Uudised

October 28, 2023

G2 vs BLG: Worlds 2023 Swiss Stage Showdown

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

G2 ja BLG jaoks on käes hetk, kui nad lähevad vastamisi 2023. aasta maailmameistrivõistluste Šveitsi etapi viimases voorus. Kes pääseb järgmisse etappi? Teeme selle laiali.

G2 vs BLG: Worlds 2023 Swiss Stage Showdown

Ülevaade

G2 ja BLG võistlevad Šveitsi etapi viimases Bo3 sarjas, et kindlustada koht väljalangemisetapis. Vaatamata mõlema meeskonna tugevale algusele on otsustavas seerias ilmnenud mõned nõrkused.

G2 väljakutsed

G2-l näib olevat eelnõu ettevalmistamisega probleeme. Oma seerias NRG ja Gen.G vastu nägid nad vaeva, et mängu aeglustada ja õigeid võimsuse hüppeid oodata. NRG osutus tugevamaks ja proaktiivsemaks, samas kui Gen.G esitas ka väljakutse. G2 peab BLG-vastases sarjas nende probleemidega tegelema.

BLG esitus

BLG tegi T1 vastu korraliku esituse, kuid jäi alla Korea meeskonna alistamisel. Tahm Kenchi valija tabas nad ootamatult ja ei suutnud teises geimis kohaneda. Lisaks esines üliolulistes meeskonnavõitlustes mõningaid ülepikendusi ja koordinatsiooni puudumist.

Peamised tegurid

Mängu tulemus sõltub suuresti meeskonna koosseisust. BLG metalugemine on kindel ja nad saavad oma kogemustest T1 vastu õppida. G2 seevastu peab olema proaktiivsem ja leidma võimalusi varajases mängus võita. Alumise raja sobitamine on Hans Sama ja Mikyxi jaoks ülioluline.

Ennustus

Kõrvalvaliku tähtsuse tõttu on tulemust raske ennustada. Ootan aga tasavägist seeriat 2:1 võiduga mõlemale poolele. BLG-l võib nende üldise parema mustandi tõttu olla väike eelis.

Ennustus: G2 1 – 2 BLG

Viimased uudised

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega
2023-11-26

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega

Uudised