Uudised

February 15, 2024

Apex Legendsi 5. aastapäev: põnevad väljakutsed, eksklusiivsed komplektid ja uued skinnid ootavad!

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Apex Legends tähistab oma viiendat aastapäeva stiilselt, põnevate kingituste ja üritustega mängijatele. Alates uutest väljakutsetest kuni kogukonna loodud preemiate jälgija, legendaarsete nahkade ja eksklusiivse üritustepoeni on palju, mida oodata.

Apex Legendsi 5. aastapäev: põnevad väljakutsed, eksklusiivsed komplektid ja uued skinnid ootavad!

Seni suurim sündmus

Fännide sõnul on viiendal juubelil toimuv sündmus üks suurimaid mängu ajaloos. See langeb kokku sõbrapäeva ja uue hooaja, Breakout, algusega. Breakouti hooaeg toob väljakutseid, mis avavad Legends iga paari nädala tagant, kusjuures Nägija on aastapäeva üritusel tähelepanu keskpunktis.

Eksklusiivne üritustepood

Juubeliüritus tutvustab eksklusiivset Event Store'i, mis on jagatud neljaks osaks. Igal osal on erinevad komplektid, sealhulgas Seer's Fashion Forward pakikomplekt ja Crypto madala profiiliga pakikomplekt. Need komplektid on varustatud ainulaadsete kattekihtide ja Apex Packidega, mis pakuvad mängijatele võimalust oma kollektsiooni täiustada.

Squad Skins ja kosmeetika

Lisaks uutele nahkadele ja valentinipäeva skinnidele toob Respawn tagasi ka eelmise aastapäeva squad skin’id. Mängijad võivad Event Store'is oodata mitmesuguseid komplekte, sealhulgas Hyped Healer Bundle, Jaeger Bundle, Net Runner Bundle, Hot Potato, Butterfly Barrage, Bloody Buccaneer Bundle, Necro-Smasher, Cyber ​​Warfare Bundle, Spread Your Wings, Best Friend Bundle, Bionic Brink Bundle, Limit Breaker Bundle, Deep Space Scientist Bundle, Head Over Heels, Sky Shuffle, Thrill of the Hunt, Cybernetic Survivalist Bundle, Soulless Sentry Bundle, Nevermore ja Data Leak.

Aastapäeva kogumise auhinnad

Aastapäevakollektsiooni lõpetamine premeerib mängijaid 150 pärandikilluga. Neid kilde saab kasutada Heirloomi või eelistatud Prestige Skini avamiseks, lisades nende mängukogemusele erilise lihvi.

Uued nahad ja kosmeetika

Juubeliüritus tutvustab erinevaid uusi nahku ja kosmeetikat erinevatele legendidele ja relvadele. Märkimisväärsed täiendused on Bangalore'i jaoks mõeldud taktikaline laskur, Lunar Elegance katalüsaatori jaoks, madal profiil krüpto jaoks, taktikaline suurtükivägi kaitsme jaoks, luukere võti Loba jaoks, tinamees Mirage'i jaoks, Tick-Tock oktaani jaoks, retro-bot Pathfinderi jaoks, Fashion Forward nägija jaoks , Tactical Recon Valkyrie jaoks, Electric Incognito Wattsoni jaoks ja Shrouded Celebrant Wraithi jaoks. Lisaks on generaatoritele, Voltile ja 30-30-le uued Epic nahad, nagu Iridescence Alternator, Marvel of Mayhem Volt ja Retro Green 30-30.

Järeldus

Apex Legendsi viienda aastapäeva tähistamine on mängijate jaoks kohustuslik üritus. Põnevate väljakutsete, eksklusiivsete komplektide ning laia valiku uute nahkade ja kosmeetikaga leidub igaühele midagi. Ärge jätke kasutamata Anniversary Collection auhindu ja võimalust oma mängukogemust täiustada. Liituge tähistamisega ja jääge Apex Legendsis oma jälje!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised