Parimate e-spordi kihlvedude edetabel Tele2

Pole saladus, et venelastele meeldib e-sporti vaadata ja selles osaleda. Siiski eelistab enamik nendes interaktiivsetes videomängudes panustada. E-spordi kihlvedude kogukond on Venemaal nii silmapaistev, et paljud spordiennustused võimaldavad panuste eest tasuda kohalike makseviiside kaudu, nagu Tele2, ja Vene rublaga (RUB). Tele2 süsteemil on Venemaal üle 44 miljoni kasutaja, kes saavad mugavalt oma mobiilikonto ja pangakaardiga arveid maksta ja veebis ostleda.

Üks põhjusi, miks Tele2 on e-spordi kihlveosaitidel ideaalne sissemaksemeetod, on see, et see ühildub mobiilisõbralikult kõigi nutitelefonide ja tahvelarvutitega, mida enamik venelasi võrguhasartmängude jaoks eelistab.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Tele2 spordiennustusest

Tele2 on Venemaa maksesüsteem, mis kuulub riigi ühele suurimale telekommunikatsiooniettevõttele. Algselt töötas selle välja Rootsi Tele2 ja see on tegutsenud alates 2003. aastast. 2020. aasta veebruaris ostis Tele2 Rostelecom. Tele2 võrk teatas 2021. aasta jaanuaris uuest partnerlusest MasterCardiga ja hakkas kasutama tokeniseeritud digikaarte.

Algselt, makseviis oli mõeldud ainult Androidi operatsioonisüsteemidele, kuid uusimate mudelitega iOS-i kasutajad saavad seda nüüd kasutada. Mobiilimaksete lihtsustamisega on ettevõttel õnnestunud muuta e-kaubanduse teenused mugavamaks. Tarbijad maksavad kaupade ja teenuste eest ning rahastavad oma eSpordi kihlvedude kontosid turvalise mobiilirakenduse kaudu. Sellest on välja kasvanud ulatuslik võrgustik, kust kasutajad saavad isegi laenu võtta.

Kas Tele2 on populaarne?

Tele2 peakontor asub Venemaal Moskvas, kuid on saadaval ka teistes Euroopa riikides nagu Eesti, Leedu, Läti ja Rootsi. Rahvusvahelised abonendid saavad oma finantskontosid ühendada ühe mobiilikonto kaudu. Seejärel saavad nad mõne hiireklõpsuga oma pangakaartidelt raha üle kanda Interneti kaudu mis tahes kaupmehele, sealhulgas veebipõhistele e-spordi kihlvedude veebisaitidele. Iga tehing salvestatakse rakendusse, mis võimaldab mänguritel omada maksete ajalugu, mis võib aidata neil oma panustamiskulusid jälgida. Rakenduses saab kasutaja toimingut oma lemmikutesse korrata või lisada.

Kuidas teha sissemakset Tele2-ga

Tänu tokeniseerimistehnoloogiale saavad kliendid soetada digitaalse MasterCardi ja maksta oma veebipõhiste eSpordi panuste eest nutitelefoniga. Enne sissemakse tegemist peaksid kliendid veenduma, et nende Tele2 mobiilis rahakotis on piisavalt raha. Rahakoti laadimine on lihtne erinevate mobiililaadimisteenuste kaudu.

Enamiku laadimisteenuste jaoks on vaja sisestada mobiiltelefoni number, elukohariik ja summa. Pärast krediit- või deebetkaardi numbri või PayPali e-posti aadressi sisestamist kantakse raha kohe ja reaalajas. See on eSpordi maksevõimalusena kasutamiseks valmis.

Tele2 kasutamine online-spordi kihlvedusid

Siit saate teada, kuidas kasutada Tele2 e-spordi panustamise sissemaksemeetodina.

 1. Ava kihlveokonto sobiva eSpordi kihlvedusidiga
 2. Külastage kassa lehte ja klõpsake sissemakse vahekaarti
 3. Valige mobiilimakseviiside loendist Tele2
 4. Sisestage telefoninumber ja sissemakse summa
 5. Esitage Tele2 rakenduse kaudu saadetud unikaalne digitaalne kood
 6. Kinnitage makse mobiilinumbrile SMS-i vormis saadetud pääsukoodiga

Tele2 sissemaksed on kohesed ning makseteenuse pakkuja poolt lubatud maksimaalne tehingusumma on 5000 RUB tehingu kohta. Minimaalne sissemakse summa on 20 RUB. Kuid igal Interneti-kihlveokontoril on oma piirangud.

Kuidas teha Tele2-ga väljamakset

Tele2 ja teiste e-rahakottide erinevus seisneb võimaluses töödelda samaaegseid digitaalseid maksetaotlusi tokeniseerimisega. See tähendab, et e-spordi panustajad saavad oma kaardi- või pangakonto numbrid asendada ainulaadse digitaalse koodiga, mis on turvalisem. Kui kliendid kasutavad oma MasterCardi, turvab Tele2 need tehingud tokeniseerimisega. Kõik väljavõtmised alates veebipõhised e-spordi kihlvedude saidid on autentitud NFC-tehnoloogiaga, mis töötab Android-telefonides ja muudes seadmetes. Panustamiskontolt raha väljavõtmise protsess peaks välja nägema selline.

 1. Logige sisse ennustuskontole ja kontrollige, kas võidud on väljamakstavad
 2. Minge kassalehe väljamaksete jaotisesse
 3. Väljamaksete tegemiseks vali Tele2
 4. Esitage Tele2 kontoga seotud mobiilinumber
 5. Kinnitage makse ennustuskonto parooliga
 6. Vajutage saatmisnuppu ja oodake raha laekumist

Tele2 väljamaksed ei tohiks liiga kaua aega võtta. Raha peaks mängijani jõudma mõne tunni jooksul, kui kihlveokontor on taotluse heaks kiitnud. Minimaalne või maksimaalne väljamakstav summa sõltub spordiennustuse tingimustest. Enne protsessi alustamist on oluline lugeda peenes kirjas kirja.

Plussid ja miinused Tele2-ga

Tele2 pakub digikaartidega integreeritud rahakotti viipe- ja internetimaksete tegemiseks. Suurimad tugevused seisnevad selle finantsteenuse digitaliseerimises ja ohutute tehnoloogiliste vahendite kaasamises.

Plussid

 • Mitmekülgne rahakott mobiili- ja kaardimaksete jaoks
 • Turvatud NFC tehnoloogiaga
 • Kiired tehingud

Miinused

 • Vanemad iOS-i mobiiltelefonid ei pruugi NFC-funktsiooni toetada

Tele2 konto avamise protsess

Kõik, kes soovivad Tele2 makseteenust kasutama hakata, peaksid alustama mobiilirakenduse allalaadimisega Google Play poest. Äpist saavad nad taotleda mõne Tele2 partnerpanga digikaarti. Nad ei vaja pangakontot, vaid mobiilinumbrit Tele2 võrgust. Taotleja peaks olema saanud täisealiseks, mis on 16 aastat. Konto avamine toimub nii.

 1. Täitke küsimustik, täites isikuandmed
 2. Looge koodsõna
 3. Klõpsake tokenize nuppu
 4. Digikaart saadetakse kaardi numbri kujul

Kaart on kohe pärast väljastamist kasutusvalmis.

Kuidas kontot seadistada

Tele2 konto ühendamiseks pangakaardiga peaks kasutaja külastama ametlikku veebisaiti https://payments.tele2.ru/. Oluline on siduda kaart telefoninumbriga. Taotleja peab esitama kaardi numbri, CVV2 ja kehtivusaja. Tegevus kinnitatakse SMS-i teel. Pangakaardi lisamine on väga lihtne, kuna pole vaja sisestada kaardi numbrit. Vaja läheb vaid mobiilinumbrit ja Tele2 konto rahastamiseks vajalikku summat.

Tele2 klienditoe võimalused

Makseprotsesse puudutavate küsimuste korral peaksid Tele2 kasutajad ühendust võtma klienditoega:

 • Telefon: 611 Tele2 kõnede jaoks ja 8 (495) 97-97-611 lauatelefoni numbrite jaoks
 • Viber tugi
 • Veebivestlus
 • Tele2 virtuaalne assistent
 • Abi- ja tugikeskus
 • Sotsiaalmeedia tugi

Tele2-l on ühed kõige mitmekesisemad klienditoe võimalused. Teenus on saadaval 24/7 alates otsevestlusest kuni Tele2 ja lauatelefonikõnedeni. Kasutajad leiavad jaotisest Abi ja tugi väärtuslikud vastused enam kui 200 küsimusele. Need, kes vajavad spetsialistide isiklikku tuge, saavad oma päringud saata Viberi kaudu. Saadaolevad Tele2 tuginumbrid on saadaval WhatsAppiga suhtlemiseks. Seejärel on olemas virtuaalse assistendi valik, mis hõlmab automatiseeritud robotiteenust. Lõpuks saavad kliendid Interneti-agentidega ühendust võtta Tele2 Telegrami kanali kaudu.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask