Uudised

October 28, 2023

COD Warzone Mobile: naasmine Verdanskisse Call of Duty uuel ajastul

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Call of Duty Warzone Mobile on juba üle 45 miljoni eelregistreerimisega valmis mängumaailmas lööma. Mäng, mis peaks ilmuma 2024. aasta kevadel, on tekitanud fännide seas tohutut ootusärevust.

COD Warzone Mobile: naasmine Verdanskisse Call of Duty uuel ajastul

Naastes Verdanskisse

COD Warzone Mobile toob mängijad tagasi armastatud Verdanski ja Rebirth Islandi kaartide juurde, mida peetakse battle royale'i žanris ikooniks. Seni välja antud mänguklipid on saanud positiivset tagasisidet, mis suurendab mängu ümbritsevat põnevust veelgi.

Call of Duty uus ajastu

10. novembril ilmuva Modern Warfare III ja uue Warzone'i kogemusega Urzikstanis on Call of Duty sisenemas uude ajastusse. Mängijad saavad oodata ikoonilise tegelase Vladimir Makaroviga suhtlemist ning Modern Warfare III tempokas liikumise ja uue mehaanika kogemist.

Kuidas aktsiooniga liituda

COD Warzone Mobile'i järjekorraga liitumiseks navigeerige iOS Store'is või Google Play poes Call of Duty Warzone Mobile'i lehele ja klõpsake "Eelregistreeru". Kui olete eelregistreerunud, saate märguande, kui mäng 2024. aasta kevadel avaldatakse.

Piiramatu potentsiaaliga mäng

COD Warzone Mobile peaks oma kaasahaarava mänguviisi ja nostalgilise väärtusega mobiilimängud uuesti defineerima. Kuna see on viimaste aastate üks oodatumaid mobiilimänge, on see juba kogunud tohutult 45 miljonit mängijat.

Olge Esports.net kursis, et saada põnevamaid mobiilimängude uudiseid.

Viimased uudised

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega
2023-11-26

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega

Uudised