Uudised

November 7, 2023

Slimebox Nicki All-Star Brawl 2 turniir: suursündmus võitlusmängude kogukonnas

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Nickelodeon All Stars Brawl 2 ilmub peagi koos täiustustega võrreldes sarja esimese mänguga. Mäng on pälvinud tähelepanu konkurentsivõimelises mänguringkonnas ja see pannakse proovile eelseisval Slimeboxi turniiril.

Slimebox Nicki All-Star Brawl 2 turniir: suursündmus võitlusmängude kogukonnas

Varajane sündmus Coinbox Organizer Hungryboxilt

Super Smash Brosi kogukonna tuntud tegelane Hungrybox korraldab Nickelodeon All-Star Brawl 2 varajase ürituse. Vaatamata vastuolulisele ajaloole esimese mänguga naaseb Hungrybox sarja Slimeboxi turniiriga, mis olla mängu esimene suursündmus.

Keskenduge Nickelodeoni All-Star Brawlile 2

Slimeboxi turniiril tutvustatakse Nickelodeon All-Star Brawl 2, mis on üks 2023. aasta oodatumaid võitlusmänge. Sarnaselt Smashi Coinboxi üritusele korraldab selle turniiri Hungrybox koostöös GameMilliga ja selle auhinnafond on 50 000 dollarit.

Põhja-Ameerika eksklusiivne võrguturniir

Turniir on oma veebivormingu tõttu eksklusiivne Põhja-Ameerikas osalejatele. Selle otsuse eesmärk on tagada kõigile mängijatele sujuvam ja lokaliseeritud kogemus.

Kuupäev ja platvorm

Kogu turniir toimub 15. novembril 2023 ja seda voogedastatakse Hungryboxi Twitchi kanalil. See sündmus on mängu konkurentsipotentsiaali varane test ja kui see õnnestub, võib Slimeboxi turniirist saada korduv seeria.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Hungryboxi korraldatav Slimebox Nick All-Star Brawl 2 turniir on mängijatele põnev võimalus näidata oma oskusi väga oodatud Nickelodeon All-Star Brawl 2 mängus. Mängu täiustuste tõttu on sellel turniiril potentsiaali. muutuda võitlusmängude kogukonnas oluliseks sündmuseks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised