Uudised

November 9, 2023

X8: ülim VR-i mitme mängijaga kangelase tulistamismäng

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

X8, meie 5v5 VR Multiplayer Hero Shooter, on nüüd saadaval Meta Questis ja SteamVR-is. Selles artiklis heidame pilgu mängu arendusteekonnale ja kaasatud kogukonna edendamiseks tehtud jõupingutustele.

X8: ülim VR-i mitme mängijaga kangelase tulistamismäng

Keskendumine kvaliteedile ja kogukonna loomisele

Thirdverse'is usume, et iga mängu süda peitub selle kogukonnas. Algusest peale oli meie eesmärk luua mäng, mis mitte ainult ei paku kvaliteetset VR-i ja mitme mängijaga mängukogemust, vaid edendab ka edukat mängijate kogukonda.

Üks meie peamisi fookusi oli VR-kogemusel. Rakendasime keerulist relvaga manipuleerimist, ainulaadset viskamisnugade süsteemi ja žestipõhiseid võimeid, et luua kaasahaarav mängukogemus, mis eristab meid sama žanri 2D-mängudest.

Mängu kvaliteedi tagamiseks viisime läbi kaks suletud beetat, kogudes väärtuslikku tagasisidet varasematelt mängijatelt. See tagasiside aitas meil tuvastada ja lahendada kriitilisi probleeme, mille tulemuseks on täiustused sisselülitamissüsteemis ja mängu muudes aspektides.

Tugeva kogukonna loomine

Mai lõpus käivitasime X8 teenustes Meta App Lab ja Steam varajase juurdepääsu jaoks. See võimaldas meil luua ja tugevdada oma olemasolevat kogukonda, viimistledes samal ajal mängu mängijate tagasiside põhjal. Vaid nelja kuuga on X8 installinud üle 100 000 mängija, mis näitab mängu populaarsust.

Oleme oma mängijatega aktiivselt suhelnud, parandanud vigu, viimistlenud mängu tasakaalu ja rakendanud nõutud funktsioone. See pidev vahetus meie kogukonnaga on mängu kujundamisel ja selle edu tagamisel aidanud kaasa.

VR Esports tööstuse juhtimine

Üks meie ambitsioonikaid eesmärke X8-ga on kujundada VR esport peavoolunähtuseks. Oleme juba korraldanud kolm VR-i e-spordiüritust, sealhulgas varajase juurdepääsu kutseturniiri ja turniiri Tokyo Game Show'l. Need sündmused on loonud pretsedendi VR-i spordi tuleviku jaoks.

Augustis käivitasime koostöös Virtual Athletics League'iga (VAL) oma esimese ametliku Early Access X8 League'i esialgse prooviversiooni. See kaheksanädalane hooaeg võimaldas mängijatel võistelda 5v5 lammutusmatšides ja tõusta edetabelisse, et võita osa 10 000 dollari suurusest rahalisest auhinnafondist. Meie pühendumus VR-e-spordi edendamisele ja mängijatele konkurentsivõimaluste pakkumisele ilmneb suures auhinnafondis.

Eksklusiivne asutaja pakett

Ametlikuks turuletoomiseks valmistudes tutvustame põnevusega asutajapaketti "Mythos". See pakett sisaldab eksklusiivseid relvi, mis on loodud pooljumalate kukutamiseks. See on piiratud aja saadaval neile, kes X8 selle käivitamise ajal alla laadivad.

Lisaks teeme tänutäheks meie varajase juurdepääsu kogukonnale ja Discordi perele, et teeme Watermelon tera, püstoli ja SMG lähinädalatel tasuta kättesaadavaks.

Miks X8 on "tasuta mängitav"

Tegime tahtliku otsuse teha X8-st tasuta mängitav mäng. Inspireerituna mitte-VR-i tulistamismängude, nagu Overwatch, Apex Legends ja VALORANT, edust, soovisime luua mängu, mis oleks kättesaadav võimalikult paljudele mängijatele. Nii nagu traditsioonilises spordis, kus kõik saavad minimaalse varustusega mängida tasuta, usume, et kõigil peaks olema võimalus võistelda ja X8-s edu saavutada.

Liituge X8 Journeyga

X8 on midagi enamat kui lihtsalt mäng; see on liikumine. Keskendudes tugevalt kogukonna kaasamisele, espordile ja pühendumisele kvaliteedile, oleme kindlad, et X8 areneb ka edaspidi. Kutsume teid liituma meiega sellel uskumatul teekonnal ja kujundama VR-mängude ja VR-e-spordi tulevikku.

X8 on nüüd saadaval tasuta allalaadimiseks Meta Questi poest ja Steamist 9,99 dollari eest.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised