Unibet e-spordiennustuste ülevaade 2024 - Umbes

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BoonusTervitusboonus 100% kuni 100 €
Alates 1997. aastast usaldatud Legendaarne spordiraamat
Usaldusväärne
Kinnitatud
Turvaline
Alates 1997. aastast usaldatud Legendaarne spordiraamat
Unibet is not available in your country. Please try:
Umbes

Umbes

Unibet asutati 1997. aastal ja sellest sai kiiresti üks suurimaid online-panuste tegijaid. See saavutas maine spordiennustuste alal ning laiendas oma tegevust kasiinomängudele, pokkerile, lauamängudele ja nüüd ka espordile.

Ettevõte on loonud ka suurepäraseid boonuseid ja klienditeenindust, muutes end üheks kõige usaldusväärsemaks kaubamärgiks. Kuid see pole veel kõik, kuna ettevõttel on oma mängijate kaitsmiseks kindel turbetarkvara ja protokollid. Tänu Unibeti mainele kasutavad tuhanded kliendid üle kogu maailma igapäevaselt esporti ja muid mänge erinevatel valuutadel ja keeltel.

Unibeti esporti asutaja ja ajalugu

Ettevõtte peakorter asub Maltal ja paljudes teistes kohtades üle maailma. Kasiino omab ja haldab ka Unibet Gaming Network ning sellel on litsents Malta mänguamet. Litsentsid sõltuvad ka teistest riikidest või osariikidest, kus ettevõte tegutseb.

Mida see mängijate jaoks tähendab? Unibet järgib reegleid ja määrusi tõsiselt, nagu on litsentsis ette nähtud. See võtab mängijate kaebused ja mured vastu ning püüab neid lahendada, sest litsentsist kinnipidamine on ettevõtte professionaalsetes ja seaduslikes huvides.

Unibeti esportil on globaalne haare

Unibeti maine ja populaarsus tähendavad, et ettevõte laiendas oma kihlveosaite USA online-kihlvedude turule. Panuste ja boonuste tüübid sõltuvad aga osariigist, kus Unibet pakub esport ja muud tüüpi mängud.

Unibet on siiani olnud edukas valitud osariikides ja selle populaarsus kasvab. Ettevõttel on tavalised elegantsed kihlvedusid, rakendused, tõhusad sissemaksed ja väljamaksemeetodid. Seda olenemata asukohast.

Unibeti populaarsus

Kõige populaarsemad spordialad, millele panustada, on jalgpall, tennis, MMA, MLB ja palju muud. Ka Esports kogub vaikselt haardejõudu, kuid ei ole parim tulemus. Seda tüüpi kihlveo uuem staatus on paljudele parematele veel suures osas teadmata ja veel on palju teadmisi, mida tuleb uute kasutajatega jagada.

Palju võimalusi e-spordiks

Mängijatel on ka fantastiline võimalus teha Unibetis sissemakse ja tutvuda nende spordialade valikuga. Mõned mängud hõlmavad Counter-Strike'i: GO, Dota2, League of Legends ja Starcraft 2. Mängijad ei saa mitte ainult mängida või panustada uusimatele mängutrendidele, vaid saavad Unibetis registreerumise ja sissemakse tegemise eest ka tervitusboonuse. .

Espordiennustused erinevad spordi- ja kasiinoennustustest. Näiteks seda tüüpi panuste puhul ei tehta esimese strike panust. See tähendab, et raha mängimiseks ja raha teenimiseks on vaja teistsugust strateegiat.

Usaldusväärsed spordiennustuste makseviisid

Unibet kasutab tavapärast makseviisid sisse- ja väljamaksete jaoks. Nad toetavad VIsa, Mastercardi, PayPali, PayNearMe, ettemakstud kaarte ja pangaülekandeid. Samuti on ettevõte otsustanud mitte süveneda krüptovaluutade maailma ja see võib mõnda klienti eemale peletada.

Kunagi tulevikus võib selles olla muudatusi, kuid hetkel (seisuga 2021. aasta seisuga) selle kohta mingeid märke ei ole. Põhilised kaartide ja e-rahakoti kasutamise makseviisid hõlmavad endiselt enamikku esportiga tegeleda soovivaid mängijaid.

Miks Unibetis panustada?

Unibet on võimaldanud sülearvutite ja mobiilikasutajatele mitmeid maksevõimalusi. Mängijad saavad hõlpsalt sisse- ja väljamakseid teha, järgides juhiseid vastavalt. Makseviise peab toetama Unibet ning need tuleb saata internetipanga ja muude meetodite kaudu.

Mängijal peab olema rahvusvahelisi piire toetavate makseviiside konto. See tähendab turvalist saiti raha sissemaksmiseks ja mängimiseks ilma liigsete probleemideta.

Kui mängijal on konto olemas, saab raha kanda koheselt individuaalsele Unibeti kontole. Mängijaid saab abistada ka kassas, taotledes internetipanga ülekannet. Mängija peab tehingu sooritamiseks sisestama oma pangatunnuse ja parooli. Kui sissemaksed on heaks kiidetud, saavad mängijad kinnitusmeilid ja viitenumbrid.

Kuigi Unibet on krüptovaluuta kasutuselevõtuga olnud aeglane, on sellel piisavalt makseviise, et mängijad saaksid lihtsa ja nauditava kogemuse jaoks tagasi tulla.

Unibeti plussid ja miinused

Plussid

  • Saitide navigeerimine ja kujundus on atraktiivsed, puhtad ja hõlpsasti kasutatavad. Mänge on palju ja panustamise valikud kuvatakse selgelt ekraani ülaosas.
  • Esports on hõlpsasti ligipääsetav vaid mõne klõpsuga ning seal on hea valik esportsi tiitleid ja kihlveovariatsioone. Unibet soovib regulaarselt tiitleid värskendada või kataloogi rohkem lisada.
  • Suur valik espordi panustamisvõimalusi hõlmavad püstolivooru võitjat, kaardi võitjat, meeskondi, enim võite saanud mängijaid, täpseid tulemusi, parlay panuseid, punktivahesid või rahaliini panuseid. Muud panused hõlmavad esimesi tapmisi, enamikke tapmisi ja palju muud.
  • Unibetit pakutakse sellistes osariikides nagu New Jersey, Pennsylvania, Arizona ja teised osariigid. Unibeti jaoks on USA-s alles algusjärgud, nii et nad jätkavad laienemist.
  • Klienditeenindus on kiire ja tõhus. Unibetiga saab ühendust reaalajas vestluse, telefoni ja meili teel. See tähendab mugavust kõigile mängijatele, olenemata nende individuaalsetest vajadustest.
  • Seal on lihtne rakendus, mis pakub paljusid samu mänge nagu arvutimängud. Kasutage rakenduses esporti ja palju muud. Vaadake kõiki samu boonuseid ja tutvustusi.
  • Seal on atraktiivne tervitusboonus koos 100% sissemakse ja muude soodustustega.

Miinused

  • Krüptovaluutat makseviisina pole
  • Väljavõtmine võib kesta kuni 5 päeva
  • On teateid aeglasest klienditeenindusest

Saadaval mobiiltelefonides ja sülearvutites

Unibetile pääseb ligi mobiiliseadmetes äpi või veebilehe kaudu ning mängijatel on võimalus mängida igal kellaajal ja erinevates kohtades. Unibet on loodud lihtsalt ning navigeerimine on lihtne ja tõhus nii amatööride kui ka pikaajaliste paremate jaoks.

Maksjad peavad ka teadma, et äppi saab alla laadida erinevat tüüpi mängude jaoks. Rakendused ühilduvad kaasaegsete Android- ja iOS-seadmetega. Kellel on vähem telefonimälu, on võimalik Unibeti veebilehte nautida ka brauseri kaudu. Veebisait ei vaja allalaadimist ja isikliku telefoniga piisab külastusest.