Uudised

February 13, 2024

Avage kolju ja luude kurikuulsuse saladused

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Väga oodatud mäng Skull and Bones on ametlikult lansseeritud 13. veebruaril, pakkudes mängijatele võimalust oma teekonda jätkata või uuesti alustada. Mängu üks võtmemehhanisme on Infamy, mis mängib mängija edasiliikumises otsustavat rolli. Selles artiklis uurime, mis on Infamy, kuidas see toimib ja erinevaid Infamy auastmeid kategoorias Skull and Bones.

Avage kolju ja luude kurikuulsuse saladused

Mis on kolju ja luude kurikuulsus?

Infamy mängus Skull and Bones on samaväärne kogemuspunktidega teistes mängudes. See esindab teie mängija taset ja on teie kui piraadi kurikuulsuse mõõdupuu. Teie Infamy Rank on teistele mängijatele nähtav, võimaldades neil hinnata teie teadmiste taset.

Infamy ridadesse ronides saate juurdepääsu keerukamatele missioonidele ja võimsatele ülemustele. Müüjad on valmis teile rohkem müüma ning saadavale on laiem valik laevu, uuendusi, varustust ja esemeid. Lisaks avab teatud Infamy tasemete saavutamine eksklusiivsed eriplaanid. Iga kord, kui saavutate uue Infamy taseme, saate anonüümselt annetavalt posti teel salapäraseid esemeid.

Kolju ja luude kurikuulsuse auastmed

Skull and Bonesil on praegu 10 Infamy auastet, millest igaüks esindab erinevat kurikuulsuse taset. Need auastmed, mis on loetletud kõige vähem kurikuulsamatest, on järgmised:

  • Väljatõrjutud
  • Lurjus
  • Rover
  • Freebooter
  • Buccaneer
  • Brigant
  • Marodöör
  • Korsaar
  • Lõikekõri
  • Kingpin

Väärib märkimist, et kui mäng populaarsust kogub, võib Ubisoft tulevikus kasutusele võtta täiendavaid auastmeid.

Kuidas tõsta oma kuulsuse auastet

Skull and Bones'is oma kurikuulsuse auastme tõstmiseks võite kasutada mitmeid lähenemisviise. Esiteks aitab põhikampaania läbimine loomulikult kaasa teie kurikuulsuse reitingule. Lisaks saate korraldada erinevatest piirkondadest leitud üritusi ja lepinguid. Need kõrvalülesanded pakuvad võimalusi kogemuste teenimiseks ja oma kurikuulsuse suurendamiseks.

Siiski on ülioluline olla ettevaatlik ja vältida lepingute või sündmuste võtmist, mis ületavad teie praegust kurikuulsusastet. Oma võimeid ületavate missioonidega osalemine võib kaasa tuua katastroofilisi tagajärgi. Oma kogemuste järkjärguline täiendamine teie kurikuulsa auastmega kooskõlastatud missioonidel on kõige turvalisem ja tõhusam viis oma auastme tõstmiseks.

Nende jaoks, kes osalesid Skull and Bones avatud beetaversioonis, peatati edenemine Brigandi tasemel Infamy korgi tõttu. Mängu täieliku käivitamisega saavad mängijad aga oma teekonda jätkata ja taas mered vallutada.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Infamy on Skull and Bones'i oluline aspekt, mis määrab teie mängija taseme ning avab mitmesuguseid auhindu ja väljakutseid. Infamy ridades strateegiliselt edasi liikudes ja sobivaid missioone sooritades saavad mängijad tõusta piraatide kurikuulsuse tippu.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised