Uudised

October 30, 2023

Sukelduge Avatari: Pandora piirid kütkestavasse maailma

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Pärast Avatar: Frontiers of Pandora aja veetmist sukeldusin täielikult mängu kütkestavasse maailma. Vapustavad visuaalid, kaasahaarav muusika ja intuitiivne kasutajaliides tõmbasid mind Ubisofti käsitlusse Pandorast, James Cameroni Avatari universumist pärit võõrast keskkonnast.

Sukelduge Avatari: Pandora piirid kütkestavasse maailma

Rikkalik narratiiv

Frontiers of Pandora tegevus toimub vahetult enne filmi Avatar: The Way of Water sündmusi ja pakub mängijatele võimalust kogeda rikkalikumat narratiivi. Na'vi tegelasena, kes rööviti ja koolitati teenima inimliku sõjalise operatsiooni RDA raames, ärkate 15 aastat hiljem autsaiderina ja peate na'vi viisid uuesti õppima. Mäng võimaldab teil konkureerida RDA-ga ja ajada need Pandorast välja, pakkudes kaasahaaravat ja järk-järgult arenevat süžeed.

Põnev mänguviis

Mängu avatar: Frontiers of Pandora pakub erinevaid põnevaid kogemusi. Alates ikrani kaaslase taeva uurimisest kuni õhuvõitluseni RDA lennukitega, hoiab mäng teid oma istme serval. Võitlusmehaanika võimaldab nii vargsi lähenemisi kui ka intensiivseid lahinguid, kusjuures Na'vi vibud ja vintpüssid on osutunud tõhusateks vaenlaste vastu. Vabadus valida oma lähenemist lisab mängule sügavust ja hoiab selle kaasahaaravana.

Kõrvalmissioonid ja uurimine

Lisaks põhiülesannetele pakub Avatar: Frontiers of Pandora mitmesuguseid kõrvalmissioone, rüüstamist, meisterdamist ja uurimist. Mängijad saavad katsetada toiduvalmistamist, kombineerides koostisosi, et avastada uusi efekte. Mängus on ka mitu oskustepuud, mis keskenduvad ellujäämisele, võitlusele, jahile, meisterdamisele ja ikrani ratsutamisele. Need funktsioonid lisavad mängule sügavust, ilma et see kahjustaks põhilugu.

Paljutõotav tulevik

Avatar: Frontiers of Pandora näitab palju lubadusi. Ubisoft on näidanud üles vaoshoitust liigse paisumise vältimisel, mille tulemuseks on keskendunud ja nauditav avatud maailma kogemus. Kuigi üldise narratiivi üle on veel vara hinnata, muudab mängu kütkestav maailm ja kaasahaarav mänguviis sellest väga oodatud väljalase. Olenemata sellest, kas olete Avatari filmide fänn või otsite lihtsalt kaasahaaravat avatud maailma seiklust, avatar: Pandora piirid valmib 7. detsembril.

Viimased uudised

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega
2023-11-26

Optimeerige oma VALORANTi mänguviis naljakate ristkülikutega

Uudised