 2023

Guild Esports kindlustab 1 miljoni naela suuruse investeeringu, et laieneda MENA piirkonnas

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Rahvusvaheline espordiorganisatsioon Guild Esports teatas, et on allkirjastanud liitumislepingu, et koguda kuni miljon naela. Investeering pärineb silmapaistvalt spordi-, sisuloome- ja meediabrändilt.

Guild Esports kindlustab 1 miljoni naela suuruse investeeringu, et laieneda MENA piirkonnas

Äritegevuse laiendamine

Guild Esports plaanib vahendeid kasutada oma äritegevuse laiendamiseks, keskendudes eelkõige Lähis-Ida Põhja-Aafrika (MENA) piirkonnale. Prognooside kohaselt on selles piirkonnas 2026. aastaks 88 miljonit mängijat, mis teeb sellest paljutõotava spordituru.

Investeerimise üksikasjad

Miljoni dollari suurune investeering hõlmab kahte 250 000 naela suurust tingimusteta makset. Lisaks on tellimuse kolmas osa 500 000 naela, mis sõltub läbirääkimistest ja laiema kaubanduslepingu sõlmimisest kaubamärgi ja Guildi vahel.

Võimaluse ärakasutamine

Guild Esports tunnustab kasvavat rahvusvahelist isu esporti järele, eriti MENA piirkonnas. Tegevjuht Jasmine Skee rõhutab, et see investeering on ülioluline, et edendada nende visiooni saada juhtivaks rahvusvaheliseks e-spordi- ja mängudepõhiseks meediabrändiks.

Sidemete süvendamine

Guild Esports ootab huviga sidemete süvendamist investeerimisbrändiga, kuna nende arvates on see üksteist täiendav äri. See partnerlus aitab Guild Esportsil tugevdada oma positsiooni selles valdkonnas ja tugevdada oma kohalolekut MENA piirkonnas.

Registreeruge ajalehe GI Daily kasutajaks, et saada viimaseid uudiseid ja värskendusi otse oma postkasti.

Viimased uudised

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega
2023-11-26

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega

Uudised