Parimate e-spordi kihlvedude edetabel Q Card

Qcard Mastercard on põnev toode Uus-Meremaalt. See ühendab Uus-Meremaa valitud jaemüüjate intressivabade maksete kaardi ja Mastercardi. Sellel on ilmsed eelised üksikisikute jaoks, kes naudivad e-spordi kihlvedusid. Qcard Mastercards pakub Mastercardile tavapärast juurdepääsetavust, turvalisust ja mugavust.

Qcardi kohtaKuidas Qcardiga sissemakset tehaKuidas Qcardiga välja võttaQcardi plussid ja miinusedQcardi klienditoe valikud
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Q-kaart sissemakse meetod pakub lihtsat võrgujuurdepääsu makseteabele veebisaidil ja rakenduses. Klienditugi on samuti õigeaegne ja kliente üllatab kaardi mitmekülgsus. Samuti pakub see kasutajatele preemiaid ja tutvustusi. Siiski kehtivad kaardile mõned olulised piirangud ja tasud, seega vaatame Qcard maksevõimalust.

Qcardi kohta

Qcard asutati Uus-Meremaal ja kuulus varem ettevõttele Fisher & Paykel Finance Ltd. Kaart sai alguse klientidele võimalusest jaemüüjatelt kaupu osta ja need hiljem tagasi maksta.

Intressivaba periood võimaldas klientidel enne edasiste intressimuudatuste tegemist teha soodsama Qcard-makse. Austraalia firma nimega FlexiGroup võttis ettevõtte üle 2015. aastal ning ettevõte jätkas ettevõtte ärimudeliga.

Kliendid saavad QMastercardi toodet kasutada nagu iga teist Mastercardi. Seda saab kasutada veebiostude tegemiseks ja kaupmeeste sissemaksete tegemiseks või Qcardi jaoks eSpordi kihlveo sait valikuliselt. Kaarti saab kasutada ka Uus-Meremaa valitud jaemüüjate juures. Mängijad saavad osta riigis igast poest, mida nad soovivad, ja kasutada intressivaba perioodi. Kaarti saab kasutada sularahaautomaatides ja Mastercardi jaemüüjates välismaal.

Kasutajad saavad veebiplatvormilt maksta otsekorralduse, Bpay ja automaatsete maksetega. Tšekki saab kasutada ka konto tasumiseks. Kuid tühjendamiseks võib kuluda viis päeva.

Kuidas Qcardiga sissemakset teha

Qcard eSport kihlveosaidil sissemakse tegemine nõuab paari lihtsat sammu. Esiteks tuleb sissemakse tegemiseks hankida Qcard. Seda saab rakendada veebisaidi või valitud jaemüüjate kaudu.

eSpordi veebisaidile sissemakse tegemine algab Qcard eSport kihlveosaidile minnes ja panga- või kassalehele liikumisest. Seejärel valige sissemaksevalikute hulgast Mastercard. Paremad suunatakse tagatisraha lisama.

Järgmine samm on vastata mõnele turvaküsimusele, nagu nimi teie kaardil ja kaardi number. Üksikisikud saavad kaardi tagaküljele lisada aegumiskuupäeva ja CVC-koodi.

Määrake Qcardile sissemakse summa. Vastake teistele turvaküsimustele, nagu nimi krediitkaardil, kaardi number, aegumiskuupäev ja kaardi CVC-kood. Pidage meeles, et kehtivad ka miinimum- ja sissemakse limiit. See oleneb igast Qcard eSportsi kihlveosaidist. Kehtivad ka tasud.

Kuidas Qcardiga välja võtta

Võit e-spordi saidil tähendab, et on aeg raha välja võtta. Mastercardi kasutavad veebikasiinod sageli, kuid mitte kõik. Mängija liigub veebilehe kassa- või pangaosakonda ja valib a

Qcard makseviis. Internetikasiinod küsivad tavaliselt esi- ja tagakülje krediitkaardi andmeid, näiteks sissemakseid. Väljamakseid peab veebikasiino kontrollima, mis võib kesta paar päeva või kauem.

Kasiino väljamaksenõuete kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust toega. Internetikasiinost väljamaksmisel on ka miinimum- ja maksimumlimiidid. Samuti on mobiilis lihtne raha välja võtta, minnes veebikasiinosse ja tehes raha välja vastavast jaotisest. Seda saab teha veebisaidi töölauaversioonis või kasutades rakendust ja minnes tagasivõtmise lehele.

Qcardi plussid ja miinused

Plussid

 • Hankige Mastercard e-spordi kihlveosaitidel sisse- ja väljamaksete tegemiseks
 • Saate tooteid ettemaksuta ja tasuge valitud jaemüüjatelt kolme kuu jooksul intressivabalt
 • Ohutu ja turvaline viis sissemaksete tegemiseks eSpordi veebisaitidel
 • Tehke oste jaemüüjatelt üle kogu maailma ja tehke väljamakseid välismaistes sularahaautomaatides

Miinused

 • Kõrged intressimäärad
 • Mõned ostud on pärast intressi lisamist alghinnast kallimad
 • Jaemüüjad pakuvad kolmekuulisi intressivabasid pakkumisi sellistele toodetele nagu toidukaubad, mis soodustab vaeseid kulutusi
 • Lõplikud tasud

Qcardi klienditoe valikud

Qcardil on turvaline ja krüpteeritud platvorm Qcard maksete tegemiseks. Sellel on ka palju kliendituge. Klienditeenindus on piisav ja klienditugi on saadaval Uus-Meremaal ja välismaal. Klienditeenindus on enam kui piisav tagamaks, et päringuid saab tõsiselt võtta. Siin on veel mõned üksikasjad;

 • Kaupmehe telefon: 0800 22 22 55
 • Kliendi telefon: 0800 119 100
 • Klient välismaal: +64 9 580 7399

Kirjutamine on ka teine viis kirjavahetuse saatmiseks.

Columbus Financial Services Ltd – vaidluste lahendamise meeskonna erakott 94013 Auckland 2241

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask