Uudised

February 15, 2024

Silver Bokoblinsi võitmine: täiustage oma mängu mängus Tears of the Kingdom

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Mängus Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (TOTK), puutuvad mängijad kokku mitmesuguste vaenlastega, sealhulgas tavaliste Bokoblinidega. Siiski on haruldasem ja ohtlikum variant, mida tuntakse hõbedase bokoblina.

Silver Bokoblinsi võitmine: täiustage oma mängu mängus Tears of the Kingdom

Mis on Silver Bokoblins filmis Tears of the Kingdom?

Hõbedased bokoblinid on valget värvi, lillade märgistega kogu kehal. Nende pea ülaosas on iseloomulik pikk antennitaoline sarv, mis sarnaneb merikuraga. Need vaenlased on oluliselt võimsamad kui keskmine Bokoblin ja võivad mängijale palju kahju teha.

Silver Bokoblinsi alistamiseks on soovitatav kasutada distantsilt sulatatud nooli. Lisaks peaksid mängijad nendele kohutavatele vaenlastele lähemale jõudes proovima pareerida ja kasutama oma Flurry Rushi võimet.

Kust leida Silver Bokoblins filmis Tears of the Kingdom

Hõbedast bokoblinit võib leida peaaegu igast mängumaailma Hyrule koletislaagrist. Kui mängijad arenevad ja muutuvad tugevamaks, ilmub rohkem Silver Bokoblinsi.

Üks konkreetne koht, kust mängijad võivad pidevalt Silver Bokoblinsi leida, on Bokoblini laager Hyrule Field Skyview Toweri lähedal. Nendes laagrites on sageli bossi sarnane Bokoblin, mis on tavaliselt hõbedane bokoblin.

Teine piirkond, kus Silver Bokoblinsi võib leida, on The Depths. Lisaks võivad mängijad neid kohata Gerudo kõrbes väikeses laagris.

Lüüasaamisel kukuvad Silver Bokoblins maha erinevad koletise osad, sealhulgas hõbedase bokoblini sarve. Selle sarve kaitsme ründevõimsus on 31 ja seda saab kasutada noolte või lähivõitlusrelvade ründejõu suurendamiseks. Võimsa eliksiiri loomiseks võib seda ka koos olevikuga küpsetada.

Mängijad peaksid olema Silver Bokoblini asukohtadele lähenedes ettevaatlikud, kuna need vaenlased on palju tugevamad kui nende tavalised kolleegid. Soovitav on tervist tõsta, et nende võimsatele rünnakutele vastu seista.

Pea meeles, sisse Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, alistades Silver Bokoblins ja kogudes nende väärtuslikke tilke, võib teie mängukogemust oluliselt parandada.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised