Uudised

November 17, 2023

Grubby: Warcraft 3 Legendist Dota 2 Immortal Rankini

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Grubby, mainekas espordiveteran, saavutas hiljuti Dota 2-s maineka Immortali auastme. See tähelepanuväärne saavutus näitab tema üleminekut vana kooli Warcraft 3 mängijalt ja rattalt absoluutseks Dota 2 gigachadiks.

Grubby: Warcraft 3 Legendist Dota 2 Immortal Rankini

Grubby taust

Grubbyl on muljetavaldav ajalugu Warcraft 3-s, tema nimele kuulub 38 LAN-tiitlit ja kuus maailmameistrivõistlust. Ta on mänginud sellistes tippmeeskondades nagu 4Kings, Evil Geniuses ja MeetYourMakers. Pärast professionaalsest mängimisest loobumist jäi ta aktiivseks mänguringkondades, keskendudes voogesitamisele ja ülekandmisele sellistes mängudes nagu Heroes of the Storm ja Age of Empires.

Üleminek Dota 2-le

Eelmisel aastal otsustas Grubby pöörduda Dota 2 poole – otsus, mis on osutunud viljakaks. Tema teekond Immortali auastmeni algas 2022. aasta septembris 680 MMR-iga (Heraldi auaste) ja ta tõusis muljetavaldava 5643 MMR-i. See mängu ühtlane jõudlus ja kohanemisvõime on pälvinud nii fännide kui ka mängijate imetlust.

Tuleviku võimalused

Seoses Immortali auastme saavutamisega kerkivad esile küsimused Grubby tuleviku kohta professionaalses Dota 2-s. Kuigi on ebatõenäoline, et ta professionaaliks läheb, spekuleeritakse, et ta võib jätkata karjääri castinguga või saada Dota 2 ürituste lauajuhiks. Lisaks on võimalus, et ta proovib kätt amatööride tasemel võistlusmängus, mängides potentsiaalselt koos Janne 'Gorgc' Stefanovskiga, kes praegu mängib meeskonnas Team Bald Reborn.

Grubby oskused Dota 2-s

Grubby Warcraft 3-s lihvitud teadmised on Dota 2-s osutunud kasulikuks, eriti tema oskused mikroraskete kangelastega. Tema oskus keeruliste kangelastega hõlpsalt hakkama saada on aidanud tal kiiremini ridadesse tõusta. Jääb näha, kas Grubby jätkab edetabelite tõusu ja sihib 10K või 12K MMR-i.

Järeldus

Olenemata sellest, kas Grubby valib castingu karjääri või jätkab suurepäraseid tulemusi voogesituse ja sisu loomise alal, lisavad tema saavutused Dota 2-s muljetavaldava peatüki tema niigi silmapaistvale spordipärandile. Tema kohalolek Dota 2 stseenis toob värske vaatenurga ja ande, mida on väga vaja.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised