Uudised

February 15, 2024

Tutvustame taevajumalannat Nutit: SMITE 11.2 paiga värskendused ja põnevad muudatused

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

SMITE'i 11.2 plaastri saabumine toob mängu põnevaid muudatusi ja uuendusi. Üks tipphetki on taevajumalanna Nuti kui uue mängitava tegelase tutvustamine. Eeldatakse, et Hunter Nut domineerib oma abikaasa Gebi kõrval duorada. Mängijad võivad oodata tema võimsate võimete ja ainulaadse mängustiili kogemist.

Tutvustame taevajumalannat Nutit: SMITE 11.2 paiga värskendused ja põnevad muudatused

Pähkli võimed

  • Passiivne: Flux: Nut saavutab ründekiiruse buff’i viieks sekundiks iga kord, kui ta saavutab võime, mida saab virnastada kuni 10 korda.
  • Üks võime: lähenemine: Nut täiustab oma põhirünnakuid, visates välja kaks täiendavat kahjustavat mürsku, mis läbivad vaenlasi. Keskmine mürsk tekitab põhirünnakukahjustusi, välimised aga võimekahjustusi.
  • Teine oskus: komeet kokkupõrkes: Pähkel viib suure komeedi asukohta, kahjustades vaenlasi ja juurutades neid. See võime annab võimaluse vaenlasi lõksu püüda ja nendega kaasa lüüa.
  • Kolmas võime: lõime: Nut saadab end selles suunas, kuhu ta liigub, vabastades vaenlasi aeglustavad mürsud. See võime lähtestab lähenemise jahtumise.
  • Lõplik: Skyfall: Pähkel muutub Crowd Control immuunseks ja lendab taevasse, kahjustades all olevaid vaenlasi suure musta auguga. Must auk tekitab raskusjõu tõusu, mis tõmbab vaenlased keskele.

Muud muudatused ja uuendused

Lisaks Nuti saabumisele sisaldab 11.2 Patch erinevaid veaparandusi, mängurežiimide saldosid ning esemebuffide ja närve. Mängijad saavad täielikke plaastrimärkmeid vaadata ametlikul SMITE veebisaidil.

Ära viima

SMITE 11.2 plaaster tutvustab taevajumalannat Nutit kui uut mängitavat tegelast. Oma võimsate võimete ja unikaalse mängustiiliga Nut on seatud oma abikaasa Gebi kõrval domineerima duorajas. Mängijad saavad uurida tema võimeid ning kogeda põnevaid muudatusi ja uuendusi mängus. Vaadake kõiki paigamärkmeid ametlikul SMITE veebisaidil ja osalege lahingus Pähkli, taevajumalanna!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised