Uudised

November 8, 2023

Avage Brawlhalla Jotunn Winter Battle Passis talveteemalised nahad

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Brawlhalla toob tagasi Jotunn Winter Battle Passi, andes mängijatele võimaluse kaotatud auhindu avada. See on Classic Battle Passesi kolmas hooaeg, mis naaseb mängu juurde. Erinevalt mõnest teisest mängust ei lukustata Brawlhalla lahingupasse pärast nende esmast lõppu jäädavalt. Mängijad saavad tagasi hüpata ja proovida avada talveteemalist kosmeetikat ja muid mängus olevaid esemeid. Need klassikalised lahingupassid on aga saadaval vaid piiratud aja jooksul, nii et tegutsege kiiresti, kui soovite talvega seotud nahkade kätte saada.

Avage Brawlhalla Jotunn Winter Battle Passis talveteemalised nahad

Jotunni talvelahingu passi üksikasjad

  • Klassikaliste lahingupasside 3. hooaeg
  • Algab 8. novembril
  • Sisaldab talveteemalist kosmeetikat

Saadaval on legendaarsed esemed

  • Jormungandr Mako – 1. tase
  • Royal Warrior Thor – 23. tase
  • Seppmeister Ulgrim – tase 47
  • Vanir Guardian Bodvar – 71. tase
  • Aurora Brynn – 85. tase

Need legendaarsed nahad on saadaval Battle Passi esmaklassilisel küljel, mida tuntakse Gold Passina. Jahedamate esemete lukust avamiseks peate hankima pileti selle külje. Pidage meeles, et Brawlhalla Jotunn Winter Battle Pass on saadaval ainult piiratud aja jooksul, seega täitke see kindlasti, kui soovite mõnda neist nahkadest hankida.

Battle Passi läbitöötamine pole kuigi keeruline, seega tasub sellesse hüpata järgmise paari nädala jooksul. Kuigi need Battle Passi nahad pole Brawlhallas kõige haruldasemad, muutuvad need pärast mängust lahkumist haruldasemaks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised