Unibet e-spordiennustuste ülevaade 2024 - Konto

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BoonusTervitusboonus 100% kuni 100 €
Alates 1997. aastast usaldatud Legendaarne spordiraamat
Usaldusväärne
Kinnitatud
Turvaline
Alates 1997. aastast usaldatud Legendaarne spordiraamat
Unibet is not available in your country. Please try:
Konto

Konto

Unibetis konto loomine on kiire ja lihtne. Seda saab sülearvuti või mobiiltelefoni kaudu seadistada mõne minutiga. Kui konto on seadistatud, pääseb mängija e-spordile juurde kõigi nende seadmete kaudu. Konto seadistamine on järgmine;

Esmalt läheb mängija Unibeti kodulehele ja valib liitumisnupu. Nupp juhib uue mängija mitme sammuni. Esimene samm on sisestada kehtiv e-posti aadress ja see kinnitada. Seejärel sisestage ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, füüsiline aadress, asukoht ja muu teave.

Kui need sammud on tehtud, peab mängija sisse logima, kasutades selleks antud koodi. Pärast edukat sisselogimist lisab mängija pangarekvisiidid ja teeb sissemakse, mis kantakse tema kontole, et mängija saaks täiel määral osaleda võrgumängudes.

Konto loomine pole keeruline, kuna samme on vähe ja need on otsesed. Mängija peab esitama isiklikud andmed, mis hõlmavad nime, aadressi ja osariigi nime. Samuti peaks mängija esitama sissemakse tegemiseks aktiivse telefoninumbri, e-posti aadressi, isikutunnistuse ja pangakonto või kaardi andmed. Tervitusboonus järgneb tavaliselt konto loomisele.