Uudised

November 15, 2023

Avastage pidevalt muutuvat Fortnite'i kaubapoodi: nahad, ristsed ja palju muud!

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Fortnite'i pood on koht, kust mängijad saavad leida laias valikus nahku, crossovereid ja kosmeetikat. See pakub uut ja põnevat sisu, mis aitab mängijatel mängus silma paista. Igapäevaste uuendustega Fortnite'i kaubapood muutub pidevalt, tagades, et alati on midagi värsket avastada.

Avastage pidevalt muutuvat Fortnite'i kaubapoodi: nahad, ristsed ja palju muud!

Juurdepääs Fortnite'i kaubapoele

Fortnite'i kaubapoele juurdepääs on lihtne protsess. Pärast mängu sisselogimist järgige neid kahte sammu:

  1. Avage Fortnite.
  2. Liikuge ülemises menüüs vahekaardile „Kaubapood”.

Kaubapoes ostmiseks vajate V-bucksi, mängusisest valuutat. Kuigi on võimalusi tasuta V-taala teenimiseks, võivad mõned skinnid nõuda täiendavate V-taalade ostmist.

Fortnite OG kaubapood

Fortnite OG värskendus tõi mängu muudatusi, sealhulgas vana kaardi ja relvade tagastamise. Lisaks on klassikalised Fortnite OG nahad teinud tagasituleku ümberkujundatud esemete poes. Praegu on Fortnite OG kaubapoes tavapärase organisatsiooniga võrreldes väiksem kaupade valik. See kujundus on aga ajutine ja kaubapood naaseb lõpuks oma tavapärasele vormingule.

Mis on kaubapoes?

Fortnite'i kaubapood pakub mitmesugust sisu, kusjuures valikud muutuvad regulaarselt. Siin on peamised jaotised, mida võite oodata:

  • Kapid/Fortnite'i ikooninahad: selles jaotises on kosmeetikatooted, mille on valinud pärismaailma mängijad või isegi eritellimusel valmistatud nahad.
  • Temaatilised emotsioonid/nahad: need on konkreetse teema alla rühmitatud üksused.
  • Esiletõstetud: see jaotis sisaldab Fortnite'i kaubapoe juhuslikke tagastamisi või uusi esemeid.
  • Iga päev: üksused, mis on saadaval ainult ühe päeva.
  • Pakid: skinnide komplektid, mis võivad sisaldada V-Bucksi või Battle Passi taset.
  • Crossovers: sisu crossover sündmustest.

Kuigi täpsed valikud võivad erineda, on kaubapood loogiliselt rühmitatud, mis teeb otsitava leidmise lihtsaks. Seal on ka jaotised, mis on pühendatud Fortnite'i meeskonnale ja Battle Passile.

Stardipakett

Igal Fortnite'i uuel hooajal tutvustatakse uut kosmeetikapakki, mis on saadaval kogu hooaja vältel. Need stardipaketid on suunatud mängijatele, kes on Fortnite'i tasulise poole jaoks uued. Nad pakuvad eksklusiivset nahka, kaasasolevaid esemeid ja suures koguses V-Buckse. Käimasoleva hooaja stardipaketis peaks olema robot-dinosaurusenahk Hackasaur. Oluline on märkida, et stardipaketid on saadaval ainult üheks hooajaks.

Marvel

Enamik Marveli nahkadest naaseb sageli Fortnite'i esemepoodi, pakkudes Marveli entusiastidele palju võimalusi oma lemmiktegelaste hankimiseks. Battle Passi nahad ja teatud haruldased nahad, nagu Black Widow skin, pole aga tagasitulekut teinud.

Anime Crossover

Fortnite on mängu lisanud anime crossovereid, eelmisel hooajal oli sisu My Hero Academiast. Praegune hooaeg vihjab võimalusele teha rohkem anime crossovereid koos frantsiisidega nagu Chainsaw Man, Yu-Gi-Oh!, Spy x Family ja Neon Genesis Evangelion on potentsiaalsed kandidaadid. Need koostööd on tavaliselt seotud Jumpi frantsiisidega, kuna Epic on sõlminud lepingu Shueishaga.

Uus Fortnite'i kaubapoe paigutus

Lekkinud aruanne viitab sellele, et Fortnite teeb tulevikus kaubapoe paigutuse olulise uuenduse. Epic Games katsetab praegu erinevaid kujundusi ja need muudatused rakendatakse eeldatavasti 5. peatüki alguses. Kuigi on võimalus, et ümberkujundust ei pruugita lõpule viia, on see mängijate jaoks põnev väljavaade.

Kaubapoe värskendused

Fortnite'i kaubapood saab regulaarselt värskendusi, kuigi kõik kaubad ei muutu iga päev. Mõned üksused on saadaval nädalaks või isegi kaheks oma sõltumatu taimeriga. Kui otsite konkreetset eset, on oluline esemete poel silma peal hoida, sest isegi haruldased nahad, nagu Renegade Rider, võivad tagasi tulla. Olge kursis viimaste Fortnite'i uudistega, et saada teavet uute crossoverite ja skinnide kohta.

Järeldus

Fortnite'i kaupade pood on dünaamiline ja pidevalt muutuv turg, mis pakub laias valikus nahku, crossovereid ja kosmeetikat. Mõningaid lihtsaid samme järgides pääsevad mängijad hõlpsalt kaupade poodi ja uurivad selle erinevaid jaotisi. Ükskõik, kas olete Marveli, anime või klassikaliste Fortnite OG-i nahkade fänn, leidub igaühele midagi. Hoidke uudiste saamiseks kauplusel silm peal ja ärge jätke kasutamata võimalust oma lemmikkaubad kaasa haarata!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised