Uudised

February 14, 2024

Viimane epohh: hinnakujundus, mikrotehingud ja õiglane mäng

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Tasuta mängitav mudel on muutunud hasartmängutööstuses populaarseks, kuna paljud mängud pakuvad mikrotehinguid. See tõstatab küsimuse: kas Last Epoch on tasuta mängitav mäng? Selles artiklis uurime Last Epochi hinnamudelit ja seda, mida see mängijatele pakub.

Viimane epohh: hinnakujundus, mikrotehingud ja õiglane mäng

Viimase ajastu hinnakujundus

Last Epoch ei ole tasuta mängitav. See on esmaklassiline pealkiri, mida saab Steamist osta hinnaga 34,99 dollarit. Standardväljaanne sisaldab boonuslooma nimega Golden Guppy the Baby Chronowyrm. Oluline on märkida, et lemmikloomad on puhtalt kosmeetilised ega anna mängu eeliseid.

Täiendavat sisu otsivatele mängijatele on saadaval Deluxe Edition, mille hind on 49,99 dollarit. See väljaanne sisaldab Adolescent Chronowyrmi lemmiklooma, Fallen Ronini soomuskomplekti, Firefly's Refuge'i kosmeetikaportaali, digitaalset heliriba ja 50 Epoch Pointi, mida saate mängusiseses poes kulutada.

Ultimate Edition, mille hind on 64,99 dollarit, sisaldab kõike alates Deluxe Editionist, aga ka täiskasvanud Chronowyrmi ja Twilight Foxi lemmikloomi, Temporal Guardiani soomuskomplekti, Celestial Way portaali ja 100 Epoch Pointi.

Mikrotehingud

Vaatamata sellele, et Last Epoch pole tasuta mängitav, pakub see mikrotehinguid. Need mikrotehingud piirduvad siiski kosmeetikatoodetega ega anna mängu eeliseid. Mängijad saavad Epochi punkte osta pärisrahaga, kuid nad ei saa neid kasutada tegelasklasside avamiseks ega oskuste täiendamiseks.

Aus mäng

Last Epochi arendajad Eleventh Hour Games rõhutavad, et mängul puudub tasuline mehaanika. Nad on pühendunud kõigile mängijatele õiglase keskkonna loomisele ega paku kunagi mängueeliseid pärisraha eest.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Last Epoch ei ole tasuta mängitav mäng. See on esmaklassiline pealkiri, mille ostmiseks on saadaval erinevad väljaanded. Kuigi mikrotehingud on olemas, piirduvad need kosmeetikatoodetega ega mõjuta mängimist. Mängijad saavad nautida õiglast mängukogemust, ilma et nad peaksid eeliste saamiseks lisaraha kulutama.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised