Gunsbet e-spordiennustuste ülevaade 2024 - Boonused

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BoonusBoonus $300 +100 tasuta keerutust
Otsevestlus on avatud 24/7
Mobiilisõbralik
Usaldusväärne
Kinnitatud
Turvaline
Otsevestlus on avatud 24/7
Mobiilisõbralik
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Boonused

Boonused

Boonused on suurepärane viis online-kihlveosaitidele meelitada ligi panustajaid ja panustajaid, et saada oma hasartmängudest maksimumi. On hea, et GunsBet'i boonuseid on palju, millest mängijad saavad oma raha eest rohkem pauku saada – sõnamäng.

Tavaline tervitusboonus on olemas, kuid GunsBet läheb sellest kaugemale, pakkudes nädalavahetuse boonuseid, mis aitavad teil puhkepäeva meelelahutuseks lõõgastusennustustega alustada.

Tervitusboonus

Boonuseid on ka palju pärast nädalavahetust ja registreerumisel. GunsBetil on tugev VIP-redel, mille kaudu mängijad saavad ronida, et saada juurde rohkem hüvesid ja boonuseid ning saada oma hasartmängukogemusest maksimumi.

Iga uut mängijat, kes soovib GunsBeti platvormil õnne proovida, ootab ees helde registreerumise tervitusboonus.

GunsBet pakub uutele klientidele 100% teretulnud kasiino boonus kuni 300 € esimesel sissemaksel. Lisaks antakse viie päeva jooksul pärast boonuse aktiveerimist 100 tasuta keerutust, millest iga päev antakse 20.

Selle boonuse nautimiseks peavad mängijad oma esimese sissemakse tegemisel lisama boonuskoodi "BONUS100".

See boonus nõuab ka panustajatelt vähemalt 20 € sissemakset ja kogu summa (sissemakseboonus + tasuta spinnide võidud) 50-kordset panust, mis on teiste ennustussaitidega võrreldes aktsepteeritav.

Boonuse üks miinus on see, et NetEnti slotikatel on läbimängimisnõudest vaid 80% ja lauamängudel vaid 5%. Kehtivad muud T&C-d.

Reedene boonus

GunsBet pakub praegustele klientidele sageli sissemakseboonust, millest üks on nn reedene sissemakseboonus. Reedeti tehtud sissemaksetele antakse 55% preemia kuni 100 €, millele lisandub 60 tasuta keerutust.

Pakkumises osalemiseks peavad olemasolevad mängijad tegema sissemakse vähemalt €20. Tasuta keerutused antakse kolm päeva pärast boonuse aktiveerimist – iga päev 20 keerutust. Enne sissemakset sisestage boonuskood LUCKNLOAD, et seda kampaaniat kasutada.

Mängijad peavad 14 päeva jooksul boonust mängima 40 korda ja lauamängude kaal on vaid 5%. Kehtivad muud T&C-d.

VIP boonused

GunsBet kasiinos on a VIP programm püsiklientidele. GunsBet kasiinos mängivad panustajad saavad oma boonuspunktid tegelikuks rahaks konverteerida. Mida kõrgem on kliendi tase, seda soodsam on punktide ja raha vahetuskurss.

Boonuspunkte teenitakse iga mänguautomaadimängu eest. Iga kulutatud 100 € eest antakse üks punkt. Kui boonuspunkte lunastada pärisrahaks, kehtib pärisrahale läbimängimisnõue. Enne makse tegemist peavad panustajad vahetatud summa kolm korda panustama.

Punterid saavad madalaimas divisjonis vahetada 15 punkti ühe euro vastu. Kõrgeima astme ühe euro eest on vaja kõigest üheksa punkti.

Kui kasutajad saavutavad uue taseme, saavad nad täiendava boonuse. Need, kes saavutavad näiteks Revolveri taseme, teenivad 100 tasuta keerutust. Igaüks, kes saavutab kuulipilduja staatuse, teenib 100 € boonuse ja 200 tasuta keerutust. Siin kehtivad standardsed boonuskäibe kriteeriumid, mis on 50-kordne käive.

Taset on seitse, uued tellijad algavad Lassost. Järgmisena lähevad nad revolvri, vintpüssi, kuulipilduja, dünamiidi, bazooka ja kahuri tasemele.