Uudised

February 14, 2024

Viimase ajastu mängimine Steam tekil: jõudlus, kontrolleri tugi ja piirangud

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Last Epoch on uusim turule jõudnud ARPG, mis pakub mängijatele põnevat ajarännakute koopasse roomamise kogemust Eterra surmavas maailmas. Pärast Steami kaudu PC-le ilmumist mõtlevad paljud mängijad, kas Last Epochi saab mängida kaasaskantava Steam Deckiga. Selles artiklis uurime Steam tekil Last Epochi mängimise võimalusi ja piiranguid.

Viimase ajastu mängimine Steam tekil: jõudlus, kontrolleri tugi ja piirangud

Mängib viimast ajastut Steam Deckis

Jah, Steam tekil on võimalik mängida Last Epochi. Last Epoch on arvutis saadaval Steami kaudu ja mängijad, kes on seda Steam Deckis testinud, on teatanud, et see töötab hästi, kuigi sellel on mõned puudused.

Esitus

Mängijad on avastanud, et Last Epoch võib saavutada Steam Deckis 60 kaadrit sekundis, kui kasutatakse vähendatud graafikaseadeid ja väiksemat eraldusvõimet 1152x768. Mäng kulgeb selle kaadrisagedusega sujuvalt ja mõned mängijad eelistavad mängida ARPG-d Steam Deckil.

Kui olete nõus kaadrisagedust ohverdama, saate graafikasätteid suurendada või eraldusvõimet veidi suurendada 30 või 45 kaadrit sekundis.

Kontrolleri tugi

Üks suur puudus, millega mängijad on kokku puutunud, on Steam Decki kontrolleri toe puudumine. Praegu ei saa mängijad Steam Decki juhtnuppe üheski menüüs kasutada, seega on navigeerimiseks vaja hiirt. Siiski eeldatakse, et tulevases 1.0 värskenduses on parem kontrolleri tugi saadaval.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Last Epochi saab mängida Steam Deckil, pakkudes mängijatele võimaluse mängu nautida liikvel olles. Kuigi on mõned piirangud, näiteks vajadus navigeerimiseks hiire järele ja praegune kontrolleri toe puudumine, töötab mäng Steam Deckis hästi vähendatud graafikaseadetega. Kuna arendajad jätkavad mängu täiustamist, on tõenäoline, et neid piiranguid käsitletakse tulevastes värskendustes. Seega, kui olete Last Epochi fänn ja teil on Steam Deck, proovige seda ja kogege Eterra maailma kõikjal, kuhu lähete!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised