Uudised

October 30, 2023

Tutvustame Titan Battlesi: uus väljakutse mängus Mortal Kombat 1

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Sissejuhatus

Mortal Kombat 1 tutvustas hiljuti kauaoodatud mängurežiimi nimega Titan Battles. Sellele uuele lisandile on viidatud alates mängu esialgsest väljalaskmisest, kuid see oli seni puudunud.

Tutvustame Titan Battlesi: uus väljakutse mängus Mortal Kombat 1

Mis on Titani lahingud?

Titanilahingud on mängus Mortal Kombat 1 väljakutseid pakkuv invasiooni tüüp. Need toimuvad spetsiaalselt püramiidi järgi kujundatud areenil. Need lahingud pakuvad mängu teiste invasioonidega võrreldes raskemat väljakutset.

Preemiad ja edenemine

Esimeses suuremas Titani lahingus on vastasteks Baraka ja Cyrax. Selle lahingu edukas lõpuleviimine etteantud aja jooksul premeerib mängijaid eksklusiivse nahaga. Lisaks tõotab järgmine Titani lahing kindral Shao vastu uusi auhindu.

Soolo sisu ja võistlusmäng

Mängu MK 1 Titan Battles tutvustamine pakub mängijatele kaasahaaravamat soolosisu. Konkurentsivõimeliste mängijate jaoks on põnevus aga alles algamas. Hiljuti algas Mortal Kombat Pro võistlus ja lähikuudel toimuvad ägedad kvalifikatsioonivõistlused.

Järeldus

Titan Battlesi lisamisega pakub Mortal Kombat 1 mängijatele uut ja väljakutseid pakkuvat mängurežiimi. Ükskõik, kas eelistate soolosisu või võistlusmängu, leidub igaühele midagi. Ärge jätke kasutamata võimalust panna oma oskused proovile ja teenida eksklusiivseid auhindu!

Viimased uudised

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega
2023-11-26

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega

Uudised