Uudised

February 14, 2024

Viimane epohh: mikrotehingud ja õiglane mäng

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Last Epoch, tegevus-RPG, ei pruugi liigitada reaalajas teenuse pealkirjaks, kuid on oluline mõista, kas see sisaldab mikrotehinguid või mitte.

Viimane epohh: mikrotehingud ja õiglane mäng

Kas eelmisel ajastul on mikrotehinguid?

Last Epoch on Steamis hinnaga 34,99 dollarit ja sisaldab mikrotehinguid. Mängijatel on võimalus vahetada pärisraha mängusisese valuuta vastu nimega Epoch Points, mida saab kasutada mängusisesest poest kosmeetika soetamiseks.

Arendaja Eleventh Hour Games pakub praegu Steamis ostmiseks erinevaid Epoch Pointide komplekte. Need komplektid ulatuvad 50 ajastupunktist 4,99 dollari eest kuni 200 epohhipunktini 19,99 dollari eest, kusjuures kallimates komplektides sisalduvad lisaelemendid.

Eleventh Hour Games on mängijatele kinnitanud, et Last Epochis ei ole võidu eest tasuvaid elemente. Mäng ei paku kunagi mängueeliseid pärisraha ostmise kaudu. Kõik ostetavad kaubad on puhtalt kosmeetilised.

Arendaja vaatenurk

Mängujuht Judd Cobler selgitas mikrotehingute kaasamist foorumipostitusse 2023. aasta mais. Ta väitis, et 35-dollarine hinnasilt ei olnud mõeldud Last Epochi ainsaks sissetulekuallikaks. Stuudio vajab tulu teenimiseks ja arenduskulude katmiseks muid võimalusi. Cobler tunnistas ka vigu, mis tehti mängu varajase juurdepääsu perioodil mikrotehingute käsitlemisel.

Kohandamine ja tagasiside

Fännide tagasiside põhjal muutis Eleventh Hour Games epohhipunktide ja USA dollari vahelist konversioonikurssi. Nüüd võrdub 10 Epoch Pointi ühe dollariga ja kosmeetikatoodete hindu on alandatud. Lisaks müüakse kõiki poes olevaid esemeid 50 punkti kaupa, tagades, et mängijad kulutavad ainult vajaliku summa.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Last Epoch sisaldab mikrotehinguid Epoch Pointide kujul, mida saab osta pärisrahaga. Need mikrotehingud piirduvad aga ainult kosmeetikatoodetega ja mäng ei paku pärisraha ostmise kaudu mingeid mängueeliseid. Arendaja on tagasisidet arvesse võtnud ja teinud kohandusi, et tagada õiglane ja tasakaalustatud kogemus kõigile mängijatele.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised